barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Nelson Mackenzie
nel, nellie, nelson - nienawidzi każdej formy swojego imienia, podobnie jak biedy i ubóstwa, gdy ktoś zabiera mu sprzed nosa ostatnie opakowanie lodów krówkowych i gdy ludzie nie potrafią przyznać się do błędu (zupełnie tak jak on). od dawna uparcie zarzeka się, że w poprzednim wcieleniu był hipisem, chociaż teraz przypomina bardziej biednego hipstera, któremu nie po drodze ze znalezieniem normalnej pracy i oswojeniem się z myślą, że zbliża się do trzydziestki
ktośtupowinienbyć
alenigdytegoniewypełnię

powitalny kokos
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Może barmani go nienawidzą, ale kelnerka Diane, koleżanka z pracy, na pewno będzie go lubiła (a jeśli czasem ukradnie też jakąś butelkę dla niej, to już totalnie :lol: ). Lubmy się, lubmy razem pracować :hihi: Nelson Mackenzie
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Nelson Mackenzie, podrzucam Rydera, barmanuje, jeździ na desce i może za 4 lata też będzie próbował udawać, że trzydziestka się nie zbliża, totalnie widzę tutaj jakichś ziomków!
I jak kogoś z mojego R Teamu chcesz, to też mogę podrzucić :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Diane Mason pisze: 22 paź 2021, 20:49
Może barmani go nienawidzą, ale kelnerka Diane, koleżanka z pracy, na pewno będzie go lubiła (a jeśli czasem ukradnie też jakąś butelkę dla niej, to już totalnie :lol: ). Lubmy się, lubmy razem pracować :hihi: Nelson Mackenzie
słuchaj, niech oni razem te butelki od czasu do czasu zwijają z baru 8) Diane może odwracać uwagę wszystkich, przypadkiem tłukąc jakąś szklankę, a wtedy Nel sprytnie zabierać coś zza lady, czego zniknięcia nikt nie powinien zauważyć, więc co za różnica czy to oni wypiją zawartość, czy ktoś z klientów? :lol:

Raine Barlowe pisze: 22 paź 2021, 20:56
hejka Nelson Mackenzie, podrzucam Rydera, barmanuje, jeździ na desce i może za 4 lata też będzie próbował udawać, że trzydziestka się nie zbliża, totalnie widzę tutaj jakichś ziomków!
I jak kogoś z mojego R Teamu chcesz, to też mogę podrzucić :hihihi:
to skoro tak, to może Nelson pracował jakiś czas w tym barze gdzie Ryder, jeszcze zanim sprzedał się idąc do konkurencji, i od tamtej pory od czasu do czasu razem płaczą, że teraz nie mogą już być swoimi partners in crime i zwijać tych butelek zza baru ze swoją pomocą, albo że nie mogą parkować swoich desek przed pracą obok siebie, albo nawet że te nocne zmiany bez obecności tego drugiego nagle strasznie się dłużą i całe to barmanowanie straciło sens? ;(
a co do reszty, to chociaż Rusty wydaje się jakiś taki w jego wieku prawie, to jednak Nelsonowi bliżej mentalnie do dwudziestki niż trzydziestki, więc jak chcesz na coś dać Raine, to biorę ją :hihi:
powitalny kokos
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Nelson Mackenzie
Mogę podrzucić swoją Divinę, gdyż... Ona ma trochę problemów z Twoim szefem, więc kilka razy przypadkiem pojawiła się w Shadow, ale tak to raczej stawia na kościół i ludzie jej unikają :lol: Mogę też dać Pearl, bo wiekowo pasuje, ona kilka lat temu pracowała w Shadow, z czego nie jest dumna, ale aktualnie też czasem tam wpada po jakieś informacje :3 no, a jeśli chcesz ode mnie kogoś innego, to oczywiście śmiało <33
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Nelson Mackenzie pisze: 22 paź 2021, 21:21
Raine Barlowe pisze: 22 paź 2021, 20:56
hejka Nelson Mackenzie, podrzucam Rydera, barmanuje, jeździ na desce i może za 4 lata też będzie próbował udawać, że trzydziestka się nie zbliża, totalnie widzę tutaj jakichś ziomków!
I jak kogoś z mojego R Teamu chcesz, to też mogę podrzucić :hihihi:
to skoro tak, to może Nelson pracował jakiś czas w tym barze gdzie Ryder, jeszcze zanim sprzedał się idąc do konkurencji, i od tamtej pory od czasu do czasu razem płaczą, że teraz nie mogą już być swoimi partners in crime i zwijać tych butelek zza baru ze swoją pomocą, albo że nie mogą parkować swoich desek przed pracą obok siebie, albo nawet że te nocne zmiany bez obecności tego drugiego nagle strasznie się dłużą i całe to barmanowanie straciło sens? ;(
a co do reszty, to chociaż Rusty wydaje się jakiś taki w jego wieku prawie, to jednak Nelsonowi bliżej mentalnie do dwudziestki niż trzydziestki, więc jak chcesz na coś dać Raine, to biorę ją :hihi:
Totalnie Ryder mi pasuje, tylko do tego jak Nelson pracował w Moonlight, to on był trochę jego SZEFEM, wiec z tego tez się mogą mocno śmiać, No bo Ryder szef? Come on! Ale tak, jak Mackenzie będzie na obecnego narzekał, to Ryder mu może mówić, ze z nim mu było lepiej, w kupie siła i ze w ogóle zawsze czeka na niego miejsce, bo chciałby mieć takiego zajebistego kolegę na zmianie </3
A Raine bardzo chętnie podrzucę, ona ma w sumie chyba więcej starszych znajomych i tak :lol:
Chociaż mieszka w Sapphire River, to do Shadow jej nie po drodze, bo po co miałaby isc do klubu ze stripteasem? Ale możemy śmiało zacząć od tego, ze Nelsonowi kiedyś zepsuł się samochód akurat pod jej domem w srodku nocy? Albo ona wypiła dwa drinki u koleżanki i z powodu słabej głowy już miała niezła imprezę w głowie, a jakaś podobna dziewczyna tego dnia zaczepiała go za barem, wiec uznał, ze to ona tak złe skończyła? Albo nie wiem w sumie, bo nie wiem w jaka stronę chcesz pójść, ale możemy pomyśleć! :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Nelson Mackenzie, chciałabym tutaj podrzucić Otisa na przyjaciela. Może nawet najlepszego przyjaciela, takiego jeszcze z dzieciństwa? Są z tego samego rocznika, więc w szkole też mogli być nierozłączni, a że w sumie wizualnie są trochę do siebie podobni, to wiele osób mogłoby uznawać ich za braci :hm:
towarzyska meduza
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
To brzmi jak dobry plan :hihi:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
hej, skoro Shadow to musimy się znać, bo Julka tam bawi się konsolą! możemy iść w coś intensywnego, od romansu po nienawiść <3

Nelson Mackenzie
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Divina Norwood pisze: 23 paź 2021, 05:23
Hejka Nelson Mackenzie
Mogę podrzucić swoją Divinę, gdyż... Ona ma trochę problemów z Twoim szefem, więc kilka razy przypadkiem pojawiła się w Shadow, ale tak to raczej stawia na kościół i ludzie jej unikają :lol: Mogę też dać Pearl, bo wiekowo pasuje, ona kilka lat temu pracowała w Shadow, z czego nie jest dumna, ale aktualnie też czasem tam wpada po jakieś informacje :3 no, a jeśli chcesz ode mnie kogoś innego, to oczywiście śmiało <33
to biorę obie, bo obie są przesuper! o Divinie mógł też słyszeć coś od matki, która tak jak ona chodzi do kościoła, a do tego przesadnie się modli, jest tam przynajmniej raz w tygodniu i na bank roznosi ploty, których nasłucha się od koleżanek z jednego klęcznika. i tak myślę, że jeśli ludzie jej unikają i mówią, że jest przeklęta, to właśnie czegoś takiego Nelson mógł się nasłuchać od pani Mackenzie, która próbowała go przed Norwood przestrzec, żeby jeszcze przypadkiem nie zaczął z nią rozmawiać i nie rzuciła na niego jakiegoś uroku! uwierzyć w nic nie uwierzył, ale jak ją spotkał w Shadow, to na pewno mógł zagadywać, żeby przy okazji sprawdzić czy naprawdę coś z nią jest nie tak :lol:
Pearl za to znać z Shadow nie może, bo zakładałam, że pracuje tam dosyć krótko, a do tego wcześniej jak się okazało stał za barem u Fitzgeraldów, więc ogólnie mocno się minęli, ale są z tego samego rocznika, a to jeszcze lepszy punkt zaczepienia, bo nie dość, że od małego mogli siedzieć w jednej ławce, z początku bo panie nauczycielki ich tak usadziły, do tego wcale za sobą nie przepadać i na plastyce podbierać sobie kolorowe kartki z bloku do wyklejanki albo chować przed sobą nożyczki, gdy coś trzeba było wycinać, to finalnie mogła wyjść z tego jakaś przyjaźń, a oni stali się nierozłączni aż do szkoły średniej, albo nawet do teraz <33

Raine Barlowe pisze: 23 paź 2021, 09:31
Totalnie Ryder mi pasuje, tylko do tego jak Nelson pracował w Moonlight, to on był trochę jego SZEFEM, wiec z tego tez się mogą mocno śmiać, No bo Ryder szef? Come on! Ale tak, jak Mackenzie będzie na obecnego narzekał, to Ryder mu może mówić, ze z nim mu było lepiej, w kupie siła i ze w ogóle zawsze czeka na niego miejsce, bo chciałby mieć takiego zajebistego kolegę na zmianie </3
A Raine bardzo chętnie podrzucę, ona ma w sumie chyba więcej starszych znajomych i tak :lol:
Chociaż mieszka w Sapphire River, to do Shadow jej nie po drodze, bo po co miałaby isc do klubu ze stripteasem? Ale możemy śmiało zacząć od tego, ze Nelsonowi kiedyś zepsuł się samochód akurat pod jej domem w srodku nocy? Albo ona wypiła dwa drinki u koleżanki i z powodu słabej głowy już miała niezła imprezę w głowie, a jakaś podobna dziewczyna tego dnia zaczepiała go za barem, wiec uznał, ze to ona tak złe skończyła? Albo nie wiem w sumie, bo nie wiem w jaka stronę chcesz pójść, ale możemy pomyśleć! :crab:
on auta nie ma, więc co najwyżej deska mogła mu się popsuć i do rana nad nią płakał pod domem Raine :crying: a tak całkiem serio, to pomysł z pomyłką jest super, ale jeszcze lepiej, bo Nelson mógłby coś sobie ubzdurać i wziąć Raine nie tylko za tamtą nietrzeźwą klientkę, a nową tancerkę z Shadow, którą widział ledwie przez chwilę na ostatniej zmianie, a potem tylko jak tańczyła, ale to w ogóle było z daleka i nieprawda! biedny tak by to sobie wkręcił, że w środku dnia i w centrum miasta widząc Raine mógłby dać uciąć sobie rękę, że TO BYŁA ONA, NIE MA INNEJ OPCJI, a że tańczyła fajnie, to musi do niej podbić i zapoznać się przed kolejną zmianą, prawda? prawda :hihi:

Otis Goldsworthy pisze: 23 paź 2021, 11:17
Nelson Mackenzie, chciałabym tutaj podrzucić Otisa na przyjaciela. Może nawet najlepszego przyjaciela, takiego jeszcze z dzieciństwa? Są z tego samego rocznika, więc w szkole też mogli być nierozłączni, a że w sumie wizualnie są trochę do siebie podobni, to wiele osób mogłoby uznawać ich za braci :hm:
ale słuchaj, oni mogli nawet sami wszystkich wkręcać, że są tymi braćmi, ba, nawet bliźniakami, z tym że jeden z nich urodził się w sierpniu a drugi dopiero w październiku, bo już po tych kilku miesiącach w jednym brzuchu mieli siebie dość i musieli odpocząć chociaż przez chwilę! także biorę totalnie, zwłaszcza jeśli Nelson będzie mógł do dzisiaj podśmiewać się z Otisa i tego jego wygranego konkursu tanecznego country :lol:

Diane Mason pisze: 23 paź 2021, 15:11
To brzmi jak dobry plan :hihi:
a jak, grunt to współpraca ^^

Julia Crane pisze: 23 paź 2021, 15:18
hej, skoro Shadow to musimy się znać, bo Julka tam bawi się konsolą! możemy iść w coś intensywnego, od romansu po nienawiść <3

Nelson Mackenzie
obawiam się, że Nelson to taki wstydzioszek, któremu przy starszej Julii plątałby się język, gdyby tylko zaczynała z nim flirtować, więc romans z automatu byłby totalnie poza zasięgiem jego wyobraźni, ale gdy zaczynał pracę w Shadow mógł ją mocno crushować, aż pokłócili się o jakąś głupotę na zmianie i tak znielubili, że teraz stojąc po drugiej stronie sali łypią na siebie wzrokiem i fukają, zamiast jak dorośli ludzie porozmawiać i zacząć mówić sobie choćby to głupie cześć :lol:
powitalny kokos
-
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
myślę że możemy iść w tę stronę że crushował ją, ale cóż, była mężatką i nic by i tak z tego nie wyszło, a teraz mogą faktycznie się nawet ostro kłócić, bo przecież Julka temperament ma piekielny :hahaha: Nelson Mackenzie
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Nelson Mackenzie pisze: 23 paź 2021, 19:07
Raine Barlowe pisze: 23 paź 2021, 09:31
Totalnie Ryder mi pasuje, tylko do tego jak Nelson pracował w Moonlight, to on był trochę jego SZEFEM, wiec z tego tez się mogą mocno śmiać, No bo Ryder szef? Come on! Ale tak, jak Mackenzie będzie na obecnego narzekał, to Ryder mu może mówić, ze z nim mu było lepiej, w kupie siła i ze w ogóle zawsze czeka na niego miejsce, bo chciałby mieć takiego zajebistego kolegę na zmianie </3
A Raine bardzo chętnie podrzucę, ona ma w sumie chyba więcej starszych znajomych i tak :lol:
Chociaż mieszka w Sapphire River, to do Shadow jej nie po drodze, bo po co miałaby isc do klubu ze stripteasem? Ale możemy śmiało zacząć od tego, ze Nelsonowi kiedyś zepsuł się samochód akurat pod jej domem w srodku nocy? Albo ona wypiła dwa drinki u koleżanki i z powodu słabej głowy już miała niezła imprezę w głowie, a jakaś podobna dziewczyna tego dnia zaczepiała go za barem, wiec uznał, ze to ona tak złe skończyła? Albo nie wiem w sumie, bo nie wiem w jaka stronę chcesz pójść, ale możemy pomyśleć! :crab:
on auta nie ma, więc co najwyżej deska mogła mu się popsuć i do rana nad nią płakał pod domem Raine :crying: a tak całkiem serio, to pomysł z pomyłką jest super, ale jeszcze lepiej, bo Nelson mógłby coś sobie ubzdurać i wziąć Raine nie tylko za tamtą nietrzeźwą klientkę, a nową tancerkę z Shadow, którą widział ledwie przez chwilę na ostatniej zmianie, a potem tylko jak tańczyła, ale to w ogóle było z daleka i nieprawda! biedny tak by to sobie wkręcił, że w środku dnia i w centrum miasta widząc Raine mógłby dać uciąć sobie rękę, że TO BYŁA ONA, NIE MA INNEJ OPCJI, a że tańczyła fajnie, to musi do niej podbić i zapoznać się przed kolejną zmianą, prawda? prawda :hihi:
ok, pasuje
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ