pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy Matthews
Pracuje w Surf Shopie, w Lorne Bay od 9 lat około, ale pewnie wcześniej bywał "od święta" i na wakacje. Uczynny sąsiad, na pewno pomagał Twoim dziadkom w naprawie zlewu albo czegoś tam. Szukam znajomości licealnych, z dzieciństwa, obecnych itd. Coś ogarniemy na pewno!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Jak nie ten, jak ten Jackson! River wie lepiej :dance:
Spoiler
Obrazek
percy matthews
wystrzałowy jednorożec
River
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
I znowu nas złapali na wagarach, River Sheppard :P
No generalnie będziemy się psiapsić, River będzie musiał wysłuchiwać ogromnych narzekań, marudzeń i depresyjnych moodów ze strony Percy'ego, a Percy mu będzie opowiadał jak NIE PODRYWAĆ Poppy.
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
powitalny kokos
Lama
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
O, piszę się tutaj na znajomego z liceum! <3
No i jak coś to mogę jeszcze kogoś z moich panów oddać: Hudson Duke Philip More Brandon Lloyd coś wymyślimy.
percy matthews
przyjazna koala
Duncan Winchester
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
hej percy matthews, chcesz może jakieś eksy z czasów szkolnych? :hihi:
przyjazna koala
-
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Elisha Polanski :exited:
Duncan Winchester pisze: 08 lis 2021, 19:23
O, piszę się tutaj na znajomego z liceum! <3
No i jak coś to mogę jeszcze kogoś z moich panów oddać: Hudson Duke Philip More Brandon Lloyd coś wymyślimy.
percy matthews
Hejka! Duncan i Percy mają w sumie trochę wspólnego - oboje zbyt wcześnie stracili rodziców i musieli przenieść się do Lorne Bay. Co prawda Percy trafił do miasteczka znacznie później, ale i tak pewnie przy jakiejś rozmowie nawiązała się między nimi nić porozumienia. Chociażby właśnie w samym temacie utraty rodziców. A później to już wiadomo – pewnie na imprezach coś odwalali, bo jednak Percy to dość komunikatywna i towarzyska osóbka, która jednocześnie się o wszystkich troszczy. Pewnie po pijaku tym bardziej to taka dobra matka XD. Także, jeśli Ci to pasuje to mogę Ci dać tutaj ziomeczków! <3
Na pozostałych Panów dziś mi brak pomysłów, ale jak mi tylko wpadnie coś do głowy, to przyjdę do relek!

gemma macfarland jako eksy cudownie <3 Ale pasowałoby mi w końcu zagrać sobie z tą Gemmą, no :meh: I myślę, że skoro to eksy z czasów szkolnych, to już raczej są w dobrych stosunkach, bo to było dawno i nieprawda. Zresztą, widzę, że Gemma nie chowa zbyt długo urazy do ludzi, a z kolei Percy... on powiedzmy, że ma do niej słabość i sentyment. :idiot:
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
O, ja się pisze Duncanem na wszystko. :exited: :exited:
percy matthews
przyjazna koala
Duncan Winchester
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Duncan Winchester no I super, jakby coś to krzycz na PW o grę <3
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
percy matthews pisze: 10 lis 2021, 22:04


gemma macfarland jako eksy cudownie <3 Ale pasowałoby mi w końcu zagrać sobie z tą Gemmą, no :meh: I myślę, że skoro to eksy z czasów szkolnych, to już raczej są w dobrych stosunkach, bo to było dawno i nieprawda. Zresztą, widzę, że Gemma nie chowa zbyt długo urazy do ludzi, a z kolei Percy... on powiedzmy, że ma do niej słabość i sentyment. :idiot:
Ulalala, no to powiem Ci, że biorę w 100%! I jak chcesz to możemy sobie nawet od razu zagrać, bo why not :lol:
przyjazna koala
-
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
Koleżanka z liceum się kłania no i na dodatek sąsiadka! Musi być pozytyw no :wohoo: *.*
percy matthews
powitalny kokos
pączek#2117
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
nie ukrywam, że przydałby mi się kumpel taki z prawdziwego zdarzenia, typowa męska przyjaźń, znają się ze szkoły, pewnie chodzili do jednej klasy, no i są z jednego osiedla, więc chcąc nie chcąc spotykali się od dzieciaka i psocili, :)

percy matthews
powitalny kokos
benek#6510
ODPOWIEDZ