lekarz chorób zakaźnych — cairns hospital
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Blind, that’s what I am. I never opened my eyes. I never thought to look into people’s hearts, I looked only in their faces.
Lea Ryneveld
Mimo prób nie odnalazła się w medycynie. Do Lorne Bay wracała dwa razy: po śmierci bliźniaka na froncie oraz z kilkumiesięcznej misji humanitarnej w Afryce. Przez naturalną skłonność do arogancji nie potrafi znaleźć wspólnego języka z większością osób. Często jest nastawiona na nie i szybko się denerwuje.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
done with mirrors
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Lea Ryneveld, na pewno nie denerwujesz się tak szybko <33
sumienny żółwik
Presta#1949
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejeczka, jak pracuje w szpitalu, to mogę podrzucić swoją Mari, ona w prawdzie dopiero co z niego wyszła po przeszczepie zastawki, ale niestety będzie tam wracała... na długo i często :tear: Mogę też dodać Lisę, bo jej rodzice tam pracują, ale ona jest dzieciakiem <3 Generalnie jak kogoś ode mnie chcesz, to śmiało <3

Lea Ryneveld
lekarz chorób zakaźnych — cairns hospital
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Blind, that’s what I am. I never opened my eyes. I never thought to look into people’s hearts, I looked only in their faces.
Helena Regalado może denerwuję się szybko, ale za to mam anielską cierpliwość do mojej upartej współlokatorki <3

Hej Mari Chambers! <33
mogę podrzucić swoją Mari, ona w prawdzie dopiero co z niego wyszła po przeszczepie zastawki, ale niestety będzie tam wracała... na długo i często :tear:
Gdyby Marysia lekceważyła swoje objawy i cierpiała z powodu zawirowań zdrowotnych, np. nagłych zasłabnięć to raz mogła trafić pod opiekę Lei na izbie przyjęć; może tamta zleciła jej również jakieś dodatkowe badania, na które ostatecznie nie poszła (mimo, że Lea nie jest zadowolona ze swojej ścieżki zawodowej, lubię myśleć, że cokolwiek wie :roll: )? Poza tym jako rezydentka, Ryneveld na pewno korzysta z doświadczenia starszych lekarzy podczas leczenia pacjentów i pojawia się na kardiologii. Może tam spotkały się ponownie, a Lea rozpoznała w Mari tę pacjentkę, która dała jej się we znaki? W ramach zaspokojenia ciekawości (Lea niewiele ma wspólnego z kardiologią lub kardiochirurgią) mogła zainteresować się przypadkiem Mari, co prowadziłoby do dłuższych rozmów?
Mogę też dodać Lisę, bo jej rodzice tam pracują, ale ona jest dzieciakiem <3
Akurat w przypadku Lisy, świetnie składa się, że staruszkowie Lei też są lekarzami. Proponuję, zatem spotkanie w większym gronie z czasów, kiedy nasze postacie były nastolatkami. Siedem lat różnicy to całkiem sporo, dlatego wyższa siła (aka rodzice) zmusiliby je do interakcji ze sobą. Lea mogła być nawet oburzona, że „każą” jej zajmować się dzieckiem! Dodatkowo skoro pracuje z mamą Lisy w jednym szpitalu to pewnie czasami się w nim widują.
sumienny żółwik
done with mirrors
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mega mi się podoba ta sytuacja z Mari! *.* Totalnie mogło tak być, bo jak ona chodziła na badania, to zwiewała na początku, więc Lea mogła ją zapamiętać i teraz w sumie, jak jest po przeszczepie zastawki, to mogłaby przyjechać na ściąganie szwów i jakieś badania kontrolne, więc tak by wpadła na Leę i już by mogło być tak jak to opisałaś <3
Co do Lisy też mi pasuje <3 Na pewno się znają i wpadają na siebie, bo mama to ordynator, a tata dyrektor i w sumie, Lisbeth jest bardzo specyficzna i ona była takim zamkniętym dzieckiem, więc może ciekawie byłoby tu postawić na takie podchodzenie do siebie z dystansem? Bo może Lea faktycznie patrzyła na nią, jak na dzieciaka, w dodatku antyspołecznego, a Lisa na Leę jak na starszą pannę, która (w głowie Westbrook) pewnie czuła się lepsza, więc do dzisiaj próbuje jej pokazać, jaka to sama nie jest już dorosła, w końcu ma 21 lat :lol:
No i z Rissą też jak najbardziej coś takiego mi pasuje! Nie ma problemu <3 Wszystko super, jakbyś chciała coś grać, to łap mnie na priv, a pomyślimy <3

Lea Ryneveld
strażak — lorne bay fire station
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
i wanna be a cowboy baby
Lea Ryneveld quit playing games with my heart :crying:
powitalny kokos
k.
lekarz chorób zakaźnych — cairns hospital
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Blind, that’s what I am. I never opened my eyes. I never thought to look into people’s hearts, I looked only in their faces.
Mari Chambers
Super! Na pewno niedługo się do Ciebie odezwę <3


wesley buchanan
Jeszcze trochę i zostawię Cię w spokoju. Słowo harcerza! :roll:
sumienny żółwik
done with mirrors
ODPOWIEDZ