strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bartholomew Stonehart
Strażak z narzeczoną na koncie
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
ambitny krab
BlackSwan90#4142
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Bartholomew Stonehart
Najblizej wiekowo mam Francisa, ale nie wiem czy panowie by się dogadali, mimo to znać się mogą jak najbardziej. Panie mam młodsze, najstarsze są Laurissa i Pearl, jakbyś je na coś chciał/a to śmiało, reszta też jest do dyspozycji <3
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood cześć!
Myślę, że z Francisem nawet znać się powinni, wszak burmistrz raczej powinien wiedzieć o akcjach strażaków, itd.

A co do Laurissy to Bart od pięciu lat jest zaręczony z Tahnee i jakoś zebrać się nie mogą do ślubu. Może nawet któregoś razu próbowali już szukać kogoś, kto udekorowałby im salę weselną i kościół. Plus, Stonehart mieszka w domku jednorodzinnym i mógłby chcieć w końcu ogarnąć otaczający go ogród, bo sam ręki do tego nie ma. :)
ambitny krab
BlackSwan90#4142
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Andrew jest w podobnym wieku, niech panowie się znają, wyskoczą czasem na jakieś piwko albo wspólne oglądanie meczu w pubie :jupi: Bartholomew Stonehart
ambitny krab
pan Finnigan
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Andrew Finnigan mi to jak najbardziej pasuje, tym bardziej, że są sąsiadami, a różnica wieku jest tak mała, że pewnie musieli znać się już nawet w szkole :)
ambitny krab
BlackSwan90#4142
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Bartholomew Stonehart pisze: 24 paź 2021, 07:15
Divina Norwood cześć!
Myślę, że z Francisem nawet znać się powinni, wszak burmistrz raczej powinien wiedzieć o akcjach strażaków, itd.

A co do Laurissy to Bart od pięciu lat jest zaręczony z Tahnee i jakoś zebrać się nie mogą do ślubu. Może nawet któregoś razu próbowali już szukać kogoś, kto udekorowałby im salę weselną i kościół. Plus, Stonehart mieszka w domku jednorodzinnym i mógłby chcieć w końcu ogarnąć otaczający go ogród, bo sam ręki do tego nie ma. :)
Tak, też myślę, że z Francisem mogą się znać tak na stopie zawodowej <3
I co do Laurissy, to też mi odpowiada <3 Może teraz jakby ogarniała ogród, to zagadywać, jak tam plany weselne :oops:
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 25 paź 2021, 00:39
Bartholomew Stonehart pisze: 24 paź 2021, 07:15
Divina Norwood cześć!
Myślę, że z Francisem nawet znać się powinni, wszak burmistrz raczej powinien wiedzieć o akcjach strażaków, itd.

A co do Laurissy to Bart od pięciu lat jest zaręczony z Tahnee i jakoś zebrać się nie mogą do ślubu. Może nawet któregoś razu próbowali już szukać kogoś, kto udekorowałby im salę weselną i kościół. Plus, Stonehart mieszka w domku jednorodzinnym i mógłby chcieć w końcu ogarnąć otaczający go ogród, bo sam ręki do tego nie ma. :)
Tak, też myślę, że z Francisem mogą się znać tak na stopie zawodowej <3
I co do Laurissy, to też mi odpowiada <3 Może teraz jakby ogarniała ogród, to zagadywać, jak tam plany weselne :oops:
Pozostaje nam zagrać. Tylko powiesz z kim wolisz to w wolnej chwili zacznę :)
ambitny krab
BlackSwan90#4142
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Aktualnie jest mi to obojętne, więc na kim Ci będzie wygodnie <33
Bartholomew Stonehart
ODPOWIEDZ