krawcowa — dream sewing supplies
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
tatum aldridge
impulsywność jest z pewnością jej cechą firmową, najpierw do pomieszczenia wchodzi chaos a dopiero później ona. typ podejmujący działania zanim jakiekolwiek trybiki połączą się w jej mózgu. dobrą sławę z pewnością przynosi jej praca krawcowej i mimo wieku jest naprawdę dobra w tym co robi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
zabawna
lorne bay — lorne bay
38 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej bokser, dzisiaj właściciel siłowni i instruktor boksu, który wciąż miewa problemy z agresją, choć naprawdę stara się panować nad swoimi emocjami, by nieco ułożyć swoje życie
tatum aldridge no witam panią ;> To kiedy znowu wyprowadzisz mnie z równowagi?
ambitny krab
nonsens#5543
lorne bay — lorne bay
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
It was not the thorn bending to the honeysuckles, but the honeysuckles embracing the thorn.
WITAM SERDECZNIE ZODIAKALNY LWIE tatum aldridge !
Spoiler
Pani Lew i Pan Ryby
Zarówno Kobieta-Lew, jak i Mężczyzna-Ryby posiadają dość ekstrawagancki gust, ale to niestety nie pomoże im w miłości. Na początku mogą poczuć zainteresowanie sobą nawzajem, ale jest mało prawdopodobne, że Mężczyzna-Ryby zapragnie poślubić Kobietę-Lwa. To po prostu nie jest jego bratnia dusza.

Cokolwiek by napisać o tym związku, jedno jest pewne. To nie potrwa długo. Kilka randek, upojnych nocy i... po sprawie. Kobieta-Lew i Mężczyzna-Ryby szybko się sobą zmęczą, a nawet zapałają do siebie szczerą niechęcią. Jedyne, co w sobie lubią, to wygląd fizyczny, ale przecież na tej podstawie nie można budować poważnego związku.
Pozwoliłam sobie sprawdzić, jak widzą ich dziwaczne internetowe opisy i mam pewien pomysł na znajomość dla naszej dwójki. A w zasadzie internet opisał ją za mnie. Tak, więc co powiesz na to by Tatum została ex Lyalla? :lol:
ambitny krab
e.
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
tatum aldridge najbliżej wiekowo mam Dottie, także mogę ją podrzucić! <33
sumienny żółwik
.
krawcowa — dream sewing supplies
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Elias Rowbottom przy najbliższej okazji, więc pytanie brzmie, kiedy zamierzasz "przypadkiem" na mnie wpaść? 8)

Regan Buckley cudowność. Z racji, że kobieta-lew i mężczyzna-ryby to katastrofa sama w sobie, z chęcią przyjmę zaszczytne miejsce byłej, która doprowadziła Lyalla do szału. Jakbyś chciała grać, to myślę że Tatum mogła zostawić u niego pare swoich rzeczy, o które bardzo chętnie się upomni :lol:

Dottie Buchanan w mojej świadomości i wyobrażeniach Wesley przyjaźni się z Dottie, więc dla Tatum mogę przyklepać sobie całkiem dobre relacje po sąsiedzku. Mogą obgadywać stare zrzędy z okolicy, plotkować o facetach oraz oglądać Jak poznałem waszą matkę. <3
powitalny kokos
zabawna
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
tatum aldridge pisze: 17 lis 2021, 21:09
Dottie Buchanan w mojej świadomości i wyobrażeniach Wesley przyjaźni się z Dottie, więc dla Tatum mogę przyklepać sobie całkiem dobre relacje po sąsiedzku. Mogą obgadywać stare zrzędy z okolicy, plotkować o facetach oraz oglądać Jak poznałem waszą matkę. <3
Oczywiście, że Wesley przyjaźnij się z Dottie, ja liczę na to, że Dotka to oczko w głowie starszych braci :oops: A z Tatum wszystko mi pasuje, także też biorę! Chociaż jeśli by była eks Layalla, to lojalnie uprzedzam, że będzie robiła wszystko co w jej mocy, żeby ich znowu razem spiknąć :idk:
sumienny żółwik
.
ODPOWIEDZ