lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Elisha Polanski
Córka Adama Polanskiego, przez 5 lat mieszkali w Londynie, ale wrócili jakieś 4 miesiące temu, kibluje ostatni rok w High School, bo wpadła w złe towarzystwo i narobiła sobie kłopotów, ale ogólnie to jest dobra dziewczyna i całkiem milutka... Tylko na siłę się próbuje buntować ojcu, tak o, dla zasady.

IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Lama
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
jako że Julia i Adam byli ze sobą szmat czasu, właściwie od momentu urodzenia Elishy to pewnie Julka się przewijała w jej przeszłości, na pewno robiła jej warkoczyki jak była mała i opowiadała bajki, potem starała się nawiązać z nią relację, gdy już stała się nastolatką... tyle, że wszystko skończyło się, gdy Adam i Julia zerwali, a potem Polanski wyjechał do Londynu :lol:

Elisha Polanski
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Kurde Elisha Polanski to zupełne przeciwieństwo Bell.
Kminiłam nad jakimś pozytywem, bo czemu by nie, ale... Znając swoją postać, dość mocno krytykuje Elishe i jej zachowanie, bo ona po prostu nie rozumie, po co marnować czas na takie rzeczy i robić sobie kłopoty. Pewnie najchętniej ustawiłaby ją w kącie, albo strzeliła jakąś pogadankę, cokolwiek, żeby ją ogarnąć.
Dlatego na chwilę obecną widzę to tak, że posyłałyby sobie niezbyt przyjemne spojrzenia, bo Elisha pewnie ma ją za taką, która nie ma problemów, a Bell twierdzi, że Eli robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę!
Nie wiem, może uda Nam się coś ogarnąć i zagrać w taki sposób, żeby zmieniły do siebie nastawienie, ale na chwilę obecną nie mam pomysłu jak to zrobić!
ambitny krab
-
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Obie dziewczyny wychowane zostały przez ojca, wyjechały na pewien czas z Lorne, chociaż każda z innego powodu i jest między nimi tylko rok różnicy. Możemy iść tutaj w jakiś pozytyw, patrząc na to, że sporo je łączy, więc na pewno, potrafiłyby się ze sobą dogadać, pomimo tego, że blondynka mogłaby czasem powiedzieć zbyt szczerą prawdę, bądź co myśli.
Poza tym, Bell jest jej najlepszą przyjaciółką, więc nawet przez przypadek dziewczyny mogłyby na siebie wpadać.

Elisha Polanski
dzielny krokodyl
Minnie mouse
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Julia Crane
No to skoro tak, to ja myślę, że Eli ją nawet lubiła! Pewnie potem jeszcze długo wspominała ją w kontekście, że ojciec to mógłby sobie w końcu znaleźć jakąś kobietę normalną, bo jak był z Julią, to był zupełnie inny, o! Może niekoniecznie głośno wypowiadała jej imię, bo strzelam, że tatuś jest na jej punkcie przewrażliwiony, no ale :hm:

Bell Whittemore
Hm, a może po prostu mogły się zakumplować za dzieciaka, po tym jak Bell przyjechała do Lorne Bay? Kiedyś Eli była całkiem uroczą i kochaną osóbką, dopiero teraz jej odbiło trochę, się zakochała nie w tym co trzeba i o! Więc teraz po powrocie Elki do Australii, może nawet z tego wszystkiego się nie odezwała do Belli od razu, że wróciła bo była obrażona na cały świat? Dopiero wpadły na siebie przez przypadek i wyszło, że Eli się troszeczkę zmieniła?

Minnie Goldberg
Nie wiem jak długo Minnie się przyjaźni z Bell, ale zakładając, że ona zgodzi się na moją propozycję, to albo mogły się kiedyś trzymać razem wszystkie trzy, albo Eli poznała Minnie przez Bell właśnie :hm: A z racji, że faktycznie nieco ich w życiu łączy, to szybko pewnie złapałyby wspólny język!
powitalny kokos
Lama
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Elisha Polanski pisze: 15 paź 2021, 13:38
Julia Crane
No to skoro tak, to ja myślę, że Eli ją nawet lubiła! Pewnie potem jeszcze długo wspominała ją w kontekście, że ojciec to mógłby sobie w końcu znaleźć jakąś kobietę normalną, bo jak był z Julią, to był zupełnie inny, o! Może niekoniecznie głośno wypowiadała jej imię, bo strzelam, że tatuś jest na jej punkcie przewrażliwiony, no ale :hm:
tak, Julka to najgorszy zapalnik Polanskiego, więc jak chce go wkurzyć to może nadużywać jej imienia :hahaha:
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Elisha Polanski :haha: :haha: :haha:

A tak serio, podrzucam Ci Marcellus Charlemagne, bo chodzą pewnie na te same zajęcia, a Marcel randkuje sobie z Bell :fox:
powitalny kokos
naleśnik puchaty
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marcellus Charlemagne
No to niech będą takimi spoko ziomkami ze szkoły :D Wymieniają się notatkami, spisują od siebie zadania domowe, a jak bardzo im się nie chce, to go Elka namawia na wagary :hihihi:
powitalny kokos
Lama
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Elisha Polanski
ooo i to jest dobry pomysł <3
biore w całości, możemy nawet umówić się na jakąś gierkę, co Ty na to ? ^^
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ