lorne bay — lorne bay
52 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Irving Macnee
Ordynator Chirurgii, który właśnie wybudził się ze śpiączki po wypadku samochodowym całkowicie zapominając o swojej rodzinie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Way
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
jestem twoim ulubionym neurologiem, a resztę ci wmówię, misiaczku :lol:

Irving MacNee
sumienny żółwik
enchante #8234
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
enrica duke-macnee pisze: 26 paź 2021, 17:44
jestem twoim ulubionym neurologiem, a resztę ci wmówię, misiaczku :lol:

Irving MacNee
Pomogę jej to wszystko wmówić, bo jestem jej najlepszą przyjaciółką :evil: Dlatego o mnie też kiedyś sobie przypomnisz :hihi: irving duke-macnee
lorne bay — lorne bay
52 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Olivia Westbrook enrica duke-macnee A w jak dużych kłopotach byłby gdyby pamiętał przyjaciółkę żony, a żony już nie? :faint:
ambitny krab
Way
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
ty chcesz dożyć do następnego roku, prawda? :hahaha:
Irving MacNee
sumienny żółwik
enchante #8234
lorne bay — lorne bay
52 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Olivia? Olivia who? :hahaha:

enrica duke-macnee
ambitny krab
Way
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
:lol:

Enrica nie dostrzega niewątpliwych zalet takiego rozwiązania. "Olivia, powiedz mu, że zawsze w piątki kupował mi kwiaty, a w soboty przynosił mi do łóżka śniadanie" :hell: :lol: irving duke-macnee
pani archeolog — na wyjeździe
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
przyjechała wczoraj, by wspierać swojego partnera. na horyzoncie wisi rozstanie, ale robi dobrą minę do złej gry.
witam serdecznie. wpadam z propozycją relacji, bo tatko darcy dostał imię hugh nie bez powodu <33 przy okazji łyknęłam też kartę i pomyślałam, że — o ile będzie Ci to odpowiadać — miałabym pomysł powiązania. nieco inspirowany filmem między słowami, ale tylko nieco. jak dobrze rozumiem irving obudził się ze śpiączki, niczego nie pamiętając. jest więc niczym obcy wśród ludzi, którzy dobrze wiedzą kim jest i chcieliby, aby i on pamiętał, kim oni są dla niego. może się to wydawać (i na pewno też jest) przytłaczające. w jakimś stopniu darcy znajduje się w podobnej sytuacji — przyjechała do miejsca, którego nie zna, a jedyna osoba, jaka jest jej bliska, nie zamierza się nią zbytnio przejmować. oboje są więc obcymi (i to brytyjczykami) na ziemiach, z jakimi spletli swoje losy — irving rodzinnie, darcy przez pracę. może więc odnaleźliby się podczas jednego ze spacerów po plaży? od słowa do słowa odnaleźliby porozumienie. w końcu na pewno łatwiej jest niekiedy porozmawiać z kimś obcym aniżeli bliskim. i to bliskim, który ma odpowiednie wymagania oraz oczekiwania. z góry chcę powiedzieć, że nie czatuję na żaden romans (nie zamierzam złościć pani macnee), a pewną dość niecodzienną relację dwóch osób z różnych pokoleń, których wiele dzieli, ale też wiele łączy. może nawet kiedyś mogłoby się to przerodzić w przyjaźń? co Ty na to? Irving MacNee
powitalny kokos
ta zła
lorne bay — lorne bay
52 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Darcy Hamilton <33

Myślę, że to całkiem fajny koncept i chętnie zobaczę, co nam z tego wyjdzie. Wrzuć mi PW jak będziesz mieć moce przerobowe <3
ambitny krab
Way
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Irving MacNee pewnie zero pamiętasz jak radośnie Twój pierworodny nauczył się liczyć, ale Shawn śpieszy z leczenia amnezji blancikiem!
powitalny kokos
bejbi#2175
ODPOWIEDZ