29 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Była więźniarka, żyjąca chwilą, wesoła i zabawna kobieta, wpatrzona jednak tylko w jedną osobę.
Patti Nelson
Była więźniarka, pracująca jako pokojówka w hotelu. Przesympatyczna, choć dość specyficzna os.obka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Patti
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
My już wiemy, ale przyszłam zostawić <3

Patti Nelson
sumienny żółwik
żuczek#2609
29 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Była więźniarka, żyjąca chwilą, wesoła i zabawna kobieta, wpatrzona jednak tylko w jedną osobę.
powitalny kokos
Patti
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Przychodzę z całą moją brygadą mężczyzn - Miles Vanderberg Shane Cairstars i Julek <3
powitalny kokos
naleśnik puchaty
29 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Była więźniarka, żyjąca chwilą, wesoła i zabawna kobieta, wpatrzona jednak tylko w jedną osobę.
Julian Crane - okej to dla Juleczka za fragment tekstu mojej ulubionej piosenki koniecznie jakiś pozytyw. A tak szczerze, to Patti jest byłą więźniarką, nie wiem co mogłoby ich łączyć. W zależności ile lat mają dzieciaki, bo czasami mogłaby przychodzić ich popilnować? A może dopiero teraz ich poznamy ze sobą? Co do Miles'a może znała go zanim wyjechała z Lorne Bay? W sumie dzieli ich 3 lata ale wtedy nie ma jakoś takich dużych przepaści jeśli chodzi o taki wiek. Może się nie lubią? A co do Shane nie mam kompletnie pomysłu
powitalny kokos
Patti
ODPOWIEDZ