Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Hemingway Lewis
W Lorne Bay od urodzenia, wiecznie w rozjazdach, ale kiedy jest w mieście spotkasz go we wszelkiego rodzaju barach albo w Shadow. Szukamy kumpli, byłych przygód i wszystkich tych, z którymi mógłby mieć kiedykolwiek zatargi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
powitalny kokos
nick
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Cześć Hemingway Lewis 8)
sumienny żółwik
Presta#1949
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Helena Regalado pisze: 13 lis 2021, 08:45
Cześć Hemingway Lewis 8)
To na/ w Ciebie mam wiecznie wpadać? ^^
powitalny kokos
nick
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
hejka Hemingway Lewis :welcome: wyczytałam w karcie, że trenuje boks, więc podrzucam Gale, która od prawie roku pracuje w miejscowej siłowni właśnie jako instruktorka boksu, więc na pewno mieli okazję ze sobą ćwiczyć :hm: mogę zaoferować jeszcze którąś ze swoich pań, ale to już wybór pozostawiam tobie :oops:
niedościgniony kangur
Magda
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Hemingway Lewis pisze: 13 lis 2021, 08:47

To na/w Ciebie mam wiecznie wpadać? ^^
Cóż za nietypowy dobór przyimków :hihihi:
Ale tak, nie pomyliłeś się!
sumienny żółwik
Presta#1949
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Gale Hobart pisze: 13 lis 2021, 08:51
hejka Hemingway Lewis :welcome: wyczytałam w karcie, że trenuje boks, więc podrzucam Gale, która od prawie roku pracuje w miejscowej siłowni właśnie jako instruktorka boksu, więc na pewno mieli okazję ze sobą ćwiczyć :hm: mogę zaoferować jeszcze którąś ze swoich pań, ale to już wybór pozostawiam tobie :oops:
Hm, z Gale na pewno mogą się znać z siłowni i trenigów boksu :D Mogłaby mu nawet wypominać, że jest czasami zbyt agresywny, a przecież worek nic mu nie zrobił :lol:
A z innych pań, to najbardziej odpowiadałaby mi Neva Ebenhart. Tak sobie myślę, że mogliby mieć jakąś wspólną historię... może nawet tego syna, jeśli nikogo nie masz ^^
Helena Regalado pisze: 13 lis 2021, 08:53
Hemingway Lewis pisze: 13 lis 2021, 08:47

To na/w Ciebie mam wiecznie wpadać? ^^
Cóż za nietypowy dobór przyimków :hihihi:
Ale tak, nie pomyliłeś się!
To trzeba coś zagrać :D
powitalny kokos
nick
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Hemingway Lewis Nala i Hemingway pochodzą z tak różnych światów, że ich znajomość mogłaby być dość ciekawa :lol: Poznać się mogli chociażby w barze, gdzie Hemingway siedział z jakimś kumplem, Nala przyszła z koleżanką i ich znajomi wpadli sobie tak w oko, że po chwili zostawili Nalę i Hemingwaya w swoim towarzystwie, a sami sobie gdzieś poszli.
No i mam jeszcze Elias Rowbottom, który jest właścicielem siłowni, byłym bokserem i też ma problemy z agresją, więc myślę, że może to być piękna przyjaźń :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Hemingway Lewis pisze: 13 lis 2021, 09:03
Hm, z Gale na pewno mogą się znać z siłowni i trenigów boksu :D Mogłaby mu nawet wypominać, że jest czasami zbyt agresywny, a przecież worek nic mu nie zrobił :lol:
A z innych pań, to najbardziej odpowiadałaby mi Neva Ebenhart. Tak sobie myślę, że mogliby mieć jakąś wspólną historię... może nawet tego syna, jeśli nikogo nie masz ^^
na pewno będzie to robić, szkoda biednego worka :hihihi: a w drugiej kwestii odezwę się zaraz do ciebie na pw!
Ebenhartowie
Magda
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Nala Rushford pisze: 13 lis 2021, 09:16
Hemingway Lewis Nala i Hemingway pochodzą z tak różnych światów, że ich znajomość mogłaby być dość ciekawa :lol: Poznać się mogli chociażby w barze, gdzie Hemingway siedział z jakimś kumplem, Nala przyszła z koleżanką i ich znajomi wpadli sobie tak w oko, że po chwili zostawili Nalę i Hemingwaya w swoim towarzystwie, a sami sobie gdzieś poszli.
No i mam jeszcze Elias Rowbottom, który jest właścicielem siłowni, byłym bokserem i też ma problemy z agresją, więc myślę, że może to być piękna przyjaźń :lol:

Podoba mi się ta opcja. Podejrzewam, że kiedy zostali sami, Lewis nie wywarł na Nali szczególnie dobrego pierwszego wrażenia, bo to zwykły dupek :lol: a co do Elias Rowbottom to bardzo chętnie. :D Hemowi przyda się podobny do niego kumpel.

Neva Ebenhart pisze: 13 lis 2021, 09:24
Hemingway Lewis pisze: 13 lis 2021, 09:03
Hm, z Gale na pewno mogą się znać z siłowni i trenigów boksu :D Mogłaby mu nawet wypominać, że jest czasami zbyt agresywny, a przecież worek nic mu nie zrobił :lol:
A z innych pań, to najbardziej odpowiadałaby mi Neva Ebenhart. Tak sobie myślę, że mogliby mieć jakąś wspólną historię... może nawet tego syna, jeśli nikogo nie masz ^^
na pewno będzie to robić, szkoda biednego worka :hihihi: a w drugiej kwestii odezwę się zaraz do ciebie na pw!
Okey, to czekam :)
powitalny kokos
nick
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Hemingway Lewis zapewne nie :lol: Chociaż po tym mogli mieć kilka przypadkowych spotkań, może nawet przy jednym Hemingway jej trochę w czymś pomógł? Wtedy mogłaby się zacząć do niego powoli przekonywać, chociaż i tak mogliby się czasem sprzeczać. I cieszę się, że z Eliasem pasuje! Także jakby była chęć na jakąś grę z którąś z moich postaci, to zapraszam na PW <33
ambitny krab
nonsens#5543
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Nala Rushford pisze: 13 lis 2021, 09:30
Hemingway Lewis zapewne nie :lol: Chociaż po tym mogli mieć kilka przypadkowych spotkań, może nawet przy jednym Hemingway jej trochę w czymś pomógł? Wtedy mogłaby się zacząć do niego powoli przekonywać, chociaż i tak mogliby się czasem sprzeczać. I cieszę się, że z Eliasem pasuje! Także jakby była chęć na jakąś grę z którąś z moich postaci, to zapraszam na PW <33
PW poszło <3
powitalny kokos
nick
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Podrzucę ci Diane Mason, niedawno została jego koleżanką z pracy i mieszka w tej samej dzielnicy. Dam też Arthur B. Overgaard, on często przesiaduje w Shadow, przyjaźni się z Nathanielem i myslę, że czasami on też może mieć jakieś małe zleconka dla Hemingway'a (oczywiście nie za darmo szanujmy się) :hihi: No i mam też pomysł na Gwen. Tu postawiłabym na coś negatywnego. Gwen i jej mąż mieli wypadek na motorze. Ona żyje, on nie, jechali jego motorem. Skoro Lewis zbiera rejestracje z rowów, to mógł znaleźć też rejestrację z tego motoru :lol: Ona chciała ją odzyskać, Hemingway jej nie oddał i piękny negatyw gotowy :lol:
Hemingway Lewis
ODPOWIEDZ