lorne bay — lorne bay
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Earline Broadbent
Urodzona i wychowana w Lorne Bay, wyjechała w trakcie studiów, gdzie tak przyzwyczaiła się do wielkomiejskiego życia, że ciężko jej się odnaleźć po powrocie. Prowadzi kawiarenkę, którą wcześniej prowadziła jej babcia i stara sobie jakoś poukładać życie. Szeroki uśmiech na twarzy, najlepsza kawa w mieście i niezobowiązujące randki - przyjmę wszystko <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nie#5225
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Earline Broadbent cześć, polecam Ci Adonis Brooks powinni się znać choćby z czasów liceum <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Earline Broadbent, mam w podobnym wieku Laurissę, to mogę na coś podrzucić i myślę, że moja Mari, mogła być częstym gościem jej kawiarenki, wykupując wszystkie smakołyki i sezonowe napoje <3 Jeśli chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało <3
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Earline Broadbent jest śliczna, więc Remi mógł się kiedyś zaczerwienić jak przynosiła mu kawę :hihi:
A poza tym mogę ci na coś dać Ivelisse Shumway, by chyba by się dogadały 8)
towarzyska meduza
-
lorne bay — lorne bay
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 03 lis 2021, 16:07
Hejka Earline Broadbent, mam w podobnym wieku Laurissę, to mogę na coś podrzucić i myślę, że moja Mari, mogła być częstym gościem jej kawiarenki, wykupując wszystkie smakołyki i sezonowe napoje <3 Jeśli chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało <3


Jeśli z Laurissą są w podobnym wieku to co powiesz na jakieś ziomki z czasów szkolnych? Mogły nawet jakoś utrzymywać kontakt, gdy Earline była poza miastem i odnowiły relację, gdy wróciła? Może jej nawet pomagać z tymi imprezami, bo halo... jest dobra w ogarnianiu innych! Także cudzych imprez :lol:

remi blackwell pisze: 10 lis 2021, 16:44
Earline Broadbent jest śliczna, więc Remi mógł się kiedyś zaczerwienić jak przynosiła mu kawę :hihi:
A poza tym mogę ci na coś dać Ivelisse Shumway, by chyba by się dogadały 8)

Awww <3 Co prawda ona pewnie wtedy sama by się zaczerwieniła, więc mogło się zrobić awkward :lol:
A jeśli twierdzisz, że z ivelisse shumway się dogadają to niech będą ziomkami! Ona jest złotą rączką taką, że no wiesz... mogła jej pomóc, gdy ogarniała kawiarnię? Coś przykręcić? Coś pomalować? Bo mogłyby się wtedy zaprzyjaźnić :hm:
ambitny krab
nie#5225
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Jesne, jak najbardziej mi to odpowiada Earline Broadbent <33
lorne bay — lorne bay
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jakbyś chciała zagrać Divina Norwood to krzycz i wołaj <3 <3
ambitny krab
nie#5225
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Na Laurissie mam teraz najwięcej gier, ale jak coś się zwolni, to na pewno się odezwę <3
Earline Broadbent
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Earline Broadbent pisze: 12 lis 2021, 21:06


remi blackwell pisze: 10 lis 2021, 16:44
Earline Broadbent jest śliczna, więc Remi mógł się kiedyś zaczerwienić jak przynosiła mu kawę :hihi:
A poza tym mogę ci na coś dać Ivelisse Shumway, by chyba by się dogadały 8)

Awww <3 Co prawda ona pewnie wtedy sama by się zaczerwieniła, więc mogło się zrobić awkward :lol:
A jeśli twierdzisz, że z ivelisse shumway się dogadają to niech będą ziomkami! Ona jest złotą rączką taką, że no wiesz... mogła jej pomóc, gdy ogarniała kawiarnię? Coś przykręcić? Coś pomalować? Bo mogłyby się wtedy zaprzyjaźnić :hm:
hehe, no to w sumie możemy mieć taką relację, czy jest super awkward w ten najbardziej słodki sposób :lol:
I na Ivy jasne, że możesz liczyć <3 I tak faktycznie mogło być, ona myślała nad rozwodem reperując jej rury, a potem nad kawką opowiadała to i owo, i jakoś samo poszło :hihi:
towarzyska meduza
-
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
cześć Earline Broadbent postanowiłam, że wpadnę <3 przepraszam, że tak całkiem na krzywy ryj, ale chciałabym Ci podesłać Autumn na dobrą kumpelkę <3
ODPOWIEDZ