kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adonis Brooks
Dwudziestodziewięcioletni kucharz; ma sześciu braci; marzy o otwarciu własnej knajpy
Archer Brooks
Czasami bycie bratem jest nawet lepsze niż bycie superbohaterem

Ezra Brooks
Czasami bycie bratem jest nawet lepsze niż bycie superbohaterem

Dash Brooks
Czasami bycie bratem jest nawet lepsze niż bycie superbohaterem

Vivian Ebenhart
Kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie. Ta dziewczyna, o której opowiadasz, była twoją pierwszą miłością. I cokolwiek byś zrobił, zostanie z tobą. Na zawsze. -


Lola Kenzington
(…) nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie.



Mavis Miller
Sami możemy zrobić tak niewiele; razem możemy zrobić tak wiele.


sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Adonis Brooks Hej!
Wydałem kilka książek kucharskich, prowadzę program w TV o gotowaniu, szkołę gotowania... i jestem Twoim szefem w Beach Restaurant ;>
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Hyde O. Terrell przy takiej ilości powiązań nasza znajomość jest pewniakiem. Na pewno mam wszystkie Twoje książki kucharskie w swojej domowej biblioteczce, program oglądam co niedzielę z wypiekami na twarzy, a i pewnie o Twoją szkołę gotowania zahaczyłem, bo jednak cały czas chce się rozwijać. Pytanie, jakie relacje mamy w pracy? Czy pomiatasz mną, jak Gordon Ramsey swoimi podwładnymi, czy jednak relacje mamy przyjacielskie? :hm:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Adonis Brooks Tylko nie proś mnie w pracy o autografy :lol: A skoro byłeś moim uczniem, to może to właśnie przeważyło, że przyjąłem cię na etat? Pewnie sądzę, że masz talent ale brakuje ci odpowiedniej ilości doświadczenia? Jeśli zaś o pracę chodzi, to w miejscu pracy Adonis z pewnością jest taktowany dobrze, wiadomo, że czasem przy dużym ruchu ktoś krzyknie, ale pensja jest zawsze na czas, a sam Hyde zwykle odzywa się do pracowników z szacunkiem (bo bez nich restauracji by nie było) no chyba, że ktoś coś przeskrobie... Wydaje mi się, że na razie możemy zacząć na stopie pracownik - szef, ale z czasem może się zakumplujemy!
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Hyde O. Terrell coś Ty. Mam już wszystkie książki podpisane. Za kogo Ty mnie masz? Byłem na każdym spotkaniu autorskim. ^^
Wszystko mi jak najbardziej odpowiada, więc jeśli będziesz miała ochotę, to zapraszam na PW. Dogadamy szczegóły. <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
Ewentualnie, jego matka założyła się z przyjaciółkami, która nada swojemu dziecku głupsze imię – w klasie Adonisa była jeszcze Afrodyta i Persefona.
poczułam się z Effy niejako wywołana do odpowiedzi :hihi: może nie byli w jednej klasie, bo roczniki jednak inne, ale ich matki totalnie mogły robić konkurs na najgłupsze imiona ever :lol: A Greek Squad powinien trzymać się razem! :hihihi:

Adonis Brooks
ambitny krab
try to guess
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Aphrodite Goldfish Co prawda Adonis mieszka w Lorne Bay od lat 11, więc za gówniarza nie mogli się znać, ale kto powiedział, że w szkole średniej nie mogli się nabijać z Adonisa i Afrodyty. Może wystawiali w liceum - mądra inaczej nauczycielka sztuki - wpadła na pomysł wystawienia sztuki na podstawie mitologii greckiej i pomyślała, że cudownie by było, żeby Adonisa i Afrodytę zagrała ta dwójka. ^^ Ja tu widzę podwaliny pięknej damsko - męskiej przyjaźni.
Od tamtej pory mogliby się przyjaźnić, wspierać w trudnych momentach, dogryzać sobie... Być takim duetem nie do pokonania <3
Plus, wiesz o tym, że Adonis był ulubieńcem Afrodyty? ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
Adonis Brooks wybacz, była późna pora, nie doczytałam, ale już nadrabiam! :oops: :monkey:
wersja z przedstawieniem w liceum bardzo mi pasuje! tym bardziej, że Effy mogła się kręcić koło kółka teatralnego w roli osoby odpowiedzialnej za stroje (lubiła i umiała całkiem nieźle szyć, więc chętnie udzielała się w tym temacie w szkole, czemu nie?), aż opiekunka kółka postanowiła zaangażować "świeżą twarz" do tej roli, a że i Adonis mógł się przy okazji gdzieś tam zakręcić, to ich wmanewrowała obietnicą jakichś przywilejów, bo pewnie w innej sytuacji Effy nie dałaby się w to wkręcić :lol:
nie wiem, jak z aktorstwem stoi Adonis, ale Goldfish tak nie bardzo i myślę, że ta dwójka mogła bardziej się zakumplować właśnie w trakcie prób, gdzie ona totalnie nie umiała wczuć się w rolę, a on dla rozładowania pompatycznego napięcia wzniosłej atmosfery poważnej historii robił jakieś głupkowate miny albo rzucał jakimiś tekstami, dzięki którym udało im się to jakoś przetrwać :lol: przez co patrzyli na siebie bardziej jak kumple niż potencjalni kochankowie, których odgrywali w sztuce, a później zaskoczyło i naprawdę się zaprzyjaźnili :lama:
a i owszem, wiedziałam! ^^ i myślę, że jak najbardziej w australijskiej rzeczywistości Adonis również może być platonicznym ulubieńcem Afrodyty! *.* a na pewno jest jedynym facetem, dzięki któremu Effy jeszcze nie zwątpiła do końca w męski gatunek! *.* :lol:
ambitny krab
try to guess
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Aphrodite Goldfish nic nie szkodzi <3 podejrzewam, że w liceum Adonis rozrabiał jak cholera, więc jego udział w przedstawieniu na pewno był " karą" za jakieś przewinienie. Ale że dobrali mu tak cudowną partnerkę i miał grać swojego imiennika to bardzo mu odpowiadało. Nie zmienia to faktu, że cisnął bekę z tego całego show, bawiąc przy tym Aphrodite <3

Tak, Adek mógłby jej gotować pyszne obiadki, słuchać jej zwierzeń i pokazywać, że gatunek męski do końca nie wymarł ^^ a on jest ewenementem na skalę światową jeśli chodzi o kobiety. Wystarczy zapytać Lola Kenzington .
Wracając do tematu, jak będziesz miała ochotę na gierkę to daj znać. Coś fajnego na pewno ogarniemy <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
no i mamy to! jak mi zejdzie z jeden wątek, to na pewno się odezwę! <3
ambitny krab
try to guess
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
hej Adonis Brooks Ezra ładnie wpisany, ale mam jeszcze Jeddę i autumn goldsworthy :D
A skoro się już rzekło, to niech zostanie, że Jedda kiedyś kraszowała Adonisa, bo jednak jego imię zobowiązuje, a i obdarzony dobrymi genami został :P
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Jedda Corrente pisze: 02 lis 2021, 16:58
hej Adonis Brooks Ezra ładnie wpisany, ale mam jeszcze Jeddę i autumn goldsworthy :D
A skoro się już rzekło, to niech zostanie, że Jedda kiedyś kraszowała Adonisa, bo jednak jego imię zobowiązuje, a i obdarzony dobrymi genami został :P
Fakt, Brooksy to bardzo szczodrze obdarzeni dobrymi genami młodzi mężczyźni, więc nic dziwnego, że Jedda mogła się w nim kiedyś bujać ^^ jeśli chodzi o Autumn, to tutaj widziałabym coś bardziej bekowego - np. któregoś razu Adek mógłby się założyć z braćmi lub kumplami, że wejdzie na jakieś drzewo. Wspiąć się wespnie, ale nie zejdzie, bo zahaczy o coś i rozedrze sobie spodnie na dupie. Wezwą straż pożarną i Adek padnie, kiedy okaże się, że będzie go ratowała kobieta :haha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ