instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
Iourdes "lore" wisbey
instruktorka jogi, pochodząca z lorne bay; z kiepskim poczuciem humoru, trochę wredota, ale można ją polubić
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
no me diga
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
lourdes wisbey wpadam z Dotką, bo na 100% ćwiczy jogę <3
sumienny żółwik
.
strażak — lorne bay fire station
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
i wanna be a cowboy baby
myślę, że flavia houghton na pewno zjawiła się na jodze, mogą gadać po zajęciach o wszystkich asanach i odpowiednim oddychaniu przy wykonywaniu ćwiczeń. mogę oddać ci też wesa, jeśli chcesz go na coś fajnego :hm:

lourdes wisbey
powitalny kokos
k.
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
mnie musisz kochać, wiadomka!!! :v
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
okejka, wbijam! Farren zna się z Lyallem, Audrie z Regan, więc idąc tą drogą, możemy zbudować jakąś relację, ale to tylko taka poszlaka. Mam też Phillipsa, Marlona i Tadka! Nikt z nich na yogę nie chodzi, ale totalnie widze nasze postacie śpiewające "Bałwanka" Sylwii Banasik, więc jak tylko wleci nowe riverdale to może i natchnie mnie wena na jakąś relację dla nas :lol:
ambitny krab
e.
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
Dottie Buchanan jejku, jaka ona jest urocza *.* chociaż wątpię, żeby lore podzielała moje zdanie, bo jest osobą, do której opowieści o magicznej miłości i innych takich nie przemawiają i zdarza jej się na nie prychnąć, czy nawet wyśmiać :lol: możemy jednak założyć, że dottie, przychodziła na zajęcia na tyle często, że lourdes zaczęła ją kojarzyć. i radziła sobie całkiem nieźle, co też przykuło jej uwagę. po jednych, drugich, trzecich mogły się zagadać na temat zdrowego odżywiania i ewentualnie udało im się nawet zakumplować; chociaż na niektóre rzeczy lourdes patrzy ze sporą rezerwą.

flavia houghton o ile flavia zniesie jej brak poczucia humoru i nieco spiętą postawę, totalnie mogą się polubić :lol: uznajmy, że na początku lore nieco chłodnym tonem komentowała jej starania na jodze, nawet nie do końca zauważając, że wychodzi na mocno gburowatą; niekoniecznie przyszło jej do głowy, że być może jest jędzą :lol: pewnego dnia flavia mogła do niej podejść z jakimś luźnym pytaniem i wówczas odpowiadała jej całkiem normalnie, więc ostatecznie nie wyniknęła żadna, niepotrzebna drama

pana strażaka też chcę! a że jest pomiędzy nimi tylko rok różnicy, niech znają się z czasów, kiedy to wesley przeniósł się do lorne :medit: lore również nie była nigdy najprzyjemniejszą osobą, więc być może lubili sprzeczać się po sąsiedzku? ot, o totalne głupoty, dziecięce pierdoły. iii w sumie nie wiem :hm: potem, gdy oboje trochę dorośli, nauczyili się też dogadywać?

farren bishara najmocniej na świecie <33

Thadeus Woodsworth niestety z lore to bałwanka nikt nie pośpiewa, bo ona pewnie totalnie gardzi takimi rzeczami :lol: pomyślę tutaj jeszcze i się dogadamy ^^
powitalny kokos
no me diga
robi kawę — i koci grzbiet
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
cześć, my razem pracujemy! czy Lenny powinna się jej bać i pilnować, żeby nie pić z ulubionego kubka Lore czy nie będzie tak strasznie? :lol: lourdes wisbey
powitalny kokos
nick
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
lenny o'sullivan oto jest pytanie!! a tak serio to myślę, ze lore może z jednej strony całkiem ją akceptować, a z drugiej, od czasu do czasu, chodzić podirytowana, bo chciałaby wszystko robić i mieć po swojemu + dodatkowo lubi być najlepsza w tym, czym się zajmuje :lol: więc! nie strzelałabym tutaj z mocno negatywną relację, ale też niech nie pałają do siebie jakąś wielką miłością :hm:
powitalny kokos
no me diga
ODPOWIEDZ