a to zależy — ile zapłacisz
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Przemierzyłem cały świat od las vegas po krym, a teraz siedzę w Lorne Bay i czekam aż mój życiowy shitstorm minie, hehe
*dodam tu potem te ładne rzeczy*
powitalny kokos
bejbi#2175
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
*cokolwiek fajnego* to moglismy być my, ale spierdoliłeś :|
przyjazna koala
my name is jeff
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
ej poza najukochańszym ojcem ogarniamy adopcję przez Dicka! Dick Remington
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Przychodzę po obiecaną relację ^^
Mogli wpaść na siebie na Ibizie, Majorce, tam gdzie jest cieplutko i Minnie mogła spędzać wakacje, aby mogli się poznać. Najlepiej tak z rok temu, aby jeszcze nie do końca o sobie zapomnieli, gdy wpadną na siebie w Lorne, bądź w Cairns :devil: chociaż, równie dobrze, oboje mogą udawać, że się nie znają!

PS - Jeśli Dick go adoptuje, Minnie będzie przez krótki moment najlepszą matką xDD WIĘC LEPIEJ NIE!

elton ashworth
dzielny krokodyl
Minnie mouse
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
elton ashworth, siema! Chcesz się ziomować?
mistyczny poszukiwacz
-
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
elton ashworth Tak się składa, że jesteśmy z tego samego rocznika... A ja jestem dziewczyną twojego ojca :hihi:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Jest z tego samego rocznika co Jedda Corrente , więc ją chętnie tutaj podrzucę. Poza tym mam kulkę szczęścia w postaci percy matthews i ewentualnie Ezrę czy kogokolwiek tam jeszcze ode mnie chcesz przygarnąć <3
a to zależy — ile zapłacisz
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Przemierzyłem cały świat od las vegas po krym, a teraz siedzę w Lorne Bay i czekam aż mój życiowy shitstorm minie, hehe
Ryan Hillbury oezu, bo to zaraz tak poważnie zaczęło brzmieć :|
Dick Remington bądź moim mentorem *.*
Minnie Goldberg ja proponuje majorkę, gitarę, romantyczne piosenki a w Lorne mogłaby go spotkać w jakiejś niekomfortowej sytuacji, jak się z kimś kłóci :hm:
Archer Brooks mogą się zimować, w sumie Eltonowi przyda się ktoś kto nie jest straszakiem z jego przeszłości :lol:
Audrey Bree Clark i jeszcze jesteś śliczna i potrzebuję wątku, jak nieświadomy Elton cię wyrywa <3
Jedda Corrente - może Elton ją wychaczył jakoś przez media społecznościowe i będzie chciał się z nią koniecznie spotkać, licząc że pokaże mu jakieś super miejsce w Lorne?
powitalny kokos
bejbi#2175
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
elton ashworth Możesz próbować, ale jak po tym ucierpisz to nie moja wina :lol:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
najwyżej mu zabraknie kilku zębów, chodźmy w to :hahaha:

Audrey Bree Clark elton ashworth
towarzyska meduza
enchante #8234
ODPOWIEDZ