18 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Olson "Ollie" Crane
uczeń ostatniej klasy, w wolnym czasie rysujący komiksy z koalą w kosmosie, okazjonalnie zatruwa rezerwat dymem papierowym, w Lorne Bay od roku, syn szanowanego Pattinsona Juliana Crane, za ładny uśmiech przewiezie cię kradzionym lambo
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
sznycel
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
;>

a do namysłu podrzucę ci jeszcze Richard Remington

Ollie Crane
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo zajmuje się praktyką jogi a w wolnych chwilach płonie zazdrością o nieznaną dziewczynę, za którą ugania się jej przyjaciel.
Ollie Crane, chcę być najwierniejszą fanką koali w kosmosie <33
powitalny kokos
nela
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Podrzucam Orkę! Może i dla niej narysujesz koale :lol: <3
Ollie Crane
ambitny krab
Martyna
35 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
As I sink in the sand, watch you slip through my hands, oh, as I die here another day, cause all I do is cry behind this smile
Przepraszam bardzo, a o matce Ollie już nie pamięta? :lol: Jeszcze żyje!
powitalny kokos
nick
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Ollie Crane podrzucam Raine, może jakieś korki ze ścisłych rzeczy robi, albo dorwala go kiedyś przy ulicy, jak jej samochod [*] się rozkraczył i kazała pchać?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Jesteśmy razem w szkole (straciłam rachubę, czy w klasie, chyba nie), to wystarczający powód, by przewieźć mnie super furą! Ollie Crane
przyjazna koala
scarlett
18 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Soothing
I'll make you feel pure
Trust me
You can be sure
Siema, dopisz mnie tu ;>
powitalny kokos
skwarka
ODPOWIEDZ