lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Kirby Mattel
- Urodził się i wychował w Lorne Bay
- W wieku 18 lat przeprowadził się do Anglii i tam spędził kolejne 12 lat, ale bardzo często odwiedzał rodzinne strony
- Od dwóch lat ponownie mieszka w Lorne Bay
- Chętnie przyjmę jakieś romanse/exy/ale i przyjaciół! Tych z dzieciństwa jak i obecnych
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Bianca Del Rio
właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
witam kirby mattel, schowałbyś klatę może, co? przyszłam zapełnić temat i szczerze mówiąc, nie wiem czy będą się lubić z flavią czy może nie do końca. zaproponowałabym tutaj jakąś mega nieudaną randkę albo nawet i serię randkowania, po którym niesmak pozostał i gdy spotykają się na ulicy każde z nich niesamowicie się jeży i krzywi, zupełnie jak dzieciaki :lol:
ambitny krab
k.
lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Witam flavia houghton! Schowałbym, ale jak inaczej wyrwę kogokolwiek? Osobowość nie zachęca :lol:
W sumie to nie jest głupi pomysł! Mogą się w ogóle jeszcze kojarzyć ze szkoły, bo są w tym samym wieku i oboje wychowani w Lorne. Chodzili może nawet do tej samej klasy i udało im się ze sobą kilka razy pogadać, ale nie była to jakaś zażyła znajomość. Później, jak po tylu latach Kirby wrócił do Lorne i rzeczywiście zaczął randkować to może wspólni znajomi ustawili ich ze sobą. No i pewnie nawet na pierwszej randce biedna Flavia wypaliła, że znają się ze szkoły i nawet mu przedstawiła kilka sytuacji kiedy ze sobą gadali, ale Kirby absolutnie jej nie kojarzył. No i już wtedy trochę się do niego zraziła, ale uznała, że musiał w życiu tyle razy dostać piłką w łeb, że pewnie mu coś w mózgu nie łączy! No i randkowali sobie rzeczywiście dalej i czasami było niezręcznie, zdarzało się, że było miło, ale ostatecznie nie było chemii. No i żadne jakoś nigdy nie powiedziało drugiemu, że jednak nic z tego nie będzie i chodzili na te dziwne i niezręczne randki, aż w końcu, któreś zastosowało ten słynny ghosting, co wprawiło drugie w bardzo dobry nastrój :lol: No i możemy tak zrobić, że za każdym razem jak się spotykają to jest niezręcznie, ACZKOLWIEK myślę, że możemy spróbować na fabule zobaczyć czy nie wyjdzie im z tego jakaś dobra przyjaźń 8) Jeśli oczywiście masz ochotę :oops:
ambitny krab
Bianca Del Rio
właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
wydaje mi się, że jednak Flavia jest rok starsza, bo ona 87 :lol: ale to nie zmienia faktu, że mogli razem chodzić do szkoły i jakoś parę razy na siebie wpaść! cały zamysł mi się podoba i chętnie ustawię się na grę, może rzeczywiście uda im się pozbyć tej dziwnej atmosfery i znajdą wspólny język, jako przyjaciele!
kirby mattel
ambitny krab
k.
ODPOWIEDZ
cron