Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Lennox Bowen
Cukiernik, fotograf, wiecznie z głową w chmurach. Przemierza świat na zdezelowanym rowerze. Możesz być dla niego wszystkim. Albo niczym.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Lenny
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Lennox Bowen Chodź pogadać o płytach winylowych, skoro oboje je zbieramy!
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Audrey Bree Clark Jak na moje możemy się nimi nawet wymieniać jak tazo!
powitalny kokos
Lenny
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Lennox Bowen Dobra! Ale moich białych kruków nie dostaniesz :hihi:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
podrzucam Dicka bo wydaje mi się, że mogliby złapać nić porozumienia! Lennox Bowen
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Fajny pan, myślę, że z Philipem mógłby się dogadać. Lennox Bowen
ambitny krab
Philip
Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Audrey Bree Clark Jeszcze zobaczymy!

Dick Remington Drogi Panie Reminton, myślę, że poznali się w tym pięknym momencie życia Lenny'ego, w którym omal nie spalił domu swojego ojca, kiedy przypadkowo nie dopilnował piekarnika. A, że rozmawiało im się wybornie, to pomimo kilku lat różnicy, kontakt do Dicka w telefonie ma na pierwszym miejscu w razie, gdyby przyszło mu kiedyś pić w samotności!

Philip More Ty jesteś typ typem z telewizji?. Tak, tak, myślę, że Lennox byłby na tyle zainteresowany, że nawet podarowałby mu babeczkę za frajer w kawiarni.
powitalny kokos
Lenny
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lennox Bowen pisze: 15 lis 2021, 21:13
Philip More Ty jesteś typ typem z telewizji?. Tak, tak, myślę, że Lennox byłby na tyle zainteresowany, że nawet podarowałby mu babeczkę za frajer w kawiarni.
Cudownie, pięknie! Nie ma to jak dostawać rzeczy za darmo, a babeczki to już w ogóle. Philip z chęcią coś takiego przyjmie.
Daj znać i zgadamy się na jakąś grę czy coś. <33
Lennox Bowen
ambitny krab
Philip
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Lennox Bowen To zapraszam na wątek jak będziesz mieć chęci <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Audrey Bree Clark Dam znać <3 <3
powitalny kokos
Lenny
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
Hejka Lennox Bowen! To ja Ci mogę podrzucić Lizzie, bo typka też jest fotografka i są w podobnym wieku więc może by się ze sobą dogadali xd
przyjazna koala
catlady#7921
Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Lizzie Blackford Na pewno mogą bardzo długo rozmawiać o fotografii. Może nawet Lizzie mogłaby go namawiać do powrotu, żeby mogli razem popracować <3
powitalny kokos
Lenny
ODPOWIEDZ