studentka, kelnerka — Once Upon a Tart
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Laurelle Hammond
Studentka, kelnerka, żywe srebro i wiecznie przyklejonym uśmiechem do twarzy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nie#5225
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Laurelle Hammond Raine jest tylko rok młodsza, też mieszka w Sapphire River i do niedawna miała rozpadający się samochód, który trzeba było składać do kupy, więc pewnie chętnie pogrzebie przy tym laurelle i chciałabym tu jakieś super przyjaciółki :exited:

I jak chcesz kogoś jeszcze z moich, to bardzo proszę :hihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, kelnerka — Once Upon a Tart
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Raine Barlowe pisze: 29 wrz 2021, 11:07
Laurelle Hammond Raine jest tylko rok młodsza, też mieszka w Sapphire River i do niedawna miała rozpadający się samochód, który trzeba było składać do kupy, więc pewnie chętnie pogrzebie przy tym laurelle i chciałabym tu jakieś super przyjaciółki :exited:

I jak chcesz kogoś jeszcze z moich, to bardzo proszę :hihi:

To ja chcę te przyjaciółki :exited:
Mogły się poznać jak któraś (pewnie Laura) właśnie wyzywała na swój, że znowu się przez niego spóźni do pracy. Od słowa do słowa, kawki, drinki i tak wyszło! Przynajmniej będzie miała po kogo dzwonić jak się znowu zepsuje ^^
ambitny krab
nie#5225
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Laurelle Hammond pisze: 29 wrz 2021, 16:10
Raine Barlowe pisze: 29 wrz 2021, 11:07
Laurelle Hammond Raine jest tylko rok młodsza, też mieszka w Sapphire River i do niedawna miała rozpadający się samochód, który trzeba było składać do kupy, więc pewnie chętnie pogrzebie przy tym laurelle i chciałabym tu jakieś super przyjaciółki :exited:

I jak chcesz kogoś jeszcze z moich, to bardzo proszę :hihi:

To ja chcę te przyjaciółki :exited:
Mogły się poznać jak któraś (pewnie Laura) właśnie wyzywała na swój, że znowu się przez niego spóźni do pracy. Od słowa do słowa, kawki, drinki i tak wyszło! Przynajmniej będzie miała po kogo dzwonić jak się znowu zepsuje ^^
Jeszcze się Raine mogło dostać za zepsuty samochód, ale jak się okazało, że wozi w swoim skrzynkę z narzędziami, to rozmowa już inaczej wyglądała :lol:

Ale w takim razie niech dzwoni ;>
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Cześć! Wpadła do Ciebie najmłodsza siostrzyczka, która pewnie nie raz będzie narzekać i robić tobie na złość. Jednak pamiętaj, wszystko robi z miłości do Ciebie! <33

Oddam jeszcze moją Stelle, ten sam wiek, a jej przyda się koleżanka od serduszka. Może jest zbyt mocną fanką oceanu, ale ma dobre serduszko. Na nią zawsze będziesz mogła liczyć. Na bank widzą się na uczelni, dodatkowo obie mają zdrowy tryb życia. <3

Jeśli chcesz mogę oddać jeszcze Tedzika, jest o rok młodszy tylko. :lol:

Laurelle Hammond
ambitny krab
Martyna
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Siemka Laurelle Hammond, chcesz się przyjaźnić? 8)
przyjazna koala
-
studentka, kelnerka — Once Upon a Tart
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Aurora Hammond pisze: 29 wrz 2021, 16:23
Cześć! Wpadła do Ciebie najmłodsza siostrzyczka, która pewnie nie raz będzie narzekać i robić tobie na złość. Jednak pamiętaj, wszystko robi z miłości do Ciebie! <33

Oddam jeszcze moją Stelle, ten sam wiek, a jej przyda się koleżanka od serduszka. Może jest zbyt mocną fanką oceanu, ale ma dobre serduszko. Na nią zawsze będziesz mogła liczyć. Na bank widzą się na uczelni, dodatkowo obie mają zdrowy tryb życia. <3

Jeśli chcesz mogę oddać jeszcze Tedzika, jest o rok młodszy tylko. :lol:

Laurelle Hammond

Różnica wieku nie jest między nimi taka duża, więc pewnie realcje też mają bliskie!
A co do Stelki to pewnie, biere! <3

gemma macfarland pisze: 29 wrz 2021, 17:53
Siemka Laurelle Hammond, chcesz się przyjaźnić? 8)
Chcę! A ty chcesz? ^^
ambitny krab
nie#5225
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Laurelle Hammond pisze: 29 wrz 2021, 20:10


gemma macfarland pisze: 29 wrz 2021, 17:53
Siemka Laurelle Hammond, chcesz się przyjaźnić? 8)
Chcę! A ty chcesz? ^^
nawet bardzo chce :hihi: Ekstra, to jak będziesz chciała grać, to wpadaj na pw 8)
przyjazna koala
-
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
^^
I wiesz, jak coś to dzwoń, młoda.
Laurelle Hammond
przyjazna koala
Falcone
ODPOWIEDZ