Instruktorka jazdy konnej — Stadnina koni
25 yo — 174 cm
about
Taka z niej ambiwertyczka, że raz chętnie z tobą wyjdzie na plażę, a innym razem woli cały dzień spędzić sama na seansie filmowym.
Isabella Hammond
Izzie od urodzenia mieszka w Lorne Bay i na razie nie zapowiada się na to, by miało to ulec zmianie. Z natury przyjazna ambiwertyczka, czasami chętnie spędziłaby dzień po swojemu, bez nikogo. Uwielbia jazdę konną, zresztą wybrała karierę w tym kierunku. Uwielbia kawę, dobry film i Simsy. Boi się latać samolotami. Chciałaby kiedyś przygarnąć jakiegoś zwierzaka, lecz wciąż to odkłada na potem.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Aleks
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Hejka <3

Sprzedam Ci Ayleen Brent do relacji, bo pracują w tym samym miejscu i kochają konie i w ogóle myślę, że by się świetnie dogadywały patrząc na charakter i zainteresowania :hero:
ambitny krab
Kiren#7898
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Jeśli Izzie to siostra Delilah, koniecznie musi znać również Lorenzo, etatowego toksycznego partnera Delli :welcome:
Izzie Hammond
przyjazna koala
Falcone
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina koni
25 yo — 174 cm
about
Taka z niej ambiwertyczka, że raz chętnie z tobą wyjdzie na plażę, a innym razem woli cały dzień spędzić sama na seansie filmowym.
Camden Jefferson Ayleen Brent Hejo! Wybacz, że dopiero teraz! Czytałem sobie twoje KP i myślę, że w istocie świetnie by się tu nadawały na jakieś koleżanki z pracy :) Ayleen taka trochę nieśmiała i zamknięta w sobie jest, więc może między innymi Izzie byłaby jedną z osób, które próbowałyby jej pomóc nieco wyjść z tej jej przysłowiowej muszelki? Do tego ich wspólne zainteresowania, chociażby związane z końmi, to fajne powody do jakiś wspólnych aktywności!

Lorenzo Thompson Również na szybko przeczytałem twoją KP. To plus twoje słowa o byciu toksycznym partnerem? Raczej nie sądzę, aby Izzie miała dobre odczucia wobec niego. Może nawet byłaby zdania, że jej siostra mogłaby sobie znaleźć kogoś dużo lepszego niż on. Pewno nie wie o jego walkach, ale po prostu nazwijmy to siostrzaną intuicją. Raczej by go nie lubiła, choć może jak Lorenzo z siostrą gdzieś razem byli to się z tym ukrywała, by niepotrzebnie nie prowokować żadnych awantur. Taka jest moja sugestia odnośnie naszej relki.
powitalny kokos
Aleks
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Mi pasuje, Izzie Hammond <3 On tam na siłę sympatii nie szuka, więc może po prostu kompletnie ignorować Izzie, tak jak całą tą część rodziny Hammond, która go nie cierpi :D
przyjazna koala
Falcone
ODPOWIEDZ