trenerka — stadnina koni
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
świeżo upieczona farmerka, trenerka pracy z końmi, która większość życia spędziła w wojskowych szpitalach, cerując zdrowie psychiczne żołnierzy.
Judith Fletcher
Przez większość dorosłego życia bywała w Lorne Bay ze swoim byłym mężem a ostatecznie kupiła tu farmę i trenuje konie. I jeździć też nauczy, no generalnie klasa sama w sobie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
bejbi#2175
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Dobrze, proszę coś ze mną ukleić. Może fajnie byłoby, żeby znali się z szeroko pojętej MŁODOŚCI? Może miał okazję chodzić z nią do szkoły przez rok, albo pół? W Sydney. Mógł być wtedy pod chwilową opieką ojca, zanim nie wrócił do Lorne Bay. To było dobre otwarcie na wspominki teraz.

Mogą się przez to lubić, albo zupełnie odwrotnie - Adam raczej nie był przyjemnym dzieckiem. Raczej pełnym frustracji, przekazywanym z rąk do rąk i ostatnie czego chciał w życiu to spędzić ROK Z OJCEM. :D

judith fletcher
przyjazna koala
warren444
brak multikont
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
O, hejka, my tu mamy wiele punktów zaczepienia <3 Zacznę od Geordan Balmont, bo może on albo jego kumpel był jej pacjentem, w zależności od tego kiedy skończyła służbę w wojsku? Mam też Tilly Huntington, córkę właścicieli stadniny, która skrywa przed rodzicami pewien sekret, mogący raz wyjść przypadkiem na światło dzienne przy Judith. Ta zapewne miałaby na niego głęboko wyjebane, ale Tilly i tak by ją błagała na kolanach o dochowanie tajemnicy, przyczepiając się do niej przez to jak rzep do psiego ogona. A na koniec, last but not least, Walter Wainwright. Oboje mają za sobą rozwód, stratę nienarodzonych dzieci, mogliby chyba poznać się w szpitalu przy jakimś małym wypadku Judith, chyba że masz bardziej oryginalny pomysł, to szalej <3

judith fletcher
ambitny krab
-
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
judith fletcher mi tutaj najbardziej pasowałby Kellan <3 mieszkał w Sydney od urodzenia, póki dziesięć lat temu nie przeniósł się do Lorne. Mógłby ją kiedyś zobaczyć jak pracuje na swojej farmie, kiedy on akurat popijał z Jebem bimberek i zaproponowałby jej pomoc, bo jak to tak, żeby taka delikatna kobietka widłami machała ^^
sumienny żółwik
żuczek#2609
trenerka — stadnina koni
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
świeżo upieczona farmerka, trenerka pracy z końmi, która większość życia spędziła w wojskowych szpitalach, cerując zdrowie psychiczne żołnierzy.
Adam Polanski to słuchaj, idealna sytuacja. Wtedy mogli za sobą nie przepadać, bo Judith dorastała w rodzinie idealistów, którzy mieli jasno określone oczekiwania. A Adam mógłby trochę burzyć te jej spojrzenie na życie, trochę byłby spoza jej bańki. Nooo i fajnie by było, żeby się teraz jakoś spotkali, najlepiej w jak najbardziej przypałowej sytuacji ^^

Geordan Balmont ten pacjent byłby super, chętnie wrzuciłabym ich wspólnie w jakąś sytuację, w której musieliby porozmawiać, jakiś splot niefortunnych wypadków?

Tilly Huntington - totalnie, totalnie to kupuje. Jako, że Judith zmieniła mocno swoje życie ostatnio, to na pewno szuka takich kontaktów <3 poza tym, ma duży instynkt macierzyński więc mogłaby Tilly trochę z takim matczynym podejściem traktować.

Walter Wainwright - Judith przyjaźni się z Joną, jeszcze z czasów pracy w wojsku. Także, mogą mieć jeszcze tego typu połaczenie ze sobą, ale chętnie też zwale ją z konia i rozegram jakiś wątek w szpitalu. Może próbowałaby Walta zaciągnąć na jazdę konną?

Kellan Jones - o rany, bardzo potrzebuje dla Judy takich znajomości, zwłaszcza że ona przyjaźni się z Jebem, więc jak najbardziej to styka!
powitalny kokos
bejbi#2175
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
judith fletcher a Kellan to bff Jeba, więc świetnie się składa :D gdybyś chciała zagrać daj znać ;)
sumienny żółwik
żuczek#2609
prawniczka — kancelaria w melbourne
40 yo — 154 cm
Awatar użytkownika
about
prawniczka i alkoholiczka, świat wokół niej wali się i płonie, a ona do ugaszenia tego pożaru ma tylko burbon
Skoro Judith przyjaźni się z Jebem, to muszą się znać z Jordan! Pytanie w którą stronę to się skłania - czy Judith trzyma się neutralnie i dzielnie jak Szwajcaria i sztama z obojgiem, czy nienawidzi Polly za to, co ona zrobiła Jebowi?
Obie opcje mi się podobają :D

Poza tym mam jeszcze Simon Schreiber, ale trochę brakuje mi punktu zaczepienia. CHYBA ŻE Simon pracował nad jakimś filmem w Sydney i potrzebowali ekspertki w temacie jeździectwa i tak mogli się poznać, a potem w równie filmowym very convenient coincidence natykają się na siebie w Lorne?
Za dużo? D:
Sama nie wiem :laugh:

judith fletcher
mistyczny poszukiwacz
polly / kocialka#3936
nauczyciel biologii — lorne bay state school
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zapijaczony nauczyciel biologii, który stara się poskładać swoje życie do kupy
judith fletcher aniele mój <3 <3 <3
powitalny kokos
BlackSwan90#4142
zastępca burmistrza — ratusz
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zastępca burmistrza, który nie cofnie się przed niczym, żeby pozbawić stanowiska Francisa Winfielda.
Chętnie podrzucę ci coś z mojej ferajny, bo mam raczej starych ludzi :lol: Jest Arthur, rok starszy, więc mogą znać się ze szkoły, mam Olivia Westbrook, gdyby Judith potrzebowała starszej, nieco bardziej doświadczonej koleżanki, na farmie nikt z moich nie mieszka, ale może ktoś do czegoś ci się przyda :hihi: judith fletcher
powitalny kokos
radny Overgaard
ODPOWIEDZ