CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Sean Taylor
W Lorne Bay od jakiś 3 lat bo nie chcieli go widzieć w Nowym Jorku i NBA przez skandal obyczajowy. Dalej jednak zarządza holdingiem wartym jakieś 10 miliardów. Mimo to w garniturze go nie spotkasz, jeździ w wyścigach, gra na perkusji po lokalach i pewnie tylko willa i prywatny kierowca... i wyspa w archipelagu indonezyjskim zdradzją, że nie żyje od pierwszego do pierwszego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka Sean Taylor
Jeśli masz ochotę, to mogę polecić od siebie kogoś na relkę, chociaż większość moich postać klepie biedę, także cóż D: No może poza Lisą, ale ona z kolei jest największym dzieciakiem :lol: No i Frankiem, ale on jest ponurakiem, kiepsko mi idzie autopromocja :lol:
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Ponuraka wywalamy, ale dziewczyno, nie każ mi się przebijać przez wszystkie twoje karty postaci w poszukiwaniu paringu! Proszę, błagam! Coś sie znajdzie, ale rzuć jakąś wskazówką choćby, która by tu pasowała!? może dla niego pracować, mieć ddady issue albo nie wiem, uważać go za dupka i zwyrodnialca bo powinien gnić w pierdlu a nie chillować w Australii! :lol:

Mari Chambers
przyjazna koala
nick
lorne bay — lorne bay
42 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
I just want to lie on the beach and eat hot dogs. That’s all I’ve ever wanted.
Elijah usłyszał amerykański akcent i tak się tutaj pojawił. Uważam, że czterdziestolatkowie powinni się trzymać razem, dlatego przybywam po relacje, nawet jeśli nie miałaby być ona pozytywna.

Elijah większość życia spędził w Nowym Jorku, ale nie wydaje mi się, aby okręcali się w podobnym towarzystwie, aby mogli się tam spotkać. Chociaż, kto wie... może jakaś snobistyczna impreza, na której pojawił się też Elijah (w końcu jakieś znajomości w świecie teatru/filmu ma).

Naturalnie poznać mogli się też już na miejscu, w Lorne Bay.

Sean Taylor
powitalny kokos
-
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Oooo, Książe Leto z Diuny. No jakże tu może być negatyw?!

Przyznam się bez bicia, że nie mam w zwyczaju czytania kart postaci bo mam sporo czytania na co dzień, także będę poruszać nieco na oślep, ale a nuż trafię, a jak nie to mnie popraw - w każdym razie na pewno się dogadamy!

MSG Company poza posiadaniem Madison Square Garden ma też jakieś dwa teatry w NY, już teraz nie pamiętam jakie, myślę więc że na tym tle mogli się poznać i współpracować. Naturalnie niekoniecznie bezpośrednio, od tego Sean ma ludzi, ale pewnie parę razy się spotkali, porozmawiali i pogadali. Wystarczająco, by Taylor go kojarzył, więc myślę, że gdy oboje wpadli na siebie w Lorne Bay to Sean z ochotą powitał kogoś, kogo zna z Nowego Jorku, do tego w zbliżonym wieku. No, pewnie czujesz o co mi chodzi ;)


Elijah
przyjazna koala
nick
lorne bay — lorne bay
42 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
I just want to lie on the beach and eat hot dogs. That’s all I’ve ever wanted.
Sean Taylor pisze: 28 lis 2021, 19:38
Oooo, Książe Leto z Diuny. No jakże tu może być negatyw?!

Przyznam się bez bicia, że nie mam w zwyczaju czytania kart postaci bo mam sporo czytania na co dzień, także będę poruszać nieco na oślep, ale a nuż trafię, a jak nie to mnie popraw - w każdym razie na pewno się dogadamy!

MSG Company poza posiadaniem Madison Square Garden ma też jakieś dwa teatry w NY, już teraz nie pamiętam jakie, myślę więc że na tym tle mogli się poznać i współpracować. Naturalnie niekoniecznie bezpośrednio, od tego Sean ma ludzi, ale pewnie parę razy się spotkali, porozmawiali i pogadali. Wystarczająco, by Taylor go kojarzył, więc myślę, że gdy oboje wpadli na siebie w Lorne Bay to Sean z ochotą powitał kogoś, kogo zna z Nowego Jorku, do tego w zbliżonym wieku. No, pewnie czujesz o co mi chodzi ;)

Idealnie. Ich dokładniejsza relacja czy bardziej stosunek do siebie wyjdzie pewnie w praniu, więc jeśli tylko masz ochotę na jakąś grę, to zapraszam na priv.

Sean Taylor
powitalny kokos
-
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Niech no mi się coś poluzuje na jednym lub na drugim koncie i z buta wjeżdżam na pewu :lol:

Elijah
przyjazna koala
nick
ODPOWIEDZ