szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
lyall buchanan
Dzieciństwo spędził, tułając się wraz z rodzicami po amerykańskich bazach wojskowych. Nastoletnie lata spędził już w Lorne Bay, gdzie przenieśli się wraz z rodziną, gdy ojciec podupadł na zdrowiu. Przez kilka lat po zakończeniu szkoły średniej zamieszkiwał Sydney, gdzie kształcił się w Le Cordon Bleu. Swój czas dzieli między farmą po dziadkach a rodzinną restauracją Frogs.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
e.
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Czy mogę zapraszać duperki na obiad do rodzinnej knajpy? :D W sumie to wciąż jeszcze nie ogarniam naszego rodzeństwa, więc wypadło na ciebie, abyś był moim ulubionym bratem
Lyall
sumienny żółwik
TJ Buchanan
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
TJ Buchanan myślę, że śmiało możesz sobie we Frogs randkować! Dwie pieczenie na jednym ogniu, dodatkowa reklama rodzinnego biznesu nigdy nie zaszkodzi. Lyall bardzo chętnie obejmie fuchę ulubionego brata, bo w zasadzie nawet wspominałam w karcie, że te wszystkie wyjazdy i przeprowadzki sprawiły, że stał się bardzo rodzinny i jego dzieciństwo polegało w dużej mierze na zacieśnianiu więzi głównie z rodzeństwem. 8)
ambitny krab
e.
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Lyall Buchanan pisze: 11 lis 2021, 12:30
TJ Buchanan myślę, że śmiało możesz sobie we Frogs randkować! Dwie pieczenie na jednym ogniu, dodatkowa reklama rodzinnego biznesu nigdy nie zaszkodzi. Lyall bardzo chętnie obejmie fuchę ulubionego brata, bo w zasadzie nawet wspominałam w karcie, że te wszystkie wyjazdy i przeprowadzki sprawiły, że stał się bardzo rodzinny i jego dzieciństwo polegało w dużej mierze na zacieśnianiu więzi głównie z rodzeństwem. 8)
No i bella, fantastico, łał! Ja dorzucę jeszcze do tego, że jak któraś z sióstr oglądała zmierzch to się TJ dopytywał, czemu Lyall nie został aktorem, mógłby sobie takie blade i kamiennotwarzowe Krisitiny Stewart wyrywać, mieliby hajs i w ogóle. Dla mnie bomba!
sumienny żółwik
TJ Buchanan
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
O, tak! On pewnie nie raz słyszał po premierze "Zmierzchu", że całkiem tego Edwarda przypomina i próbował rodzeństwo rozdzielić rolami między resztą Cullenów i Volturi 8) :lol:
ambitny krab
e.
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Lyall Buchanan chcę być twoim oczkiem w głowie, okej? :wohoo:
sumienny żółwik
.
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Obrazek
no cześć, Lyall Buchanan, na pewno chcesz się przyjaźnić z coen peverell i chodzić z nim na poranne treningi oraz kawusię?
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
Dottie Buchanan nie ma sprawy! Pewnie to nasza dwójka najdłużej mieszkała razem na farmie, więc tak czy inaczej, byli na siebie skazani <3


phineas woodsworth, aww! Niech się bardzo przyjaźnią i Lyall będzie tak poza tym wielkim fanem Coena i jego pływackiej kariery. Jak go poznał, pewnie zaczął interesować się sportem i tak od czasu męczy go pytaniami o medale i zawody <3
ambitny krab
e.
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
elo, daj mi coś
Lyall Buchanan
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
KOGO JA WIDZĘ farren bishara! Już postanowiłam, że się lubimy! Lyall i Farren mogli poznać się świeżo po jego przeprowadzce do Lorne. Początki pewnie były ciężkie, bo Farren to wygląda na taką co nie odstąpi ostatniej jagodzianki w sklepie na rogu. Za to po czasie udało jej w się w końcu zwalczyć paskudny charakter i się zaprzyjaźnili <3
ambitny krab
e.
nienajlepsza asystentka — lorne bay
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Frankie jest bipolarna, więc z jej nastrojem jest jak w przejaskrawionym bollywoodzkim filmie: czasem słońce, czasem deszcz.

OBECNIE: OSZUKANE SŁOŃCE.
Lyall Buchanan

KUCHARZ to jest idealny człowiek dla Frankie, której - wiecznie wychudzonej - zawsze szkoda pieniędzy na JEDZENIE. Poznajmy tych państwa w jakiś dziwnych okolicznościach PLS!!! <3
ambitny krab
warren#4947
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Cześć, Lyall Buchanan !
Chętnie podrzucę Ci do relacji zarówno Audrey jak i Hyde O. Terrell <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ