transplantolog cairns hospital
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
35 yo
181 cm

odysseus "oddy" lonsdale
lekarz transplantolog w cairns hospital • wychowany w carnelian land, ostatnie 15 lat spędził w sydney • obecnie mieszkaniec opal moonlane
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE

hej, jestem son of laërtes
moje konta brak multikont
dyspozytorka Lorne Bay Fire Station
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
27 yo
171 cm

hej, jestem nie#5225
moje konta Odette, Laurelle
właścicielka winiarni passing clouds winery
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
34 yo
165 cm

przyjacielu, jesteś mi naprawdę bliski :hugger:

odysseus lonsdale
hej, jestem k.
moje konta wesley, paisley
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
35 yo
181 cm

Gail Lockwood myślę, że ta scena to trochę oni, zanim się zapoznają :lol:

flavia houghton proszę zostań na noc, przyjaźń swoje prawa ma ^^
dyspozytorka Lorne Bay Fire Station
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
27 yo
171 cm

odysseus lonsdale pisze: Gail Lockwood myślę, że ta scena to trochę oni, zanim się zapoznają :lol:
:lol: :lol:
zagrajmy!
hej, jestem nie#5225
moje konta Odette, Laurelle
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
35 yo
181 cm

Gail Lockwood pisze:
odysseus lonsdale pisze: Gail Lockwood myślę, że ta scena to trochę oni, zanim się zapoznają :lol:
:lol: :lol:
zagrajmy!
za momencik będę na pw! 8)
rzeczniczka prasowa ratusz
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa okręgu próbująca na nowo odnaleźć sobie
34 yo
173 cm

Dzień dobry, przychodzę z nieśmiałą propozycją jakiejś przyjaźni, nawet z lat dziecięcych, która miałaby szansę teraz się rozwinąć na nowo. Jeśli będziesz zainteresowana, to chętnie pomyślę nad czymś więcej, niż samym kierunkiem, w którym można iść :oops:

zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi

odysseus lonsdale
hej, jestem nick jonas
moje konta wyatt alderweler
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
35 yo
181 cm

Rea Toverton pisze: Dzień dobry, przychodzę z nieśmiałą propozycją jakiejś przyjaźni, nawet z lat dziecięcych, która miałaby szansę teraz się rozwinąć na nowo. Jeśli będziesz zainteresowana, to chętnie pomyślę nad czymś więcej, niż samym kierunkiem, w którym można iść :oops:

zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi

odysseus lonsdale
Dzień dobry, co za miła propozycja! Są w podobnym wieku, więc głupio by było z tego nie skorzystać, także jestem zainteresowana, pewnie. Tylko zaznaczę, że Odysseus wyjechał do Sydney się uczyć i tam spędził większość czasu, więc faktycznie to by było do odnowienia, chociaż w między czasie znał się też z flavia houghton i ich przyjaźń dała sobie radę, więc możemy kombinować <33 teraz pewnie by to musiało być jakieś niearanżowane spotkanie, bo choć jest tutaj już chwilę, nie miał raczej głowy do odnawiania znajomości, tak sądzę :hm:
właścicielka winiarni passing clouds winery
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
34 yo
165 cm

Jestem wywołana do tablicy, więc przychodzę z propozycją zrobienia z nich trzech muszkieterów, którzy znali się od dzieciaka i razem przechodzili przez wszystkie wzloty i upadki, a także rozłąki na długie lata, więc mogą powoli odnawiać dawną przyjaźń <33 Dodatkowo, Rea Toverton możemy ci z odysseus lonsdale zafundować małe przyjacielskie zawirowania i dramki, także serdecznie polecam i zapraszam, co do szczegółów dogadajmy się inną drogą niż wrzucanie postów w relkach, bo troszkę się to gubi i miesza!
hej, jestem k.
moje konta wesley, paisley
rzeczniczka prasowa ratusz
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa okręgu próbująca na nowo odnaleźć sobie
34 yo
173 cm

odysseus lonsdale jeśli dobrze pójdzie, to Rea będzie przyjaźniła się także z Flavią, więc mogliby trzymać się w trójkę :oops: wtedy by nie było problemu z utrzymaniem ich znajomości, Oddy byłby zaproszony na ślub Rei i razem świętowaliby ten najwspanialszy według niektórych dzień w jej życiu <33 po powrocie sama oczywiście nie była zbyt otwarta i towarzyska, raczej siedziała w swoim domku i powoli dochodziła do siebie po rozwodzie, jednak w końcu trzeba zacząć żyć, więc może mogliby zacząć razem? :oops:

edit: o, pojawił się nowy post, ale jak najbardziej mi wszystko pasuje! <33
hej, jestem nick jonas
moje konta wyatt alderweler
Studentka literatury James Cook University
niesamowity odkrywca
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
23 yo
168 cm

odysseus lonsdale

Wszyscy w szpitalu Cass znają, więc Oddy też na pewno - szczególnie dlatego, że w jakiejś niedalekiej przyszłości będzie jej potrzebny przeszczep serca, bo jej praktycznie dogorywa i długo nie pociągnie.

Oprócz tego oboje mają słabość do książek i może gdy Cass leży w szpitalu, to podrzuca jej jakieś pozycje, żeby się nie nudziła, a potem o tym dyskutują? <3
hej, jestem Hanialke
moje konta Hazel Ebenhart, Tahnee Walker, Saskia Fereirra
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
35 yo
181 cm

Cassandra Hammond nie ma żadnego problemu, Odysseus szybko się przywiązuje do ludzi, co czasem prowadzi go potem na kłopoty, ale nie sądzę, by tutaj miało być podobnie, więc z chęcią zostanie jej dostawcą książek, a i na pewno pomoże jako lekarz <33
ODPOWIEDZ