kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
hector finley silva
urodzony i wychowany (przez samotną matkę) w lorne bay, bileter w kinie pod gołym niebem, stały bywalec pubów i szkoły podstawowej (nie pytajcie). zodiakalny strzelec, czym częściowo tłumaczy swój ognisty temperament, stłumiony tylko odrobinę przez zmęczenie znojami życia. da fajkę jak poprosisz, a czasem nawet całkiem bezinteresownie się uśmiechnie. czasem.
tallulah silva
dracaena «drzewo lub krzew o mieczowatych liściach i białych lub żółtawych kwiatach hodowane w doniczkach»

nullah silva
viola «kwitnąca roślina doniczkowa o aksamitnych liściach zebranych w rozetę»

myosotis «roślina zielna o drobnych, niebieskich kwiatkach»

sambucus «krzew lub niskie drzewo o fioletowych lub białych kwiatostanach; też: kiść kwiatów tej rośliny

bellis «roślina z jednym koszyczkiem kwiatowym o białych lub różowych płatkach»

gloriosa superba «znajduje zastosowanie przede wszystkim jako roślina ozdobna i lecznicza; z uwagi na obecność kolchicyny cała roślina jest śmiertelnie trująca»

rosa «kolczasty krzew o barwnych, pachnących kwiatach; też: kwiat tej rośliny»

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
kaja
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
to tam zacznij, cukiereczku

hector silva
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka, masz bardzo ładną kp, więc wpadam z dwoma moimi postaciami, chyba, że chcesz jeszcze jakieś, hector silva <33
Przede wszystkim myślałam o Divinie, ona jest niezwykle osobliwa i niewiele starsza. Jej ojczym też był pijakiem i w swojej historii także mam, że sprowadzał sobie różne kobiety i innych ochlaptusów, więc... może kiedyś po prostu ich rodzice pili wspólnie, mała Divina mogła szukać swojego tatę i znaleźć go u Hectora, albo na odwrót, jeśli ci to pasuje. Ona raczej nie ma przyjaciół i ludzie jej unikają, więc może wyniknęło by z tego coś ciekawego, tylko ponad rok temu jej ojczym zginął.

No i dałabym jeszcze Lisę, bo są w tym samym wieku i z całkiem innych środowisk. Ona też nie była popularna, a w szkole z uwagi na swoje wycofanie, ludzie uważali ją za zadzierającą nosa i chłodną, bo też nie robiła nic, żeby temu zapobiec. W swojej historii masz coś o tym, ze Hector bywa w klubach, a Lisbeth w tajemnicy pracuje jako kelnerka w tym szemranym, jakim jest Shadow. Może mogli tam na siebie wpaść, on nie wiedziałby co taka panienka z dobrego domu robi w takim miejscu, ona nie rozumiałaby, jak może sięgać po jakieś świństwa, ale może też byłoby to ciekawą podstawą do zmiany starego negatywu w coś lepszego?

Oczywiście to tylko propozycje, więc jak nie pasują, to nic się nie dzieje <3
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Dick Remington, cukiereczek zaczął.

Divina Norwood, jejku dziękuję *.* I ty też bosko! Mega mi się podoba koncept znajomości Hectora i Diviny. W trudnych okolicznościach, dzieciaki powinny trzymać się razem, nie? Nawet jeśli któreś ma później dostał łatkę przeklętej, na którą Hector tylko krzywi się sarkastycznie, bo czego ci ludzie nie wymyślą? Wyobrażam sobie, że ta dwójka ma zupełnie odmienne reakcje na dorastanie z alkoholikami - Divina w końcu zamknęła się w sobie, podczas gdy Hector wciąż (być może na przekór) lgnie do ludzi, jakby robił za ich oboje. Myślę, że mogliby od dzieciaka żyć w pewnej komitywie - także zawsze jedno znajdzie sposób i powód, żeby upewnić się, że drugie jakoś wiąże koniec z końcem i na odwrót. Jeśli Divina byłaby chętna, pewnie Hector powierzałby jej czasem młodszego brata pod opiekę, a potem - oczywiście - byłby gotowy odwdzięczyć się w jakiś sposób. Pewnie Silva swojego czasu starał się też wyciągać ją do ludzi, ale w końcu zrozumiał, że nie każdy musi chcieć żyć tak jak on; niemniej dba o to, żeby Divina raz na jakiś czas wyłoniła się ze swojej pieczary.

Jeśli chodzi o Lisę, to takie zetknięcie środowisk wydaje się bardzo ciekawe - zwłaszcza, że Hector wydaje mi się osobą, która pałałaby niechęcią do wyższych warstw społecznych tylko dlatego, że... no, są wyżej w hierarchii, co mogłoby cały ten proces "wychodzenia z negatywu" utrudnić, ale też urozmaicić. Bo, hej - jaki jest lepszy sposób na zdobycie przychylności tych w gorszej sytuacji, niż udowodnienie, że też jest się człowiekiem, który toczy na co dzień jakieś batalie? Fajna rzecz do rozegrania, takie spotkanie po latach, więc daj znać, jak będziesz wolna <3
niesamowity odkrywca
kaja
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Bardzo mi miło <33
To tak, pozwolisz, że ja się już nie będę rozpisywać jakoś specjalnie, bo wszystko co przeczytałam bardzo mi się podoba i w pełni zgadzam się na takie relacje, bo świetnie pasują <3 No i aktualnie mam sporo gier na Divinie, a Lisie niby mniej, ale jeśli z którą z nich chcesz zagrać, to na pewno znajdę miejsce na dodatkową rozgrywkę <3 Więc niezależnie od tego, która będzie Ci bardziej leżała, to zapraszam na priv :hihihi:

hector silva
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Skoro zgraliśmy się na sb, zgramy się też pewnie na fabule!! Podrzucam więc mojego pericles campbell, bo nasze zgranie wychodzi jeszcze bardziej, skoro panowie mają urodziny tego samego dnia :oops: :oops: Proponuję, żeby znali się i przyjaźnili od dziecka; mogło zacząć się bardzo tradycyjnie w przypadku Perry'ego, że ten gdzieś zasnął randomowo, a mały Hector spanikował nie wiedząc, że to tylko chwilowe i P. zaraz wstanie :lol: To, że Pericles nie miał zbyt wielu znajomych mogło sprawić, że dość mocno uzależnił się od Hectora. Wolał spędzać czas z nim, w towarzystwie jego pijanej matki i potem brata, niż samemu gdziekolwiek. Czyli wielka przyjaźń, ale mogło się w tym wszystkim pojawiać jakieś uczucie niechciane, coś więcej, co jednak dla nich obu mogło być kłopotliwe, bo nie chcieli tej swojej przyjaźni tracić. Perry był minione trzy lata (mniej więcej) w przedziwnym związku, który polegał na ciągłych rozstaniach i powrotach do siebie. Podczas jednego takiego rozstania mogło między nimi do czegoś dojść, ale wiesz, w taki bardzo niewinny sposób! jakiś niepewny pocałunek? liczyłoby się to, że to jakoś wszystko zmieniło i zmieniać mogło dalej, ale zamiast sprawę obgadać, Perykles następnego dnia zakomunikował, że wrócił do swojego chłopaka. I do dzisiaj o tym tak naprawdę nigdy nie porozmawiali, dziwne napięcie pojawia się nadal, ale skrzętnie je ignorują, wierząc w tę wielką przyjaźń? :hm: Ale jak ci nie pasuje, to spoko, zmieniaj wszystko śmiało!

hector silva
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
pericles campbell, jasne, kolekcjonuję sobie przyjaciół z dzieciństwa! Zwłaszcza takich poplątanych, z którymi trochę się nagle zaczęło dziwnie układać i niezręcznie trochę - bosko. W ogóle, jak tak patrzę, to nawet koncepty kart miałyśmy takie same... przysięgam, że nie czytałam twojej wcześniej! To musi być przeznaczenie!! :D I jasne, wychodzi na to, że Hector się jakoś wyjątkowo lubował w przygarnianiu do siebie tych dzieciaków, których obśmiewano za plecami - myślę, że dobrze się czuł w takiej roli wybawcy, pewnie mu się udzieliło z domu. Tak czy siak, Perry mógł być totalnie takim bro over bros, a potem... no właśnie, potem stało się to i myślę, że Hector, choć na co dzień całkiem rozgadany, też nie był zbyt chętny, żeby temat wyciągać na wierzch, nawet jeśli ciążył w taki sposób, w jaki ciąży każda niewyjaśniona w porę sprawa. A teraz to pewnie w ogóle wyjaśnił sobie, że to wszystko jakieś chwilowe, emocjonalne uniesienie było, że to nieważne ani trochę i wracanie do sprawy teraz będzie głupie i niebezpieczne dla ich przyjaźni... a przyjaźń była przecież najważniejsza, nie?
niesamowity odkrywca
kaja
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
Cudownie <3 Daj w takim razie znać, jak będziesz mieć miejsce na jakąś grę <3

hector silva
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
hector silva, mam już relkę z Heleną, to musi też być z Hectorem. Tworzymy Illiadę na miarę Lorne Bay!

Są w podobnym wieku. Może kiedyś jego brat rozciął sobie czoło czy coś i zaprowadził go do szpitala, w którym Cassandra jest stałą rezydentką i swoje kontakty wśród pielęgniarek użyła, by skołować młodemu jakieś słodycze? : D
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Cassandra Hammond, biorę! Hector na pewno docenia, że ktoś chce jego braciszkowi trochę osłodzić życie, zwłaszcza jeśli tym kimś ma być dawna znajoma ze szkoły. Myślę w ogóle, że Nullah jest na tyle chaotycznym dzieciakiem, że non stop sobie robi jakąś krzywdę, więc Hector też się powoli robi w tym szpitalu stałym rezydentem, ale nikt mu za to nie płaci :/ Cassandra może być też dobrą duszą i przymykać oko na to, że wszystkie podpisy pod zgodami na badania podrabia za matkę właśnie Hector, bo inaczej byłoby... trochę problematycznie. Tę agentkę zresztą też pewnie wam nieraz przywożą na wytrzeźwiałkę, ale jej się cuksy nie należą; Troja da radę bez niej :medit:
niesamowity odkrywca
kaja
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Przez "rezydentką" miałam na myśli pacjentką, bo Cass ma chore serce, ale mogła ugadywać panie na recepcji, żeby przymrużyły oczy :lol:

hector silva
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Cassandra Hammond WOW, JA POMYŚLAŁAM OD RAZU O DOKTORCE. Dobra, to i tak świetnie, takie znajomości się przydają!!
niesamowity odkrywca
kaja
ODPOWIEDZ
cron