chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
Clarissa "Clary" Sherbourne
pół roku temu przyjechała do Lorne Bay i mieszka z babcią | sporo piecze i gotuje | cierpi na samotność w tłumie i chce w końcu założyć rodzinę
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
cattitude#5494
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
<3
ambitny krab
nick
brak multikont
chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
Chris Davies pisze: 27 wrz 2021, 11:31
<3
my już wiemy :twerk:
powitalny kokos
cattitude#5494
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Clary Sherbourne jesteś trochę starsza od mojej Darby, ale w sumie co powiesz na to, żeby była trochę dla niej mentorką zyciową? :hm: :hm: Mogły się poznać gdzieś z pieczeniem w tle, skoro obie to kochają i od wymiany przepisami, przeszły do wymiany życiowych doświadczeń? :hm:
babeczka
-
właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
Clary Sherbourne widzę tutaj kolejną sąsiadkę, jak i wiekowo nie są od siebie daleko. Co ty na to, by zaprzyjaźnić obie panie? :fox:
ambitny krab
k.
chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
darby maclerie - może zaczęło się od tego, że Clary nie wiedziała na które ranty lub foremki w sklepie się zdecydować i tak to się zaczęło. Chętnie jej się ktoś bliski przyda, szczególnie że nie ma rodzeństwa, więc może Darby jest dla niej jak siostra?

flavia houghton Chętnie przygarnę, pewnie babcia Clary (bo ta z nią mieszka) ciągle zaprasza Flavię na jakieś obiadki i biadoli jakie to współczesne kobiety niedokarmione są ;)
powitalny kokos
cattitude#5494
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Dzień dobry, niech Clary zna się z Olivią z pracy :wohoo: Do tego jakaś kawa w bufecie albo inne ciastko, kiedy nikt nie patrzy ^^ Clary Sherbourne
chirurg naczyniowy — Cairns Hospital
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Właśnie skończyłam rezydenturę i zostałam lekarzem, przyjechałam kilka miesięcy temu do Lorne Bay, żeby pilnować babci.
hej Olivia Westbrook, uwielbiam pracowe wątki, więc myślę, że jak najbardziej :D szczególnie, że Clary to świeży narybek, więc może Olivia jest jej mentorem w lekarskim światku?
powitalny kokos
cattitude#5494
ODPOWIEDZ