fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
melis huntington
ma 26 lat, pracuje w stadninie, która należy do jej rodziny, okazjonalnie fotografuje naturę, można ją spotkać jak pędzi po polach na swojej klaczy Tear;
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
melis huntington Mason jest w tym samym wieku. Wychowywał się również na farmie więc mogli razem psocić i chodzić do jednej klasy. Może Mason się w Tobie podkochiwał, ale milczał przez te wszystkie lata, a teraz będąc zawodowym sportowcem może finansowo jej pomagać ze względu na stare czasy i uczucie które być może nadal do niej żywi. Co myślisz? :hm:
ambitny krab
Mason Clark
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
zakładam, że nie wzięłaby od niego pieniędzy, ale może być dla niej wsparciem, wpadać i czasami pomagać w cięższych pracach, na przykład? melis sobie pewnie nie do końca zdaje sprawę z tych uczuć, ale na pewno traktuje go przyjacielsko <3
Mason Clark
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Jestem jak najbardziej za! Mason mógł też ją wspierać po stracie dziecka, o ile w ogóle wiedział o ciąży. :oops:

melis huntington
ambitny krab
Mason Clark
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
na pewno wiedział, jeśli masz ochotę, to możemy zagrać <3

Mason Clark
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
melis huntington przychodzę, bo zostałam weterynarzem w twojej stajni :milosc:
sumienny żółwik
babahassan#0561
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Padma Stewart o, to super, bo melis teraz potrzebuje pilnej pomocy przy koniach z powodu zawalenia się dachu, zakładam, że dziewczyny się lubią, prawda? są w tym samym wieku, więc mogły chodzić razem do szkoły, skoro padma również pochodzi z LB?
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
To może Melis właśnie Padmę zatrudniła kiedy potrzebowała tej pomocy przy koniach? Bo ona jeszcze niedawno pracowała w Moonlight, nie spieszyło jej się jakoś, żeby się rozejrzeć za jakąś kliniką, więc może Melis jej zaproponowała tą pracę w sumie, bo znały się ze szkoły i wiedziała, że Padma jest po weterynarii? :excited: melis huntington
sumienny żółwik
babahassan#0561
fotoreporter — cały świat
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
cześć, przychodzę po jakąś relkę 8)
powitalny kokos
z.
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Padma Stewart tak, generalnie to mogło być tak, że melis miała problemy, poprosiła o pomoc swoje dobre znajome, najpierw audrey, później rose, ale stwierdziła, że tak być nie może i skontaktowała się z padmą, bo potrzebowała kogoś na stałe, a wiedziała, że padma pracuje w moonlight, więc nie współpracuje z żadną kliniką i tak już są razem od tej wielkiej zawieruchy! <3 musimy koniecznie zagrać <3

Vernie McClain vernie jest przyjezdny, ale nie widzę problemu, mogli kiedyś wspólnie współpracować, hm? może on dostał zlecenie od gazety, w której pracowała melis, a zlecenie wymagało dużo pracy, melis miała krótki deadline, więc wtedy się poznali, poczuli nić sympatii i od tamtej pory dość regularnie się do siebie odzywają? melis może go oprowadzić po lorne bay!

Nicholas Winslow cześć, bydlaku :|
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
melis huntington super, właśnie tak to sobie wyobrażałam <3 jak będę miała luzu trochę to się odezwę :lol:
sumienny żółwik
babahassan#0561
ODPOWIEDZ