nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
Sweeney Todd O'Connell
W Lorne Bay mieszka od zawsze. Uczy biologii w miejscowej szkole. Spotkasz go w pubach, w parku, ewentualnie na farmie u Judith. On nie gryzie, połyka w całości.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
BlackSwan90#4142
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Z mojej bandy wiekowo najbliżej jest Arthur B. Overgaard, z którym Sweeney może znać się z czasów szkolnych, teraz z tematów okołolicealnych (w stylu "potrzebuję nowego szkieletu do pracowni, dyrektor kazał mi samemu znaleźć na to hajs, pójdę do zastępcy burmistrza prosić o dotację"), a i w jakimś barze mogło zdarzyć im się razem pić, chociaz kiedy Arthur widział, że Sweeney zaczyna spadać z krzesła, to pewnie dyplomatycznie uciekał, żeby nie musiał go podnosić :lol: Gwen Fitzgerald jest współwłaścicielką Moonlight, raz czy dwa pewnie go stamtąd wygoniła, bo uznała, że już mu wystarczy, dam tez Olivia Westbrook, bo Sweeney uczył pewnie jej Lisbeth, kiedy ta chodziła jeszcze do liceum :jupi:
ambitny krab
pan Finnigan
(pijany) psychiatra — cairns hospital
44 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
My beer drunk soul is sadder than all the dead Christmas trees of the world.
pijemy razem? <3
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
Andrew Finnigan biorę wszystko ^^ podejrzewam też, Olivia Westbrook musiała być częstym gościem w szkole, bo Sweeney to dość ekscentryczny nauczyciel, który nie boi się powiedzieć uczniowi, że jest debilem. Arthur B. Overgaard będzie takim jego super kompanem od kieliszka i O'Connell też pewnie lubił go od czasu do czasu zostawiać na pastwę losu w którymś z barów. A czy Gwen Fitzgerald powiesiła u siebie jego zdjęcie z podpisem Tego Pana nie obsługujemy? , bo jak nie to on dalej tam przychodzi :hahaha:
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
othello lounsbury pisze: 03 lis 2021, 11:29
pijemy razem? <3
zawsze <3 pijmy i rozmawiajmy o życiu i śmierci, a przede wszystkim o kobietach, które kochaliśmy, a które nas zostawiły <3
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
O mamo, Butler to moja miłość od dawien dawna. I nie wiem nawet jak to uszczknąć, bo przecież Max w porównaniu do niego jest smarkiem :crying:
Ale bardzo, bardzo chciałabym coś dobrego.
Sweeney O'Connell
sumienny żółwik
13#9694
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
Maxine Hammond pisze: 03 lis 2021, 11:34
O mamo, Butler to moja miłość od dawien dawna. I nie wiem nawet jak to uszczknąć, bo przecież Max w porównaniu do niego jest smarkiem :crying:
Ale bardzo, bardzo chciałabym coś dobrego.
Sweeney O'Connell
łączmy się więc we wspólnej miłości do Gerarda <3
Tak sobie myślę, że Maxine mogła być jego uczennicą, kiedy on zaczynał karierę nauczyciela w miejscowym liceum. Jaki miała stosunek do jego ekscentrycznych metod nauczania i jego samego jako osoby, to już pozostawię Tobie <3
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Sweeney O'Connell pisze: 03 lis 2021, 11:39
Maxine Hammond pisze: 03 lis 2021, 11:34
O mamo, Butler to moja miłość od dawien dawna. I nie wiem nawet jak to uszczknąć, bo przecież Max w porównaniu do niego jest smarkiem :crying:
Ale bardzo, bardzo chciałabym coś dobrego.
Sweeney O'Connell
łączmy się więc we wspólnej miłości do Gerarda <3
Tak sobie myślę, że Maxine mogła być jego uczennicą, kiedy on zaczynał karierę nauczyciela w miejscowym liceum. Jaki miała stosunek do jego ekscentrycznych metod nauczania i jego samego jako osoby, to już pozostawię Tobie <3
Na pewno wzdychała do pana O'Connella i starała się być jak najpilniejszą uczennicą! Kto wie, może pomagał jej w biologii, kiedy zdecydowała się iść na weterynarię? <33
Teraz pewnie też wzdycha, ale i próbuje dodatkowo jakoś wkraść się w jego życie i nie mówić do niego "proszę pana" :lol:
sumienny żółwik
13#9694
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Sweeney O'Connell pisze: 03 lis 2021, 11:29
Andrew Finnigan biorę wszystko ^^ podejrzewam też, Olivia Westbrook musiała być częstym gościem w szkole, bo Sweeney to dość ekscentryczny nauczyciel, który nie boi się powiedzieć uczniowi, że jest debilem. Arthur B. Overgaard będzie takim jego super kompanem od kieliszka i O'Connell też pewnie lubił go od czasu do czasu zostawiać na pastwę losu w którymś z barów. A czy Gwen Fitzgerald powiesiła u siebie jego zdjęcie z podpisem Tego Pana nie obsługujemy? , bo jak nie to on dalej tam przychodzi :hahaha:
W takim razie nie powiesiła :lol:
No to fantastycznie <3
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
Maxine Hammond pisze: 03 lis 2021, 11:43
Sweeney O'Connell pisze: 03 lis 2021, 11:39
Maxine Hammond pisze: 03 lis 2021, 11:34
O mamo, Butler to moja miłość od dawien dawna. I nie wiem nawet jak to uszczknąć, bo przecież Max w porównaniu do niego jest smarkiem :crying:
Ale bardzo, bardzo chciałabym coś dobrego.
Sweeney O'Connell
łączmy się więc we wspólnej miłości do Gerarda <3
Tak sobie myślę, że Maxine mogła być jego uczennicą, kiedy on zaczynał karierę nauczyciela w miejscowym liceum. Jaki miała stosunek do jego ekscentrycznych metod nauczania i jego samego jako osoby, to już pozostawię Tobie <3
Na pewno wzdychała do pana O'Connella i starała się być jak najpilniejszą uczennicą! Kto wie, może pomagał jej w biologii, kiedy zdecydowała się iść na weterynarię? <33
Teraz pewnie też wzdycha, ale i próbuje dodatkowo jakoś wkraść się w jego życie i nie mówić do niego "proszę pana" :lol:
Jestem za <3 tylko on jakieś dziesięć lat wstecz wziął rok urlopu z racji tego, że mu się życie posypało. :/ Teraz jest jeszcze większym ekscentrykiem niż wcześniej i nie tym samym człowiekiem, co wtedy. Jednak na pewno pomagał swojej najpilniejszej uczennicy w nauce na studia ^^ niech się wkrada, a nawet próbuje wchodzić oknem. Zawsze mogą któregoś razu wspólnie wypić w jakimś barze ;>
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
Gwen Fitzgerald pisze: 03 lis 2021, 11:44
Sweeney O'Connell pisze: 03 lis 2021, 11:29
Andrew Finnigan biorę wszystko ^^ podejrzewam też, Olivia Westbrook musiała być częstym gościem w szkole, bo Sweeney to dość ekscentryczny nauczyciel, który nie boi się powiedzieć uczniowi, że jest debilem. Arthur B. Overgaard będzie takim jego super kompanem od kieliszka i O'Connell też pewnie lubił go od czasu do czasu zostawiać na pastwę losu w którymś z barów. A czy Gwen Fitzgerald powiesiła u siebie jego zdjęcie z podpisem Tego Pana nie obsługujemy? , bo jak nie to on dalej tam przychodzi :hahaha:
W takim razie nie powiesiła :lol:
No to fantastycznie <3
Okey, to zapraszam na gierkę jak będzie i chwila na to, i ochota ^^
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ