właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
wilhelmina hillbury
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów. Więcej TUTAJ.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
moon
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
halko willie hillbury, czy poza siostrą chcesz kogoś? <3
Ebenhartowie
Magda
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Weź mnie lub. A jak nie mnie to Sean Taylor
sumienny żółwik
TJ Buchanan
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
willie hillbury podrzucam Dottie, bo są w jednym wieku, więc pewnie chodziły razem do szkoły plus Dot przyjaźniła się z Verde, to i przez to mogły się znać :hm:
sumienny żółwik
.
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Hej willie hillbury podrzucam Ci swoich chłopców! Mason mógł chodzić z Tobą do klasy, a Neil jest Twoim sąsiadem, mam też Troya strażaka i miłośnika przyrody no i Daryla - kochany i miły facet. Od koloru do wyboru <3
ambitny krab
Daryl Stark
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
Neva Ebenhart pisze: 28 lis 2021, 20:20
halko willie hillbury, czy poza siostrą chcesz kogoś? <3
hejka!! chętnie przygarnę którąś z twoich pań na jakąś przyjaciółkę - może posy? jest między nimi tylko rok różnicy, więc znać by się mogły jeszcze ze szkolnego korytarza. mogły utrzymywać mniejszy lub większy kontakt i teraz ta relacja im się trochę poprawiła, więc razem biegają :oops:
TJ Buchanan pisze: 28 lis 2021, 20:21
Weź mnie lub. A jak nie mnie to Sean Taylor
o, jaki młodziutki! ale to nic, bo skoro z niego taki łasuch to mógłby odwiedzać jej cukiernie i być stałym klientem, który próbuje ją zachęcić do chodzenia na siłownie. oboje nie mają prawka, więc mogliby wtedy urządzać sobie długie spacery do domu i zrzucać czekoladowe muffiny! dodatkowo mieszkają na jednej dzielnicy, więc to by się bardzo fajnie nam zgrywało :hihihi:
Dottie Buchanan pisze: 28 lis 2021, 20:27
willie hillbury podrzucam Dottie, bo są w jednym wieku, więc pewnie chodziły razem do szkoły plus Dot przyjaźniła się z Verde, to i przez to mogły się znać :hm:
oooo, pewnie! swego czasu dziewczyny mogły spędzać dużo czasu we trójkę - jakieś babskie nocowania, wypady do kina i na plażę <3 obie lubią wypieki, więc właśnie tak mogła zacząć się przygoda willie, od wspólnego pichcenia w jej kuchni. no i skoro ma prawo jazdy, to może być prywatnym szoferem hillbury :lol:
Daryl Stark pisze: 28 lis 2021, 20:37
Hej willie hillbury podrzucam Ci swoich chłopców! Mason mógł chodzić z Tobą do klasy, a Neil jest Twoim sąsiadem, mam też Troya strażaka i miłośnika przyrody no i Daryla - kochany i miły facet. Od koloru do wyboru <3
cześć! widzę, że mason jest jednak młodszy od willie, więc mogliby się znać jedynie ze szkolnej stołówki, hm? no i green arrow jako sąsiad, no po prostu rewelka - biorę :lol: może jej niekiedy pomóc z jakimiś cięższymi paczkami od kuriera, a ona w zamian przynosi mu świeżo wypieczone babeczki, co ty na to? no i troya wzięłabym na jakiegoś super przyjaciela z dawnych lat, mogę? <3
powitalny kokos
moon
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
willie hillbury pisze: 28 lis 2021, 21:08
hejka!! chętnie przygarnę którąś z twoich pań na jakąś przyjaciółkę - może posy? jest między nimi tylko rok różnicy, więc znać by się mogły jeszcze ze szkolnego korytarza. mogły utrzymywać mniejszy lub większy kontakt i teraz ta relacja im się trochę poprawiła, więc razem biegają :oops:
mówisz - masz, przyda jej się taka kumpela :hihi:
Ebenhartowie
Magda
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
Neva Ebenhart pisze: 28 lis 2021, 21:10
willie hillbury pisze: 28 lis 2021, 21:08
hejka!! chętnie przygarnę którąś z twoich pań na jakąś przyjaciółkę - może posy? jest między nimi tylko rok różnicy, więc znać by się mogły jeszcze ze szkolnego korytarza. mogły utrzymywać mniejszy lub większy kontakt i teraz ta relacja im się trochę poprawiła, więc razem biegają :oops:
mówisz - masz, przyda jej się taka kumpela :hihi:
jak się rozkręcę to przyjdę po grę z verde albo posy :hihihi:
powitalny kokos
moon
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
willie hillbury wizy już nie pasują, ale i tak mogę podrzucić Nalę na jakąś kumpelę :lol: Poza tym mam też trzech panów, więc jak coś z którym chcesz, to zapraszam <33
ambitny krab
nonsens#5543
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
willie hillbury pisze: 28 lis 2021, 21:08
Dottie Buchanan pisze: 28 lis 2021, 20:27
willie hillbury podrzucam Dottie, bo są w jednym wieku, więc pewnie chodziły razem do szkoły plus Dot przyjaźniła się z Verde, to i przez to mogły się znać :hm:
oooo, pewnie! swego czasu dziewczyny mogły spędzać dużo czasu we trójkę - jakieś babskie nocowania, wypady do kina i na plażę <3 obie lubią wypieki, więc właśnie tak mogła zacząć się przygoda willie, od wspólnego pichcenia w jej kuchni. no i skoro ma prawo jazdy, to może być prywatnym szoferem hillbury :lol:
Sure, mi pasuje. Tylko z tym szoferem to nie wiem jak wypali, bo Dottie nie ma auta :oops:
No i jeszcze pytanie jak tam Willie jest w temacie, bo generalnie Verde i Dottie od dłuższego czasu już się nie dogadują tak jak kiedyś - głównie dlatego, że Verde bujała się w Westonie, który jest byłym mężem Dottie i jest szansa, że z nim właśnie zaciążyła. Dotka jeszcze nie wie o tym, a Willie? Bo to by nam pewnie rzutowało na to, co jest teraz :hm:
Caden Reyes pisze: 28 lis 2021, 21:14
willie hillbury wizy już nie pasują, ale i tak mogę podrzucić Nalę na jakąś kumpelę :lol: Poza tym mam też trzech panów, więc jak coś z którym chcesz, to zapraszam <33

Cadena proszę nie tykać :/
sumienny żółwik
.
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
Caden Reyes pisze: 28 lis 2021, 21:14
willie hillbury wizy już nie pasują, ale i tak mogę podrzucić Nalę na jakąś kumpelę :lol: Poza tym mam też trzech panów, więc jak coś z którym chcesz, to zapraszam <33
no niestety nie ale i tak przyjmę ją z otwartymi rękoma <3 willie będzie super ciotką! a z panów to może eliasz? wydaje się być fajnym i ciekawym gościem, którego mogłaby w zasadzie poznać na plaży :lol: odkąd jest rozwódką robi durnowate rzeczy, więc mogła założyć się z koleżankami, że podejdzie do niego i jego znajomych pożyczyć otwieracz do piwa i zapyta o plany na piątkowy wieczór :hihihi:

no i skoro caden zna dottie to też mogliby się znać?
Dottie Buchanan pisze: 28 lis 2021, 21:15
willie hillbury pisze: 28 lis 2021, 21:08
Dottie Buchanan pisze: 28 lis 2021, 20:27
willie hillbury podrzucam Dottie, bo są w jednym wieku, więc pewnie chodziły razem do szkoły plus Dot przyjaźniła się z Verde, to i przez to mogły się znać :hm:
oooo, pewnie! swego czasu dziewczyny mogły spędzać dużo czasu we trójkę - jakieś babskie nocowania, wypady do kina i na plażę <3 obie lubią wypieki, więc właśnie tak mogła zacząć się przygoda willie, od wspólnego pichcenia w jej kuchni. no i skoro ma prawo jazdy, to może być prywatnym szoferem hillbury :lol:
Sure, mi pasuje. Tylko z tym szoferem to nie wiem jak wypali, bo Dottie nie ma auta :oops:
No i jeszcze pytanie jak tam Willie jest w temacie, bo generalnie Verde i Dottie od dłuższego czasu już się nie dogadują tak jak kiedyś - głównie dlatego, że Verde bujała się w Westonie, który jest byłym mężem Dottie i jest szansa, że z nim właśnie zaciążyła. Dotka jeszcze nie wie o tym, a Willie? Bo to by nam pewnie rzutowało na to, co jest teraz :hm:
Caden Reyes pisze: 28 lis 2021, 21:14
willie hillbury wizy już nie pasują, ale i tak mogę podrzucić Nalę na jakąś kumpelę :lol: Poza tym mam też trzech panów, więc jak coś z którym chcesz, to zapraszam <33

Cadena proszę nie tykać :/
no to mam deal - willie wykłada kase na auto, a dottie ją wozi, co ty na to? oczywiście po tym jak się dorobi, bo nie ma dolarów pochowanych w skarpetach :lol:
powitalny kokos
moon
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
willie hillbury pisze: 28 lis 2021, 21:08
cześć! widzę, że mason jest jednak młodszy od willie, więc mogliby się znać jedynie ze szkolnej stołówki, hm? no i green arrow jako sąsiad, no po prostu rewelka - biorę :lol: może jej niekiedy pomóc z jakimiś cięższymi paczkami od kuriera, a ona w zamian przynosi mu świeżo wypieczone babeczki, co ty na to? no i troya wzięłabym na jakiegoś super przyjaciela z dawnych lat, mogę? <3
Mason to licealna gwiazda kosza, więc na pewno gdzieś ci mignął, ale zawsze mógł ci podbierać kanapki na stołówce, to fakt! Bo lubi dużo jeść.
Neil to taki typ sąsiada, że czasami może mieć dosyć upierdliwej sąsiadki i jej paczek, ale tak sobie myślę, że może ona wpada do niego pod byle pretekstem, odwdzięcza się tymi ciastkami, a on z początku tylko wzdycha z niecierpliwości, aż pewnego razu wreszcie wpuszcza ją do środka i nawiązują nic porozumienia :hm:
A Troy jak najbardziej nadaję się na przyjaciela! On pomoże, doradzi, przytuli!

willie hillbury
ambitny krab
Daryl Stark
ODPOWIEDZ