Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Margaretta Pearl Campbell
Świeżo upieczona dziennikarka śledcza, zbyt porywcza do tego zawodu. Nie wie czym jest zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy. Pije za dużo wina, pali za dużo papierosów. Kupiła rozpadającą się farmę. W ramach ucieczki od szarej rzeczywistości bawi się w Instagramową Influencerkę, bo tam wszystko jest łatwiejsze. By zarobić na studia pracowała pod przykrywką w Shadow, kończąc tę pracę musiała się też udać na odwyk, ale teraz już wszystko jest wspaniale! A przynajmniej nie aż tak do dupy, jakby mogło być... w końcu próbuje odnaleźć zabójcę swojej starszej siostry.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
No to teraz jesteś w takim wieku, że możesz nieco lepiej znać Diane 8) pearl campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Diane Mason pisze: 23 lis 2021, 17:51
No to teraz jesteś w takim wieku, że możesz nieco lepiej znać Diane 8) pearl campbell
Młodość jeszcze nigdy nie była taka atrakcyjna ^^
To ja myślę, że możemy trochę zmodyfikować starą relkę i... poszłabym w coś takiego, że Pearl nadal wraca tam do Shadow, po jakieś info itp. No i poznałaby Diane, powiedziała, może nawet Nate powiedział Dianie, że Campbell jest dziennikarką śledczą, więc wiadomo, z uwagi na historię Mason, ona mogła się trochę spiąć, niezadowolona z tego, że ktoś taki kręci się po klubie, ale potem Pearl mogła się za bardzo spić i może Diane by ją ogarniała, wcięła do siebie na noc, czy coś i po tym wszystkim Pearl by jej powiedziała, że przeprasza, wiadomo i pod wpływem kaca i wyrzutów sumienia, powiedziałaby Diane, że powinna spierdalać z tego klubu, bo to nie jest dobre miejsce i w ogóle, więc może zawiązałaby się między nimi jakaś nic przyjaźni i ją to już byśmy mogły rozwijać, jak wolisz, albo tak, że no Pearl by się nigdy nie dowiedziała o przeszłości Mason, albo wręcz przeciwnie, żeby była jakaś drama ^^
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
eh my zostajemy po staremu czy nie chcesz już staruszka? :hahaha:

pearl campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Dick Remington pisze: 23 lis 2021, 19:43
eh my zostajemy po staremu czy nie chcesz już staruszka? :hahaha:

pearl campbell
Oczywiście, że zostajmy, ktoś ją musi ściągać z drzew :hihihi: <3 poza tym jakiego staruszka? Wiek idealny! :twerk:
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
pearl campbell nadal chcę wjechać w twój płot traktorem... :oops:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
i pięknie <33 teraz mogę cię kraszować do woli

pearl campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Audrey Bree Clark pisze: 23 lis 2021, 21:13
pearl campbell nadal chcę wjechać w twój płot traktorem... :oops:
Wspaniale! To ja myślę, że nie ma co czekać, tylko trzeba koniecznie w końcu to zagrać! Za długo ten płot stał niewzruszony :hihihi: <33
Dick Remington pisze: 23 lis 2021, 21:13
i pięknie <33 teraz mogę cię kraszować do woli

pearl campbell
Będę się rumienić, ale bezwstydnie nie odmówię :oops: <3
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
pearl campbell pisze: 23 lis 2021, 17:57
Młodość jeszcze nigdy nie była taka atrakcyjna ^^
To ja myślę, że możemy trochę zmodyfikować starą relkę i... poszłabym w coś takiego, że Pearl nadal wraca tam do Shadow, po jakieś info itp. No i poznałaby Diane, powiedziała, może nawet Nate powiedział Dianie, że Campbell jest dziennikarką śledczą, więc wiadomo, z uwagi na historię Mason, ona mogła się trochę spiąć, niezadowolona z tego, że ktoś taki kręci się po klubie, ale potem Pearl mogła się za bardzo spić i może Diane by ją ogarniała, wcięła do siebie na noc, czy coś i po tym wszystkim Pearl by jej powiedziała, że przeprasza, wiadomo i pod wpływem kaca i wyrzutów sumienia, powiedziałaby Diane, że powinna spierdalać z tego klubu, bo to nie jest dobre miejsce i w ogóle, więc może zawiązałaby się między nimi jakaś nic przyjaźni i ją to już byśmy mogły rozwijać, jak wolisz, albo tak, że no Pearl by się nigdy nie dowiedziała o przeszłości Mason, albo wręcz przeciwnie, żeby była jakaś drama ^^
O, mocno mi się to podoba, zagrałabym nawet to ogarnianie Pearl :hell: Zdecydowanie będziemy tu szły w rodzącą się przyjaźń i póki co niech żodyn nie wie. Żodyn :spider:
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Dobrze, doskonale wręcz, to jak będziesz miała ochotę, to Pearl przyjdzie nie wylewać za kołnierz :lol: <33
Diane Mason
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Dobra Lilka, bo widzę, że mnie tutaj jeszcze nie było, a powinnam :lol:
Po pierwsze podrzucę percy matthews, bo do niedawna był wieloletnim chłopakiem Periclesa ;c (ps: zrywanie z Majką nadal boli)
A po drugie Jeddę, bo mam sentyment do buźki :p
No i ezra brooks, bo są w tym samym wieku. Co do tego ostatniego to mam zalążek pomysłu... Po pierwsze, jak są w jakimś miejscu razem to koniecznie muszą wychodzić razem na fajkę, ok. Po drugie, skoro ona jest dziennikarką a on fotografem kryminalnym to może czasem... daje jej jakiś cynk, że coś się zadziało? Generalnie żyją w zgodzie i Ezra mimo wszystko stara się dawkować te tajne info, bo jednak zależy mu na pracy, ale jakieś tam niewielkie cynki może jej dawać. A ona w zamian też może się jakoś na tym zawodowym polu odwdzięczać. A po trzecie... może mógłby jej jakoś pomóc z poszukiwaniami mordercy siostry? To znaczy, na tyle na ile by mógł się angażować. :hm: U pearl campbell sporo się działo we wcześniejszych latach, więc nie wiem czy faktycznie mogli coś wtedy mieć z Ezrą czy raczej dopiero teraz. :hm:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Jedda Corrente <33
To jest tak, generalnie Pearl ma dość nieufne i sceptyczne podejście do związków przez swoje przejścia, więc istnieje możliwość, że poradziła Perry'emu, że może za bardzo się męczą w tej swojej relacji D: I pewnie jest jej nieco głupio, że on zerwał z Percym :lol:
No, a co do Ezry, to jak najbardziej mi to odpowiada! Może jej dawać cynk, jak ona znajdzie coś godnego wspomnienia, to też może mupowiedzieć, albo podrzucić jakieś foty. Co do śledztwa z jej siostrą, to myślę, że też może czasem polegać na jego pomocy, w prawdzie to jest bardzo osobiste i trzyma to w tajemnicy, ale sojusznicy zawsze się przydają! Skoro są w podobnym wieku, to mogliby się ze szkoły też kojarzyć, ale ona najpierw była smutną panną z nadwagą, potem wychudzoną laską z marginesu, więc pewnie na żadnym z tych etapów nie robiła dobrego wrażenia, więc faktycznie ich znajomość mogła się rozwinąć, jak trochę się otrząsnęła i stanęła na nogi <3
ODPOWIEDZ