barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Billie Winfield
Pyskata menda. Nieznośny uparciuch. Zawsze wie lepiej. Serio. ZAWSZE. Nie słucha nikogo. Lubi patrzeć, jak świat płonie. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę. Jest zajebista w drinki. Barmanka w Moonlight Bar. Pije za dużo wina i jest za bardzo bezpośrednia.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
:welcome:
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Pani Kierowniczko, my się uwielbiamy, wiadomo <33
barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rzucam rękawicę, bo chyba musimy sprawdzić, kto jest bardziej zajebisty w drinki, billie winfield ;D
ambitny krab
nick
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Benedict Osbourne pisze: 08 paź 2021, 13:48
Rzucam rękawicę, bo chyba musimy sprawdzić, kto jest bardziej zajebisty w drinki, billie winfield ;D
CHALLENGE ACCEPTED! :evil:
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
billie winfield Anko <3 przyjmij moją autumn goldsworthy na cos fajnego, oki?
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
percy matthews pisze: 09 sty 2022, 22:18
billie winfield Anko <3 przyjmij moją autumn goldsworthy na cos fajnego, oki?
OMG, tak, poproszę! <3 Super jest ta Twoja Jesień i ja totalnie bym tu widziała jakieś dobre kumpele, może nawet psiapsie! Iii... w sumie wychodzi mi na to, że są sąsiadkami z Opal, więęęc może kojarzyłyby się z dzielni (czyli wspólnego korytarza) i po różnych przygodach (takich jak cieknące kaloryfery, braki w cukrze i mące czy inne rozwalone pralki) byłyby ze sobą naprawdę nieźle zaznajomione? :hihihi:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
No to pewka billie winfield <3 biorę na takiej zasadzie i w razie czego uderzaj po grę!
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
autumn goldsworthy pisze: 10 sty 2022, 02:25
No to pewka billie winfield <3 biorę na takiej zasadzie i w razie czego uderzaj po grę!
Zgłoszę się totalnie! :excited: Jak tylko trochę odkopię się ze szkolnego dramatu, projektów i innych takich, będę uderzać! :wohoo:
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Podrzucam tutaj Ellie, bo to jej (prawie była) szwagierka, ale myślę, że dziewczyny mogły się spoko dogadywać ogólnie i na pewno jak Elaine przychodzi do Moonlight to Billie mogłaby być jej ulubioną barmanką. <3
billie winfield
sumienny żółwik
-
brak multikont
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Elaine Carleton pisze: 30 sty 2022, 13:22
Podrzucam tutaj Ellie, bo to jej (prawie była) szwagierka, ale myślę, że dziewczyny mogły się spoko dogadywać ogólnie i na pewno jak Elaine przychodzi do Moonlight to Billie mogłaby być jej ulubioną barmanką. <3
billie winfield
ooo ja myślę, że na pewno Billie bardzo lubiła Ellie i totalnie ją szanowała jako swoją bratową <3 <3 w związku z tym na pewno czuje się mocno nieswojo z tym, jak ten związek się rozwija i tak dalej, ale na obecnym etapie stara się być Szwajcarią i niepotrzebnie nie wtrącać :lol: chociaż zobaczymy, jak jej wyjdzie... bo też nie sądzę, żeby zerwała z Ellie jakoś nagle kontakt albo uznała, że się nie będzie do niej odzywać tylko dlatego, że mają problemy z Tommym :lol: myślę, że wciąż lubi z Ellie rozmawiać, kiedy przychodzi do Moonlight i nadal są w bliskich kumpelskich stosunkach... przez co Billie prędzej czy później może znaleźć się w niekomfortowej sytuacji pomiędzy młotem a kowadłem... czy coś :lol:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Halo halo siostrzyczko billie winfield! Co powiesz na to, żeby za młodu dawali staruszkom popalić i razem stanowili mieszankę wybuchową, a teraz mieliby super bratersko-siostrzane relacje? :jupi:
ODPOWIEDZ