Eks-Finansista — lorne bay
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwodnik z Sydney, który aktualnie gania za pszczółkami w Lorne. Uczestnik programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'
Logan Baxter
Nowy w mieście, chłopak z Sydney, pomaga w pasiece Sunvalleyów, pasjonat kawy i złota rączka
Honey B
- wzięli udawany ślub w ramach programu telewizyjnego i zamieszkali razem w Lorne

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Stasz
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Logan Baxter no my to się nie polubimy :/
powitalny kokos
x
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
A z racji, że Troy to kumpel Iuppiter Weaving to też Cię nie lubię Logan Baxter :v
ambitny krab
Troy Hover
Pszczelarka — Sunvalleys Apiary
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszłam za mąż za człowieka, którego nie znam i przywiozłam go do świata, o którym on nie ma pojęcia. Co może pójść nie tak?
No to ten... cześć mężu. Poznajmy się <3
Logan Baxter
ambitny krab
Miodek/ Liv
Eks-Finansista — lorne bay
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwodnik z Sydney, który aktualnie gania za pszczółkami w Lorne. Uczestnik programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'
Iuppiter Weaving
Troy Hover

Ale chłopaki no ._.


Honey B. Sunvalley

Wpisana <3
ambitny krab
Stasz
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Logan Baxter muszę Cię nie lubić dla zasady xd
powitalny kokos
x
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Pilnuje obiektu wypoczynkowego, by wszystko działało jak należy i załatwia papiery
Brakuje mu dziewczyny którą stracił przez swoją głupotę
Wieczorami wyżywa się w sali muzycznej, stukając w klawisze i tworząc coraz to nowsze melodie
Logan Baxter
Cześć i czołem, choć czoła nie chylę, bo tak się składa, że się raczej nie polubimy :/
Wolf przyjechał do Lorne głównie po to, by odzyskać Honey, a fakt, że znalazła sobie męża (jego zdaniem udawanego!), szczerze mu nie odpowiada. Raczej szczęśliwego małżeństwa z tego nie będzie
powitalny kokos
Aurel
ODPOWIEDZ