detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
dale bergman
Trzydziestoczteroletni detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Próbuje w ten sposób odszukać brata, który zniknął przed laty po tym jak sprzedał człowiekowi kulkę w łeb.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
to kogo chcesz z mojego zasobu dale bergman? :oops:
Pysiule
Magda
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
Carlie Faulkner pisze: 29 lis 2021, 20:04
to kogo chcesz z mojego zasobu dale bergman? :oops:
no ja się właśnie tak zastanawiam czy neva będzie coś chciała czy nie? :hm: są. w tym samym wieku, więc mogłybyśmy uderzyć w jakąś znajomość ze szkoły? dale często pakował się w kłopoty i musiał nadrabiać zaległości przez liczne nieobecności spowodowane problemami w domu, więc może ebenhart zaoferowała mu swoją pomoc? jakieś korepetycje, notatki? to jej mógłby zawdzięczać ukończenie liceum :lol: poszłabym w jakąś super przyjaźń i mógłby traktować ją jak siostrę, na którą chucha i dmucha :hihihi:
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
<3
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
dale bergman pisze: 29 lis 2021, 20:12
no ja się właśnie tak zastanawiam czy neva będzie coś chciała czy nie? :hm: są. w tym samym wieku, więc mogłybyśmy uderzyć w jakąś znajomość ze szkoły? dale często pakował się w kłopoty i musiał nadrabiać zaległości przez liczne nieobecności spowodowane problemami w domu, więc może ebenhart zaoferowała mu swoją pomoc? jakieś korepetycje, notatki? to jej mógłby zawdzięczać ukończenie liceum :lol: poszłabym w jakąś super przyjaźń i mógłby traktować ją jak siostrę, na którą chucha i dmucha :hihihi:
w sumie nie ma chyba dziewczyna żadnego porządnego, męskiego przyjaciela, więc biorę jak najbardziej :hihihi:
Pysiule
Magda
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
autumn goldsworthy pisze: 29 lis 2021, 20:13
<3
czy ty w ogóle chcesz mieć ze mną jeszcze coś wspólnego? to jak podpisać cyrograf z diabłem, pamiętaj! :hihihi:

Carlie Faulkner pisze: 29 lis 2021, 20:21
dale bergman pisze: 29 lis 2021, 20:12
no ja się właśnie tak zastanawiam czy neva będzie coś chciała czy nie? :hm: są. w tym samym wieku, więc mogłybyśmy uderzyć w jakąś znajomość ze szkoły? dale często pakował się w kłopoty i musiał nadrabiać zaległości przez liczne nieobecności spowodowane problemami w domu, więc może ebenhart zaoferowała mu swoją pomoc? jakieś korepetycje, notatki? to jej mógłby zawdzięczać ukończenie liceum :lol: poszłabym w jakąś super przyjaźń i mógłby traktować ją jak siostrę, na którą chucha i dmucha :hihihi:
w sumie nie ma chyba dziewczyna żadnego porządnego, męskiego przyjaciela, więc biorę jak najbardziej :hihihi:
no to ekstra, biorę jak zawsze <3
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
Policjantka — Lorne Bay Police Station
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Policjantka, zamieszkująca od kilku lat w rezerwacie, w którym to odziedziczyła domek po babci Aborygence. Niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym i próbuje ułożyć sobie wszystko na nowo.
Podrzucam Tahnee, bo jest policjantką, więc na pewno się znają! <3
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
dale bergman no, to tam miejsce dla najlepszego kumpla sobie już zaklep :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
dale bergman podrzucę Dottie, bo razem pracują, a tak mimochodem dodam, że Dale jest bardzo w typie Dottie :oops: Więc jeśli byś chciała, żeby coś w przeszłości ze sobą mieli, to absolutnie nie będę oponować :oops:
Ewentualnie mogę dać też primrose henderson, która jest prawniczką :hm:
sumienny żółwik
.
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Z mojej gromady chętnie podesłałabym Arthur B. Overgaard, zastępcę burmistrza, może ci się do czegoś przyda :evil: A jeśli Dale zagląda służbowo (lub prywatnie) do Shadow, to i Diane może znać :jupi: dale bergman
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Siema dale bergman . Możemy się zakolegować, bo nie można mieć przecież samych wrogów w robocie, warto mieć choć jedną czy dwie osoby po swojej stronie. 8)

P.S. Mówię o sytuacji Prestona. :lol:
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Cześć, chcesz mnie kochać? :lol:
sumienny żółwik
Presta#1949
ODPOWIEDZ