dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
dottie buchanan
Dottie to chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego. Pracę zmienia równie często, co skarpetki, a częściej to chyba tylko się zakochuje. Do dziesiątego roku życia mieszkała w bazach wojskowych w USA, potem przeprowadziła się do Lorne Bay, a po liceum była już dosłownie wszędzie. Przygarnę znajomych wszelkiej maści, jeśli nie masz pomysłu na to, skąd mogą się znać, to Dottie spokojnie mogła z Tobą pracować. Przydałoby się też kilku panów, do których mogłaby sobie powzdychać w przeszłości.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
.
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Dottie Buchanan czy nie stworzyłybyśmy przypadkiem zajebistej przyjaźni? ^^
babeczka
-
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
darby maclerie myślę, że to by była epicka przyjaźń, ale mam trzy warunki, nie wiem czy zaakceptujesz. Numero uno, Dottie się pisze na pieczenie ciasteczek w kształcie męskiego przyrodzenia. Numero dos, będzie mocno marudzić Darby o to, że ją nauczy jeździć samochodem, bo nie może jeździć jak baba bo dlatego potem mówi się "jeździ jak baba". I numero tres, będą sobie jeździć razem na konwenty.

I jakby ci trzeba było pocieszyć Williama, to ja też bardzo chętnie bo zobacz jakie cudo znalazłam. Nawet nie wiedziałam, że oni tyle grafy razem mają :O
sumienny żółwik
.
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Dottie Buchanan wygląda totalnie na kogoś, z kim Nelson mógłby włóczyć się bez celu po mieście i spędzać cały wolny czas, więc podrzucam go na jakiegoś kumpla, nieudaną randkę, którą do dzisiaj sobie wypominają, albo towarzysza do podróży, o ile Dottie zwiedzała też trochę samą Australię 8)
powitalny kokos
-
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Ja mam pana, ale młodszego, to nie wiem czy Dottie Buchanan tak chętnie chciałaby wzdychać do ezra brooks ? :P Natomiast autumn goldsworthy chętnie podrzucę, bo ona najbliżej wiekowo.
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Nelson Mackenzie pisze: 31 paź 2021, 11:21
Dottie Buchanan wygląda totalnie na kogoś, z kim Nelson mógłby włóczyć się bez celu po mieście i spędzać cały wolny czas, więc podrzucam go na jakiegoś kumpla, nieudaną randkę, którą do dzisiaj sobie wypominają, albo towarzysza do podróży, o ile Dottie zwiedzała też trochę samą Australię 8)
Nelson Mackenzie, oj tak Nelson totalnie mi wygląda na bratnią duszę Dottie :hihihi: Myślę, że bardzo ładnie możemy to sobie połączyć - co ty na to, żeby zaczęli właśnie od nieudanej randki albo bardzo krótkiego związkowego epizodu, najlepiej gdzieś tak jeszcze pod koniec liceum, po którym uznali, że nie ma cienia szansy, żeby coś z tego wyszło, ale za to świetnie spędza im się razem czas i tak właśnie zaczęła się piękna przyjaźń? Z niepisaną zasadą, że zawsze mają u siebie miejsce na kanapie gdyby na wypadek gdyby coś w życiu im nie wyszło?
Jedda Corrente pisze: 31 paź 2021, 12:03
Ja mam pana, ale młodszego, to nie wiem czy Dottie Buchanan tak chętnie chciałaby wzdychać do ezra brooks ? :P Natomiast autumn goldsworthy chętnie podrzucę, bo ona najbliżej wiekowo.
Ze wzdychaniem to trochę za dużo mi się już ich nazbierało, ale wpadłam na taki pomysł, że skoro pracują razem na komisariacie, to Dottie mogłaby go bardzo na pokaz podrywać, żeby wzbudzić zazdrość Caden Reyes? ezra brooks się może nawet zorientować, że coś jest na rzeczy i może będzie nawet taki miły, że ją w tym wspomoże? :hihi:
A jeśli chodzi o autumn goldsworthy tooo wydaje mi się, że mogłabym nawet jakieś psiapsie zaproponować? Są w tym samym wieku, więc mogły się znać jeszcze z liceum, później Autumn pracowała z jej mężem, także też było sporo okazji do tego, żeby się jakoś spotkać :hm:
sumienny żółwik
.
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
ambitny krab
nonsens#5543
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Caden Reyes pisze: 04 lis 2021, 21:05
A co nie podziała? ^^
sumienny żółwik
.
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
Dottie Buchanan pisze: 04 lis 2021, 21:07
Caden Reyes pisze: 04 lis 2021, 21:05
A co nie podziała? ^^
Czas pokaże :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
spikerka radiowa — lorne bay radio
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
stuck between idk, idc and idgaf
chcesz mi coś dać? <3 bo mam wrażenie, że Dottie i Audrie są z jednej gliny ulepione!

Dottie Buchanan
ambitny krab
audrie
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Dottie Buchanan pisze: 04 lis 2021, 19:43
Ze wzdychaniem to trochę za dużo mi się już ich nazbierało, ale wpadłam na taki pomysł, że skoro pracują razem na komisariacie, to Dottie mogłaby go bardzo na pokaz podrywać, żeby wzbudzić zazdrość Caden Reyes? ezra brooks się może nawet zorientować, że coś jest na rzeczy i może będzie nawet taki miły, że ją w tym wspomoże? :hihi:
A jeśli chodzi o autumn goldsworthy tooo wydaje mi się, że mogłabym nawet jakieś psiapsie zaproponować? Są w tym samym wieku, więc mogły się znać jeszcze z liceum, później Autumn pracowała z jej mężem, także też było sporo okazji do tego, żeby się jakoś spotkać :hm:
A to pewnie! Ezra jej pewnie troszkę w tym pomoże - pewnie bardziej nieświadomie niż świadomie - ale może być zabawnie. Na pewno miły będzie :frog: :idiot:
I dla Autumn biorę. :pleading:
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Dottie Buchanan możemy się znać albo przez Należy albo poznały się dopiero na komisariacie po powrocie Rory do Lorne. Zakładam, że jakby znały się wcześniej to dogadywałyby się naprawdę super, bo Rory miała bzika na punkcie halloween i ogólnie takich imprez przebieranych więc to do Dottie mogła uderzać ze wszystkim! + też z charakteru były nieco podobne, ale teraz to trochę się zmieniło. Jeśli poznałyby się teraz to w pracy Dottie może być dla Rory takim małym skaczącym płomyczkiem, który chociaż w części potrafi wydobyć starą Hammond gdzieś tam z głębi! Koniec końców czy to tą opcję pierwszą czy drugą weźmiemy chciałabym aby dziewczyny miały dobre relacje, które w przyszłości mogą awansować jeszcze wyżej niż tylko koleżanki z pracy <3
ambitny krab
rora
ODPOWIEDZ
cron