lorne bay — lorne bay
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Co ci do tego?
Hailey Jenkins
Uciekła ze Stanów od przemocowego typa. Od dwóch miesięcy w jej macicy mości się obcy. Umie w biznes, taniec i gimnastykę, ale obecnie sprząta pokój po twoim mężu i jego kochance, eloszka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
shrimp#2128
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
może posprzątasz po moim mężu?

a tak serio, to sporo młodsza jesteś, więc może gdzieś w parku, kiedyś zobaczysz mnie, bawiącą się z córką i może to jakoś sprawi, że zaczniemy rozmowę? :hm: a potem, zobaczymy, czy polubimy się, hailey jenkins ?
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
lorne bay — lorne bay
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Co ci do tego?
A może 2 w 1? 8)
leonie turner
powitalny kokos
shrimp#2128
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
to już zależy od Mick Winston czy możemy mieć 2 w 1 hailey jenkins :lol:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
hailey jenkins mieszkamy w tej samej dzielnicy, mamy tyle samo lat, zostańmy przyjaciółkami <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Co ci do tego?
jestem tu od prawie 2 miesięcy, ale sure, przyda mi się ktoś, kto mnie ojoja, a jednocześnie nie będzie się litował. Tylko nie powiem o sobie wszystkiego, co?

Sky Burke
powitalny kokos
shrimp#2128
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
hailey jenkins pewnie <3 Sky będzie taką Twoją dobrą duszyczką, bo ona w sobie wielkie pokłady miłości ma, której spożytkować nie ma na kim :)
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ