lorne bay — lorne bay
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Nawiał z Hiszpanii, zatrudnił się w Shadow jako striptizer
A teraz spłaca długi ojca, mieszkając z dwiema współlokatorkami
Miguel Calavera
Nawiał z Hiszpanii, żeby spłacić długi ojca. Od dwóch miesięcy w Lorne, od miesiąca rozbiera się za pieniądze w ,,Shadow".
Mieszka z Lulą i Lolą przy Sapphire River, bo nie miał gdzie się podziać.
Często chodzi na siłkę i robi dobre jedzonko.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
:pandas:

¡Hola Papi!


Miguel Calavera
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Dam ci Diane Mason na koleżankę z pracy, która pewnie lubi nosić drinki paniom, dla których tańczy Miguel :hihi: Miguel Calavera
lorne bay — lorne bay
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Nawiał z Hiszpanii, zatrudnił się w Shadow jako striptizer
A teraz spłaca długi ojca, mieszkając z dwiema współlokatorkami
¡Hola Florecita!
Zaraz Cię tam pięknie wpiszę <3

Lula Bidwell

Świetnie! Zadowolone panie, to większe napiwki, a żeby panie dawały większe napiwki muszą być w szampańskim nastroju! <3

Gwen Fitzgerald
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
dzień dobry <3 przybywam do Ciebie po jakąś fajną relację <3

Miguel Calavera
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Nawiał z Hiszpanii, zatrudnił się w Shadow jako striptizer
A teraz spłaca długi ojca, mieszkając z dwiema współlokatorkami
Patrząc na to, że on jest tutaj nowy i nie mieli kiedy się spotkać, wpadł mi do głowy pomysł, który możemy rozegrać!
On ogólnie gra na gitarze i tak myślę, że któregoś pięknego dnia, Sky przechodząc przez park, mogła go spotkać jak sobie siedzi pod drzewem i brzdąka i myślę, że śmiało mogłaby go wziąć za bezdomnego. Taka luźna gierka na wstępie c:
Calavar też lubi poczytać sobie fajne książki, więc mogliby poznać się np w bibliotece lub księgarni, a Sky mogła wpaść mu w oko, więc zagadał i teraz próbuje ją lepiej poznać i jakoś zagadywać, bo ma na niej crusha <3

Sky Burke
powitalny kokos
-
aktor — CAIRNS PERFORMANCE ART CENT
25 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
aktor, wychowany w rodzinie zastępczej, miał problemy z narkotykami, sypia u przyjaciółki na kanapie, kocha siebie i raczej dobrze nastawiony do świata
Miguel Calavera Kij z tym, że Miguel jest hetero - JJ i tak będzie przychodził do Shadow pogapić się i postawić mu czasem jakiegoś drinka. :lol:
powitalny kokos
babyboy#0093
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
nic nie mówię ale mi obiecałeś mi znajomość!

Miguel Calavera
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Miguel Calavera mi to pasuje jak najbardziej <3 w końcu ktoś by się w niej zadurzył, bo biedna zazwyczaj lokuje uczucia w nieodpowiednich facetach i przez to strasznie cierpi :( ale gierka w parku byłaby spoko, tym bardziej, że Burke ma dobre serduszko i gdyby wzięła Miguela za bezdomnego to jak nic chciałaby mu pomóc, nawet zabrać go na jakiś obiad czy coś. I tak mogłybyśmy zacząć, a on chcąc ją lepiej poznać wystalkowałby gdzie pracuje i odwiedzałby ją w Domu Kultury <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Nawiał z Hiszpanii, zatrudnił się w Shadow jako striptizer
A teraz spłaca długi ojca, mieszkając z dwiema współlokatorkami
Nie szkodzi ! <3
Klient nasz pan, wszystko da sie zrobić, nawet się rozebrać i napić drinka, no i zagrać, ofc !

JJ Phoenix
powitalny kokos
-
lorne bay — lorne bay
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Nawiał z Hiszpanii, zatrudnił się w Shadow jako striptizer
A teraz spłaca długi ojca, mieszkając z dwiema współlokatorkami
Sky Burke pisze: 17 paź 2021, 11:43
Miguel Calavera mi to pasuje jak najbardziej <3 w końcu ktoś by się w niej zadurzył, bo biedna zazwyczaj lokuje uczucia w nieodpowiednich facetach i przez to strasznie cierpi :( ale gierka w parku byłaby spoko, tym bardziej, że Burke ma dobre serduszko i gdyby wzięła Miguela za bezdomnego to jak nic chciałaby mu pomóc, nawet zabrać go na jakiś obiad czy coś. I tak mogłybyśmy zacząć, a on chcąc ją lepiej poznać wystalkowałby gdzie pracuje i odwiedzałby ją w Domu Kultury <3
widzisz? idealnie by się złożyło, to ja porwę Cię na grę <3

Sky Burke
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ