marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
Kellan James
Pan Marynarz, którego przynajmniej pół roku nie ma w domu; nauczy Cię karmić krokodyle i przedstawi swoim zwierzaczkom :D
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
żuczek#2609
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
zgłaszam się Enrica bo oboje wydają się dość wycofani i introwertyczni, podrzucam również Jebbediah Ashworth bo z kimś trzeba pić :) Kellan Jones
sumienny żółwik
enchante #8234
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
enrica duke-macnee przede wszystkim propsy za Gillian i Joaqiuna <3 Co do relacji to z Jebbediah Ashworth widzę tu mnóstwo możliwości. Kellan mógłby go przy piciu prowokować; Jebb mógłby też próbować nawracać Jonesa, nabijać się z jego nieudanego małżeństwa itp., jednakże byłaby to prawdziwa męska przyjaźń.
Jeśli zaś chodzi o enrica duke-macnee to ja widziałabym to w ten sposób, że Kellan próbowałby jednak rozerwać,vżeby wyjęła kij z tyłka i zaczęła żyć :D
sumienny żółwik
żuczek#2609
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Kellan Jones pisze: 05 paź 2021, 22:00
enrica duke-macnee przede wszystkim propsy za Gillian i Joaqiuna <3 Co do relacji to z Jebbediah Ashworth widzę tu mnóstwo możliwości. Kellan mógłby go przy piciu prowokować; Jebb mógłby też próbować nawracać Jonesa, nabijać się z jego nieudanego małżeństwa itp., jednakże byłaby to prawdziwa męska przyjaźń.
Jeśli zaś chodzi o enrica duke-macnee to ja widziałabym to w ten sposób, że Kellan próbowałby jednak rozerwać,vżeby wyjęła kij z tyłka i zaczęła żyć :D
propsy za Jasona również :hahaha: oj tak, Jeb jest szorstki, więc mogą pić, napieprzać się ze swoich małżeństw (Kellan z tych narzeczeństw Ashwortha) i doceniać piwko na tle pięknej natury, chodźmy w to <3
i właśnie kogoś takiego dla Enriki mi trzeba! kogoś kto zawsze powie coś niestosownego, zażartuje, wprowadzi ją w zakłopotanie!
sumienny żółwik
enchante #8234
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
enrica duke-macnee jesteśmy dogadane, więc jak tylko znajdę chwilę zacznę coś i dla Jeba i dla Enrici <3
sumienny żółwik
żuczek#2609
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Kellan Jones pisze: 06 paź 2021, 21:46
enrica duke-macnee jesteśmy dogadane, więc jak tylko znajdę chwilę zacznę coś i dla Jeba i dla Enrici <3
to będę czekać! <33
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
przychodzę po jakichś kumpli dla Milesa albo Julian Crane <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
Miles Vanderberg jeśli chcesz, Kellan może się kumplować i z jednym, i z drugim <3 , bo jak na razie przyjaciela płci męskiej ma w Jebie, a wiadomo, że on nie jest do końca normalny :haha:
sumienny żółwik
żuczek#2609
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Kellan Jones ja to wszystko czytam i wezmę jutro pod uwagę przy odpisie z okładaniem cię biczem! :hahaha:
towarzyska meduza
enchante #8234
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
Jebbediah Ashworth kiedyś strzelałeś do mnie z kapiszonów ( tak, moje dupsko nadal o tym pamięta :haha: ), więc małe biczowanko mi nie starszne ^^
sumienny żółwik
żuczek#2609
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Kellan Jones pisze: 08 paź 2021, 16:28
Miles Vanderberg jeśli chcesz, Kellan może się kumplować i z jednym, i z drugim <3 , bo jak na razie przyjaciela płci męskiej ma w Jebie, a wiadomo, że on nie jest do końca normalny :haha:
Cudownie, jestem za! Z Miłoszem to mogli się poznać, jak mu drinki polewał w Moonlight i tak mogli się zgadać, że razem by wychodzili czasami na miasto :twerk: A Julka to może on kojarzy z Sydney? Mieszkał tam przez jakieś dobre 15 lat, więc może to być taka już przyjaźń z długim stażem <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Kellan Jones pisze: 08 paź 2021, 16:47
Jebbediah Ashworth kiedyś strzelałeś do mnie z kapiszonów ( tak, moje dupsko nadal o tym pamięta :haha: ), więc małe biczowanko mi nie starszne ^^
ja tam czytam co z Audrey wyprawiasz! <33
towarzyska meduza
enchante #8234
ODPOWIEDZ