lorne bay — lorne bay
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cookie Buchanan
najmłodszą Buchanan, kelnerka w Shadow. Udaje, że odbywa kurs pielęgniarki i wolontariat w klinice. Raz na jakiś czas jest call - girl, gdy brakuje jej pieniędzy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
M.
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
Cookie Buchanan Cookie jest bardzo młodziutka, ale z Elias Rowbottom na pewno kojarzą się z Sapphire River, skoro oboje tam mieszkają, a Elias na pewno nie raz był w Shadow, więc i tam mogła mu parę razy mignąć. Mógł nawet jej kilka razy w czymś pomóc, jak na dobrego sąsiada przystało i pewnie ma teraz dziwne poczucie obowiązku jej pilnowania :lol: Mam nawet pomysł na grę, jeśli miałabyś ochotę :hm:
ambitny krab
nonsens#5543
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Caden Reyes pisze: 14 lis 2021, 23:02
Cookie Buchanan Cookie jest bardzo młodziutka, ale z Elias Rowbottom na pewno kojarzą się z Sapphire River, skoro oboje tam mieszkają, a Elias na pewno nie raz był w Shadow, więc i tam mogła mu parę razy mignąć. Mógł nawet jej kilka razy w czymś pomóc, jak na dobrego sąsiada przystało i pewnie ma teraz dziwne poczucie obowiązku jej pilnowania :lol: Mam nawet pomysł na grę, jeśli miałabyś ochotę :hm:
ty mi nie podrywaj siostry, co?

Cookie Buchanan ja to myślę, że Cookie miała takie ciężkie życie z ojcem, braćmi i zakazem randek właśnie przez Dottie, która wyczerpała limit na wszystkie siostry :oops: No i jeśli chcesz to Dorotka może wiedzieć, gdzie pracuje bo sama pracowała podobnie kiedyś, więc na pewno nie będzie oceniała i będzie trzymać buzię na kłódkę
sumienny żółwik
.
lorne bay — lorne bay
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dottie Buchanan

No zakonnicą nie będzie przecież :roll:

To Dottie moze wiedzieć o drugim życiu Cookie, a przynajmniej młodsza Buchanan może nawet nie do końca zdawać sobie sprawę, że siostra się o jej pracy w Shadow. Aby to skomplikować. Gdy Cookie dowiedziałaby się, że ma wsparcie w siostrzyczce pewnie byłoby jej łatwiej.
powitalny kokos
M.
- — -
24 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
Heaven knows that I'm born too late
For these ghosts that I chase
With these dreams, I inflate, painted skies in my brain
chętnie bym spróbował tego ciasteczka ^^

Cookie Buchanan
powitalny kokos
dagger
lorne bay — lorne bay
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kovu Laurier

No proszę, proszę. Pierwszy odważny 😈
powitalny kokos
M.
- — -
24 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
Heaven knows that I'm born too late
For these ghosts that I chase
With these dreams, I inflate, painted skies in my brain
Cookie Buchanan No to co zrobimy z tym faktem? ^^ Może Cookie ma ochotę zostać dziewczyną Kovu? Wtedy na pw bym wyjaśniła cały pomysł c:
powitalny kokos
dagger
lorne bay — lorne bay
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kovu Laurier byłaby chora,gdyby nie chciała 😂 ona chce by cały świat ja uwielbiał 🥰 także czekam chętnie na pw
powitalny kokos
M.
- — -
24 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
Heaven knows that I'm born too late
For these ghosts that I chase
With these dreams, I inflate, painted skies in my brain
Cookie Buchanan poszło <3
powitalny kokos
dagger
ODPOWIEDZ