informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
TJ Buchanan
Odkąd skończył 5 lat mieszka w Lorne z przerwą na studia informatyczne... gdzieś. Obecnie pracuje jako informatyk w kancelarii, ale i tak robi prywatne zlecenia. W tygodniu spokojny, przykłądny obywatel, nawet w pewien sposób nudny, ale weekendami stara się szaleć ile fabryka dała. Wygadany, z poczuciem humoru, się dogadamy się.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
TJ Buchanan
Aktorka — Własny Reality show
24 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
I keep stars in my pockets wear daisies in my hair but I tuck you tenderly
in the folds of my heart and take you everywhere.
TJ Buchanan zupełnie nie znam się na komputerach, oprócz tego, jak wrzucić coś na social media.
Może zepsuje coś tak bardzo, że bedzie potrzebna Twoja osoba? Może z początku wydasz jej się nudny, a potem niespodziewane spotkanie w klubie, gdy to ona będzie podpierać ścianę, nieco zmieni jej pogląd?

Obrazek
sumienny żółwik
Stokrotka polna/ Liv
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Daisy Watson Raczej TJ nie gości na tablicy w lokalnym markecie: "usługi komputerowe, call me maybe" ale skoro oboje mieszkają w Opal, nawet jeżeli on w mieszkaniu a ona w apartamencie, mogła go kiedyś złapać jak niósł ze dwa laptopty czy coś tam... i jasne, mógł jej ogarnąć, ba, może nawet był lekko opryskliwy bo się spieszył, a potem ten klub. Mi pasuje. TJ król parkietu Buchanan. Pasuje jak najbardziej :D
Pytanie czy zostawiamy to jako ciekawostkę, przypadkową znajomość czy chcesz coś jeszcze? Np jakiś internetowy skandal bo on cielak mógł nie wiedzieć, że ona jest aktorką?
sumienny żółwik
TJ Buchanan
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
TJ Buchanan kochaj mocno starszą siostrę, ok? I podrzucę też primrose henderson bo razem pracują
sumienny żółwik
.
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Nie przepadam za mieszaniem relacji, więc Primrose - na potrzeby rozgrywek - mogą mieć jakieś spiny, ona go nie lubi, on jej, ale skupiłbym się tylko i wyłącznie na rodzinnej relacji.
W sumie chcesz to masz, jesteś tutaj pierwsza, masz fory :D Dottie Buchanan Co ważnego powinienem o Tobie wiedzieć?
sumienny żółwik
TJ Buchanan
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Pracujemy w tej samej kancelarii, więc wypada się znać! :welcome:
TJ Buchanan
przyjazna koala
Duncan Winchester
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Duncan Winchester pisze: 08 lis 2021, 12:51
Pracujemy w tej samej kancelarii, więc wypada się znać! :welcome:
TJ Buchanan
Duncan
No właśnie jednak nie pracujemy, mały babol mi się w kartę wdał, ale jak chcesz, to wciąż możemy się znać
sumienny żółwik
TJ Buchanan
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Cześć TJ Buchanan! Mam taką o Darby w jego wieku, chyba by się dogadali, więc ją na coś podrzucam! 8) Chociaż ona jest w Australii dopiero od kilku lat, nie jest tutaj od dzieciństwa :lol:
Bo tak to mam młodszą o dwa lata gemma macfarland, która mogłaby go trochę podrywać, w sumie albo się z nim kumplować, albo coś :hm: :hm:
Bo panów mam starych więc średnio by pasowali </3
babeczka
-
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
darby maclerie pisze: 10 lis 2021, 16:07
Cześć TJ Buchanan! Mam taką o Darby w jego wieku, chyba by się dogadali, więc ją na coś podrzucam! 8) Chociaż ona jest w Australii dopiero od kilku lat, nie jest tutaj od dzieciństwa :lol:
Bo tak to mam młodszą o dwa lata gemma macfarland, która mogłaby go trochę podrywać, w sumie albo się z nim kumplować, albo coś :hm: :hm:
Bo panów mam starych więc średnio by pasowali </3
Mhmmm... Myślę, że bardziej by się dogadał z Gemmą niż z Darby, bo on też taki trochę średnio dorosły, może gdzieś na mieście parę razy jedli w tej samej knajpie podczas przerwy na lunch i tak się to wszystko zaczęło? Tak, z Gemmą zdecydowanie definitywnie miałby więcej tematów niż z psią stylistką :D Więc kumplowanie może być spoko, mogła go kiedyś do friendzona wrzucić czy coś a teraz już wszystko po dżentelmeńsku bez prób dostania się w cudze majtki!
sumienny żółwik
TJ Buchanan
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
TJ Buchanan pisze: 10 lis 2021, 17:33
darby maclerie pisze: 10 lis 2021, 16:07
Cześć TJ Buchanan! Mam taką o Darby w jego wieku, chyba by się dogadali, więc ją na coś podrzucam! 8) Chociaż ona jest w Australii dopiero od kilku lat, nie jest tutaj od dzieciństwa :lol:
Bo tak to mam młodszą o dwa lata gemma macfarland, która mogłaby go trochę podrywać, w sumie albo się z nim kumplować, albo coś :hm: :hm:
Bo panów mam starych więc średnio by pasowali </3
Mhmmm... Myślę, że bardziej by się dogadał z Gemmą niż z Darby, bo on też taki trochę średnio dorosły, może gdzieś na mieście parę razy jedli w tej samej knajpie podczas przerwy na lunch i tak się to wszystko zaczęło? Tak, z Gemmą zdecydowanie definitywnie miałby więcej tematów niż z psią stylistką :D Więc kumplowanie może być spoko, mogła go kiedyś do friendzona wrzucić czy coś a teraz już wszystko po dżentelmeńsku bez prób dostania się w cudze majtki!
No dobra mówisz masz, przyjemna sztama, małe friendzone i elo, pasuje mi 8)
babeczka
-
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
TJ Buchanan zakumplujmy się i spędzamy wspólnie weekendy na imprezach ^^ mogę być Twoim milczącym skrzydłowym :hahaha:
powitalny kokos
x
informatyk — Lewis Corp
25 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
W tygodniu spokojny Pan Informatyk pracujący w kancelarii, weekendami możesz spotkać go dosłownie wszędzie. No i chyba jeszcze nie dorósł do bycia poważnym dorosłym
Iuppiter Weaving pisze: 26 lis 2021, 13:25
TJ Buchanan zakumplujmy się i spędzamy wspólnie weekendy na imprezach ^^ mogę być Twoim milczącym skrzydłowym :hahaha:
Iuppiter
Sprzedane, mamy to! :lol:
sumienny żółwik
TJ Buchanan
ODPOWIEDZ