farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
Cherry Whitehouse
Dziewczyna z farmy z wielkimi marzeniami o byciu artystką, a dokładniej malarką. Ma talent oraz trudną sytuacje finansową w rodzinie, dlatego zamiast studiów podjęła się pracy w kawiarni i ogółem łapie wszystko, przy czym można choć trochę zarobić na leczenie ojca. Pomaga na farmie i obiecała przyjaciółce, że zaopiekuje się jej mężem, lecz trochę zaniedbała złożoną przez siebie obietnicę.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
nick
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Cherry Whitehouse trochę jestem od Ciebie młodsza, ale chyba byśmy się dogadały! 8)
babeczka
-
farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
darby maclerie to propozycję masz na pw ;)
happy halloween
nick
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Cherry
Obiecałem, więc wpadam. Karty nie czytałem, opieram się na tym co na sb i w relacjach :lol:
Sean co prawda ma narzeczoną, ale ona ma bardzo otwarte podejście do innych kobiet Taylora soł... Sugar Daddy? :lol: Skoro lubi po tyłku, mógłby jej trochę hajsu odpalić i boy, oh boy, mamy tyle opcji. Początek znajomości, albo jakaś część znajomości gdy ona się orientuje, że Sean nie jest singlem albo się może zadurzyć i nie chcieć być tylko utrzymanką. No co tam chcesz co CI bardziej w wariant pasuje. Ja tam jestem ugodowy :idk:
przyjazna koala
nick
farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
Sean Taylor jednak jestem zwolenniczką ustalania na pw, więc napisałam, bo sierota ze mnie i nie widzę wszystkich powiadomień, wybacz :lol:
happy halloween
nick
CUKIERNIK — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Sorka za ten telefon
Dzisiaj o drugiej w nocy
Tylko chciałam pomocy
I Ciebie
W słuchawce słyszałam śmiech
Naiwna ja, naiwna ja
Dobry, takie zdjęcia nie mogą się zmarnować. Dlatego proponuję, żeby dziewczyny jakoś się poznały. Nawet jeśli będzie to raczej, przypadkowe wpadnięcie na siebie. A patrząc na Winnie, która jeszcze poznaje okolice, wpadnięcie może być dość wysokie, zwłaszcza jak zepsuje się jej gdzieś samochód, koło farmy Cherry. <3
zdjęcie

Cherry Whitehouse
powitalny kokos
Winnie
robienie kawy — w hungry hearts
19 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Cherry Whitehouse! Tak się składa, że pracujemy razem i pytanie jest czy polubiliśmy się pomimo różnicy wieku, czy może tak sobie i raczej siebie unikamy? :lol:
ambitny krab
Bojka#6766
farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
Winnie Nicholls + Gilbert Hargreeves macie zatem pw z propozycjami ;)
happy halloween
nick
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Cherry Whitehouse potrzebuję przyjaciółki od serca dla Odette, myślisz, że by się obie dogadały? <3 Milesa też mogę podrzucić, może na jakichś pozytywnych ex z dawnych lat?
powitalny kokos
naleśnik puchowy
farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
Odette Delaney napisałam ci na pw swoje pomysły ^^
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ