barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
pericles campbell
Choruje na narkolepsje, przez którą był w dzieciństwie dość mocno wyśmiewany. Znienawidził wówczas wszystkie panny, które najgłośniej się z niego śmiały, a teraz odkrywa, że są całkiem nienajgorsze.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
21 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Córka właścicieli miejscowej stadniny koni, która nie sprostała ich oczekiwaniom, pozwalając wyrzucić się z renomowanej uczelni. Teraz w sekrecie przed nimi ukrywa się w centrum LB, szukając swojego zaginionego przyjaciela, ratując żółwie i oprowadzając turystów po lesie deszczowym.
no te moje panny póki jeszcze żywe są w miarę nienajgorsze, ale panów też mam całkiem spoko, więc musisz wszystkich odhaczyć :| pericles campbell
ambitny krab
zmęczona
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Chociaż Pearl nienawidzi go za te kości policzkowe, to jednak kocha, ok? Ok.
No i cóż, z panów mam tylko Francisa, może powierzać mu swój jacht :oops: No i mogę jeszcze na coś fajnego podrzucić którąś z moich najmłodszych panien <3
pericles campbell
ambitny krab
dezynwoltura
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Nie wiem czy to tu, czy nie tu, ale chyba tu miałam się pojawić :idk: :exited:
pericles campbell
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Po pierwsze <3
Obrazek

A po drugie mój Teddy Wood z tobą pracuje, mogą się zawsze jakoś dogadać, prawda? 8)
pericles campbell
wystrzałowy jednorożec
Martyna
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gemma na pewno się z niego nie śmiała, a wychodzi na to że są w tym samym wieku </3
pericles campbell
przyjazna koala
-
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
sumienny żółwik
rorka
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
pericles campbell dzien dobry, ja przychodzę z matematyką :lol: Bo tak, z tego co się zdążyłam doedukowac to Pericles ma jakiś stuff z Percym, który jest z kolei najlepszym ziomeczkiem Jake'a i dodatkowo zaraz się okaże, że Pericles jest rzekomym chłopcem Siri, do której Jake smali cholewki. Także z tego równania wychodzi mi, że się nie polubimy :lol: Alboo jeśli znaliśmy się wcześniej, to wyczuwam spinę :jupi:
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
lepiej późno niż nigdy, prawda :lol:

Lia Hargreeves nie wiem jaką tam macie relkę z Percym, ale nie lubię hejtu dla hejtu, więc się trochę tutaj pobawię, ok? Skoro jej ojciec był nieustraszonym dziennikarzem, mogli mieć większy kontakt już w dzieciństwie. Wujek Perry'ego, który go wychowywał, czepiał się wszystkiego co nielegalne i głównie zaangażowany był w narkotyki, wiec może jej stary trochę w tym węszył i chciał jakoś wybadać, czy to prawda? Mógł zmuszać córkę, żeby się z Periclesem bawiła (no bo od dziecka najłatwiej wyciągnąć jakieś informacje, prawda), ale ona niezbyt chciała, bo jednak Campbell miał już wtedy dziwne łatki, dzieciaki się go raczej bały przez tę jego chorobę i no niewiele z tego wszystkiego wyszło. Potem raczej mogli się mijać, może raz pracowali gdzieś razem, przez krótki moment, ale nie udało się im tej znajomości podtrzymać. A teraz to serio potrzebowałabym informacji jakichś, ale Perry raczej ludzi nie nienawidzi bo tak, ok. O Percy'ego pewnie też bywa zazdrosny, ale zrywając z nim miał zamiar zagwarantowania mu szczęścia, którego jak uważa, mu nie dawał, więc to też nie tak, że starałby się jakoś Lię od niego odsunąć. Ba, mogłaby się zrobić tak absurdalna sprawa z tego, że uznałby Lię za taką super, że starałby się ich zeswatać :lol:

Jake Hargreeves siemka! Ogólnie to Perry raczej osobiście nie ma podstaw ku temu, żeby go nie lubić :hm: Wciąż mu zależy na Percym mocno i to się raczej nie zmieni, więc docenia wszystkich jego przyjaciół i pewnie mu ich zazdrości, a co do Desi to pewnie wszystko mu jedno, z kim co ma, bo potrzebuje jej tylko jako przykrywkę. W każdym razie jest przyzwyczajony do bycia wyrzutkiem, którego nikt nie lubi, więc Jake'a pewnie w takim razie po prostu unikałby, bo konfrontacji nie jest fanem... również dlatego, że jak ma nazbyt duży napływ emocji, stresu i tak dalej, to ma nawrót choroby, a stara się tego mocno unikać :lol:
wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
pericles campbell nie potrzeba Ci przypadkiem muzyka do znajomych? <33
powitalny kokos
Blue
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
pericles campbell maju, theseus chyba powinien znać pyrkę z pracy, no i przydałby mi się jakiś dobry kumpel *.* piszesz się?
dyskoteka
marta
ODPOWIEDZ