lorne bay — lorne bay
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bailey Blue
jedno z młodszych adoptowanych dzieci winfieldów, indywidualistka, mocny charakter, zdolna bestia, potrafi sobie radzić, lubi przygody, nie boi się wyrażać swojego zdania, niełatwo ją zranić
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
anko
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Omg!!!! Ukradłaś mój wymarzony wizerunek, jak mogłaś?! ;(
#drama #umcumc

To tak Francis kocha mocno, traktuje jak gowniaka, ale to dlatego, że... Bailey jest gówniakiem D: No ale miłość wielka <33 Jak BB coś przeskrobie, to dostanie wykład i opieprz, ale nie powie nic rodzicom, taki super brat!
No i może Lisę jeszcze dam na jakiegoś negatywa, skoro Lisa nie ma przyjaciół? XD i oczywiście kogo tylko chcesz <3 <3 <3

bailey blue winfield
lorne bay — lorne bay
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 01 gru 2021, 22:34
Omg!!!! Ukradłaś mój wymarzony wizerunek, jak mogłaś?! ;(
#drama #umcumc

To tak Francis kocha mocno, traktuje jak gowniaka, ale to dlatego, że... Bailey jest gówniakiem D: No ale miłość wielka <33 Jak BB coś przeskrobie, to dostanie wykład i opieprz, ale nie powie nic rodzicom, taki super brat!
No i może Lisę jeszcze dam na jakiegoś negatywa, skoro Lisa nie ma przyjaciół? XD i oczywiście kogo tylko chcesz <3 <3 <3
Mysle że wbrew pozorom BB z Francisem ma całkiem niezły kontakt, szanuje jego zdanie i pewnie jesli ktoś mógłby wbić jej coś do głupiego łba, to byłby to właśnie on :lol: chociaż na pewno mu o wszystkim nie mówi, wiele rzeczy przed nim ukrywa no i no, też pewnie ze względu na ich tryb życia nie jest tak, że regularnie chodzą na lunchyki czy coś w tym stylu. Ale lofki są maks, wiadomo <3 a turbowrotki na pewno szybko wejdą w ruch!!!
Z Lisą faktycznie mogą mieć negatyw, pewnie Lisa jest dla Bailey żeby ambitnym typem i choćby przez to mogą nie nadawać na podobnych falach. I nie wiem, jak by ci to pasowało, ale może kiedyś Lisa przypadkiem sprzedała BB, która wymknęła się na wagary albo coś w tym stylu, a wiadomo, Bailey ani nie zapomina ani tym bardziej nie wybacza :lol:
U Laurissy mogłaby może kiedyś się załapać na jakąś fuszkę? Wprawdzie narazie za hajs matki baluje, ale może ją najdzie, żeby dorobić sobie i zdobyć kilka monet dla siebie ;>
Iii z Divina mogą kiedyś spotkać się na jakimś samotnym klifie, skoro cmentarze są już passe :hihihi:
powitalny kokos
anko
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
No co ja Ci będę mówić, kiedy wszystko mi pasuje? Także klepnięte, cztery razy tak, jak najbardziej może tak być <3
bailey blue winfield
ODPOWIEDZ