właściciel — the tea atelier
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi własną herbaciarnię, czekając na moment, w którym każdy dzień jego życia przestanie być wyzwaniem
rhodes o'leary
całe swoje życie spędził w lorne bay i przebiegało ono bardzo spokojnie, dopóki w drugiej klasie liceum nie zachorował na depresję. obecnie czuje się o wiele lepiej, a sens jego istnieniu nadaje herbaciarnia, której jest właścicielem. poza tym lubi rysować.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
zimna matcha latte
nienajlepsza asystentka — lorne bay
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Frankie jest bipolarna, więc z jej nastrojem jest jak w przejaskrawionym bollywoodzkim filmie: czasem słońce, czasem deszcz.

OBECNIE: OSZUKANE SŁOŃCE.
rhodes o'leary

OH PROSZĘ PANA!
Łączy nas podobna przypadłość - chociaż Rhodes tkwi w ciągłej ciemności, a Frankie miewa przebłyski słońca. Wtedy maluje twarz brokatem, jakby występowała w Euforii, żeby potem wycierać go w poduszkę, kiedy nie jest w stanie się podnieść. Wydaje mi się, że ludzie z podobnymi dysfunkcjami przyciągają się jak magnes, więc byłoby cudownie miło ich poznać.
Może Stern mogłaby ukryć swoje cienie przed O'learym, żeby potem przypadkiem odsłonić, że jego stan ducha jest jej bliższy niż myśli? Widzę tutaj potencjał na piękną przyjaźń i jestem skłonna do wszelkich negocjacji wątku! <3
ambitny krab
warren#4947
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejo rhodes o'leary! mogę Ci podrzucić Rusty'ego, bo on spędza mnóstwo czasu w kawiarniach, wiec i pewnie w herbacarni, a są też w podobnym wieku, więc mogli się znać wcześniej? I jak jeszcze kogoś byś chciala z mojego R Teamu to też chtnie podrzucę! :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
rhodes o'leary z Dottie to chyba wiemy, ale jak chcesz to mogę podrzucić jeszcze Prim!
sumienny żółwik
.
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
rhodes o'leary jakim cudem jeszcze mnie tu nie było? Lyall kocha herbatę i myślę, że spędza sporo czasu w lokalu Rhodesa, chcąc złapać oddech po codziennych zmaganiach w rodzinnej knajpce <3
ambitny krab
e.
ODPOWIEDZ
cron