detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Rory Hammond
najstarsza w rodzinie, detektyw wydziału zabójstw, która zapomnienia szuka w kieliszku
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
rora
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
czy mogą z jude westbrook przyjaźnić się mocno?

Rory Hammond
biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
ja przychodzę po coś super, może być coś negatywnego, albo zabawnego? może jakiś ślpey trop trafi do Marcusa? i mało przyjemne przesłuchanie? Rory Hammond
powitalny kokos
bejbi#2175
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Przychodzę z Bartem po coś fajnego. Powinni się znać, jeśli pracowali gdzieś razem na miejscu jakiegoś wypadku. Mógłby też jej pomagać z tym jej problemem alkoholowym, bo to dobry człowiek jest <3

Rory Hammond
ambitny krab
BlackSwan90#4142
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Siostra, kochaj mnie mocno <33
Rory Hammond
ambitny krab
Martyna
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
benjamin hargrove dobra, mówisz i masz! A tak na serio to mają kilka cech ze sobą wspólnych, więc moją się przyjaźnić, ale jednocześnie czasem sobie dogryzać. Rory może być jego osobistą fryzjerką, pewnie kompletnie tego nie lubi i wiecznie truje mu dupę aby zachował się jak facet i normalnie poszedł do fryzjera, ale nigdy mu nie odmawia.
Możemy nawet sobie kiedyś rozegrać jak Rorka gada mu o terapii i może nawet Jude jako pierwszy dowie się, że nie została przeniesiona do Lorne Bay przez to, że niechcący postrzeliła policjanta o jej prawdziwych problemach. co ty na to?

marcus glinsky możemy uznać, że Rory kiedyś faktycznie go przesłuchiwała, ale nie wyszło z tego nic dobrego bo jakoś sympatią do siebie nie polecieli, ale kobieta czasem może wykorzystywać to, że zna kogoś takiego jak Marcus i może nawet kilka razy pojawiła się u niego aby bezczelnie go wykorzystać do sprawy przy jakiejś dziwnej próbce czy cholera wie co! A co nam w praniu wyjdzie to zobaczymy!

Bartholomew Stonehart może on być faktycznie głosem rozsądku Rory, ale jak to ona po tym co ją spotkała chciałaby ten rozsądek uciszyć. Barth pewnie raz czy dwa mógł ją odtransportować do domu kiedy faktycznie mocno przesadziła z alkoholem, ale to były wyjątki. Co do ich relacji to mogą się nawet lubić, w ich przypadku przyjaźń to za duże słowo, ale też nie skaczą sobie do gardeł. + kocham za wizerunek bo szukając sobie gifów trafiłam na milion ich craków :D

Aurora Hammond Tobie młoda dalej dupę kryję, co by nie było. Więc czasem ty też możesz moje pośladki osłonić <3
ambitny krab
rora
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rory Hammond pisze: 26 paź 2021, 18:28

Bartholomew Stonehart może on być faktycznie głosem rozsądku Rory, ale jak to ona po tym co ją spotkała chciałaby ten rozsądek uciszyć. Barth pewnie raz czy dwa mógł ją odtransportować do domu kiedy faktycznie mocno przesadziła z alkoholem, ale to były wyjątki. Co do ich relacji to mogą się nawet lubić, w ich przypadku przyjaźń to za duże słowo, ale też nie skaczą sobie do gardeł. + kocham za wizerunek bo szukając sobie gifów trafiłam na milion ich craków :D

Mi to jak najbardziej odpowiada, a że Bart jest uparty to na pewno tak łatwo nie odpuści :)
ambitny krab
BlackSwan90#4142
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hejka! Ja bym Ci mogła podrzucić Zoye na jakieś koleżanki plus Inej, która jest tak jakby seryjną morderczynią na zlecenie, więc Rory mogła na przykład kojarzyć jakieś jej małe morderstwo w okolicy, które niedawno popełniła xd

Rory Hammond
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Jakim cudem ominęłam kogoś z rodziny Hammondów to nie wiem : o I to jeszcze z wydziału zabójstw i w podobnym do Lorenzo wieku! To może pójść w bardzo wiele bardzo różnych kierunków :roll: Ale znać się musimy na pewno, bo Lorenzo jest facetem Delilah Hammond, chociaż ostatnio mają bardzo ciężki czas (ok, ten związek jest trochę toksyczny).
Rory Hammond
przyjazna koala
Falcone
ODPOWIEDZ