Uczennica — szkoła
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I’m fucking Libra
Adore Visage
Pyskata uczennica z patologicznej rodziny. Dużo klnie, dużo pali, ale ogólnie jest spoko.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
cyc
lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Wpisz cole'a i wpisz kirby'ego :/
Nikogo innego ci nie dam, bo zbyt wielka roznica wieku?
Kasper moglby u niej brac w sumie korepetycje z biologii czy coś. SKoro tak inteligentna, a on taki glupi XD
Adore Visage
ambitny krab
Bianca Del Rio
Uczennica — szkoła
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I’m fucking Libra
Dobrze, tak zrobię. Kiedyś wpiszę i w sumie owszem ona jest inteligentna więc mogła go uczyć biologii po godzinach, ale korepetycji nie daje za darmo :/
ambitny krab
cyc
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Cześć Adore Visage
Orka to twoje przeciwieństwo, bo ona jednak ma za dobre serduszko. Nie powie nic złego na głos, bardziej w sobie to wszystko trzyma. Jednak jeśli chcesz możesz jakoś na nią wpłynąć, żeby zmieniła swój ton, styl w życiu. Dość niedawno dowiedziała się, że jest adoptowana. Ma ona trochę mętlik w głowie, więc możesz tym bardziej na nią wpłynąć XD
Albo jeśli chcesz dziewczyny mogły na siebie wpaść na wolontariacie. Tutaj można dać negatywną lub pozytywną relację. Zależy co Ci będzie bardziej pasowało. <3 Jednak pewnie była jedną z tych, co jak miały nauczyć dzieciaki tańca, to wyszło jej to okropnie :/ :lol:
ambitny krab
Martyna
Uczennica — szkoła
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I’m fucking Libra
Aurora Hammond

Hmmm to zróbmy tak, że dziewczyny się jakoś znały ze szkoły, ale nie miały ze sobą zbyt wielkiego kontaktu. Adore pewnie ją uważała za taką słodką trochę może głupiutką dziewczynę, a Aurora Adore za jakąś puszczalską wredotę, ale no nigdy jej nie powiedziała tego wprost, bo ma miłe serce xd No i mogły później na siebie wpaść na tym wolontariacie, gdzie zostały przydzielone do wspólnego zadania i obie podchodziły do tej współpracy trochę niechętnie, no ale jak trzeba to trzeba i jakoś się ze sobą spróbowały dogadać i to je mogło do siebie zbliżyć i jakoś się mogła Aurora jej wygadać o tym adoptowaniu i wtedy Adore byłoby głupio, że w taki zły sposób na nią patrzyła i może by się jej postarała jakoś pozbierać po takiej ciężkiej wiadomości :hug:
ambitny krab
cyc
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
O jejku, biorę to w całości. Podoba mi się taki rozwój sytuacji. Jeśli chcesz coś rozegrać, to pisz pw lub na discordzie. <3

Adore Visage
ambitny krab
Martyna
Uczennica — szkoła
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I’m fucking Libra
Aurora Hammond super! Odezwę się pewnie niedługo o jakąś grę <3
ambitny krab
cyc
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Adore Visage tu nie mam pomysłu skąd się mogą znać, ale coś się wymyśli <3
sumienny żółwik
.
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Adore Visage dziewczyny są w podobnym wieku, więc może się znają?
powitalny kokos
Lama
ODPOWIEDZ