opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Iuppiter Weaving
Opiekun kangurów w Sanktuarium, amator siłowni, surfingu, a przede wszystkim zatwardziały ekolog :D
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
x
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Chcesz mnie na kumpla? Też jeżdżę rowerem, nienawidzę aut, kocham przyrodę. Uwielbiam surfing i może nie mam takiej fajowej fryzury, ale też czuje wiatr we włosach!

Iuppiter Weaving
ambitny krab
Troy Hover
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Troy Hover jestem za, bo czuję, że się dogadamy :lol: będziemy razem bronić przyrody i łapać wiatr we włosy ( ja tak, Ty nie xd) surfując razem wśród fal :lol:
powitalny kokos
x
Pszczelarka — Sunvalleys Apiary
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszłam za mąż za człowieka, którego nie znam i przywiozłam go do świata, o którym on nie ma pojęcia. Co może pójść nie tak?
Iuppiter Weaving h-hej... *.* nadal się gniewasz, że wyszłam za mąż? :oops:
ambitny krab
Miodek/ Liv
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Iuppiter Weaving ! Mam dla Ciebie dwie panie. :oops:
Lyra podchodzi do życia zupełnie inaczej niż Iupitter, alee ogólnie jest dość mocno zagubiona po tym, jak musiała zrezygnować z największej pasji, więc aktualnie już prawie oficjalnie rzuca studia, siedzi w pracy, która jej niespecjalnie interesuje, robi trochę głupot i wciąż szuka jakiegoś pomysłu na życie. Zastanawiam się, czy nie mogła spotkać Iupittera w jakichś przypadkowych okolicznościach (może podczas wizyty w sanktuarium albo w trakcie wędrówki po Tingaree?) i może czasem prowadzą jakieś dysputy, gdzie ona dla zasady się nie zgadza, ale w gruncie rzeczy spogląda na niego z podziwem i często jednak ceni sobie jego zdanie?

No i jest jeszcze Eden Goldwirth, przy czym ona także uwielbia zwierzęta i myślę, że pod względem charakteru jest rzeczywiście podobna do Iupittera, więc ta dwójka pewnie z łatwością by się dogadała. <3
lyra raynott
Ola
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Lyra Raynott pisze: 25 lis 2021, 12:33
Cześć Iuppiter Weaving ! Mam dla Ciebie dwie panie. :oops:
Lyra podchodzi do życia zupełnie inaczej niż Iupitter, alee ogólnie jest dość mocno zagubiona po tym, jak musiała zrezygnować z największej pasji, więc aktualnie już prawie oficjalnie rzuca studia, siedzi w pracy, która jej niespecjalnie interesuje, robi trochę głupot i wciąż szuka jakiegoś pomysłu na życie. Zastanawiam się, czy nie mogła spotkać Iupittera w jakichś przypadkowych okolicznościach (może podczas wizyty w sanktuarium albo w trakcie wędrówki po Tingaree?) i może czasem prowadzą jakieś dysputy, gdzie ona dla zasady się nie zgadza, ale w gruncie rzeczy spogląda na niego z podziwem i często jednak ceni sobie jego zdanie?

No i jest jeszcze Eden Goldwirth, przy czym ona także uwielbia zwierzęta i myślę, że pod względem charakteru jest rzeczywiście podobna do Iupittera, więc ta dwójka pewnie z łatwością by się dogadała. <3


Co do Lyry, jestem jak najbardziej za. Takie dyskusje, dadzą mu okazję do wyjścia ze swojej strefy komfortu i rozmawiania z kimś więcej, niż rodzina i przyjaciele. :)

A jeśli chodzi o Eden, to mogła y ich właśnie połączyć miłość do zwierząt. Może nawet Iuppiter zaprosiłby ją na randkę ^^ mają wiele wspólnego, więc byłoby mu łatwiej to zrobić.
Honey B. Sunvalley pisze: 25 lis 2021, 12:09
Iuppiter Weaving h-hej... *.* nadal się gniewasz, że wyszłam za mąż? :oops:
Bardzo, tak bardzo, że złamałem dane sobie słowo i zjadłem dwa kebsy :lol:
powitalny kokos
x
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Cześć!
Pracujemy razem w Sanktuarium, więc pewnie mieliśmy okazję się poznać :hm:
Iuppiter Weaving
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Audrey Bree Clark pisze: 25 lis 2021, 22:27
Cześć!
Pracujemy razem w Sanktuarium, więc pewnie mieliśmy okazję się poznać :hm:
Iuppiter Weaving
Cześć <3 myślę, że obowiązkowo musimy się znać, może nawet przyjaźnić? :hm:
powitalny kokos
x
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Iuppiter Weaving

Hey Big Boy,


Na pewno powinniśmy znać się ze szkoły. Pewnie Sage Eimer była zaskoczona po powrocie od miasta, że z tego chudego eko-świra wyrósł taki słuszny beef cake.

Poza tym Eimer to sportsmenka i też od siłowni nie stroni, więc możemy razem ratować kangury od pożarów i wyciskać sztangę. Poza tym na pewno namawiam Cię do wstąpienia do jednostki ;p
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Lula Bidwell pisze: 26 lis 2021, 08:42
Iuppiter Weaving

Hey Big Boy,


Na pewno powinniśmy znać się ze szkoły. Pewnie Sage Eimer była zaskoczona po powrocie od miasta, że z tego chudego eko-świra wyrósł taki słuszny beef cake.

Poza tym Eimer to sportsmenka i też od siłowni nie stroni, więc możemy razem ratować kangury od pożarów i wyciskać sztangę. Poza tym na pewno namawiam Cię do wstąpienia do jednostki ;p
No to żeśmy się zgrały, bo zaraz miałam wpadać Sage do relek za to jej zaczepianie Iuppa :D Jestem jak najbardziej za :D tym bardziej, że ten chudy eko-świr był kiedyś brany za dziewczynę :lol: Wszystko mi pasuje, więc jak chcesz to nawet możemy rozegrać ich spotkanie po latach <3
powitalny kokos
x
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Iuppiter Weaving pisze: 25 lis 2021, 23:55
Audrey Bree Clark pisze: 25 lis 2021, 22:27
Cześć!
Pracujemy razem w Sanktuarium, więc pewnie mieliśmy okazję się poznać :hm:
Iuppiter Weaving
Cześć <3 myślę, że obowiązkowo musimy się znać, może nawet przyjaźnić? :hm:
Wydaje mi się, że z czasem zapewne przyszło im się zaprzyjaźnić bo wiele ich łączy (o ile Iuppiter nie będzie źle mówił o starym Fordzie Audrey, to auto jest wrażliwe na krytykę :c), może jeszcze ta znajomość nie wybiega bardzo po za pracę, ale lunch z pewnością jedzą razem!
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Okey mi to pasuje <3 niestety, co do auta Audrey to będzie musiała przywyknąć. Iuppiter nie lubi żadnego pojazdu spalinowego, więc nie może robić wyjątków. :idk: Audrey Bree Clark
powitalny kokos
x
ODPOWIEDZ