lorne bay — lorne bay
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
It was not the thorn bending to the honeysuckles, but the honeysuckles embracing the thorn.
Regan Buckley
Pielęgniarka oraz niespełniona pisarka, na której twórczość przy odrobinie szczęścia mogłeś natrafić na wattpadzie. Miłośniczka górskich wspinaczek, kolekcjonerka kubków, książek i wszelkiego rodzaju zbieraczy kurzu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
e.
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Najbliżej ma zapewne do coen peverell i lance hannigan , ale jeśli chcesz to nadir al khansa też podrzucę (on dość często ostatnio bywa w szpitalu!)

O, a Phineas w sumie mógł kiedyś trafić na jej dyżur, jak źle poczuł się po zażytych (nie swoich) lekach i potem się tam kręcił po korytarzu zaczepiając z nudów cały personel :lol:
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
przyjazna koala
nata#9784
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Regan Buckley hejka, mogę ci podrzucić przede wszystkim Mer, bo pracują razem i do tego jeszcze są w tym samym wieku 8) I nie wiem kogo jeszcze byś chciała, ale też mogę dorzucić jak coś.... :hm:
moja kreatywność dzisiaj się ogranicza do odpisywania na posty :lol:
patriotyczna dusza
-
lorne bay — lorne bay
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
It was not the thorn bending to the honeysuckles, but the honeysuckles embracing the thorn.
phineas woodsworth to z Phineasem zrobimy ,tak jak napisałaś! A. co do Coena mam pewien pomysł! Poznali się w szkole, byli na tym samym roku, ale stosowniej byłoby raczej uznać, że to ona poznała jego. Odkąd jako czternastolatek pożyczył jej długopis, totalnie straciła dla niego głowę, do czasu, aż nie przerzuciła swych niestałych uczuć na kolejną ''wielką niespełnioną miłostkę''. Przez dobre pół roku robiła do niego maślane oczy, rozwiązywała quizy z kolorowych magazynów, wróżące im miłość po grobową deskę, licząc, że kiedyś ją zauważy. No, ale najpewniej na tym ich znajomość się skończyła. <3


Rusty Overgaard </3



meredith fernsby w takim razie widziałabym Regan i Meredith jako dobre koleżanki! Buckley momentami jest tak nieogarnięta, że bez dwóch zdań przydałaby jej się jakaś dobra duszyczka w nieco ponurych, szpitalnych murach. A poza tym myślę, że z Williamem mogli mieć okazję poznać się w sąsiedztwie, gdy Regan postanowiła przenieść się do brata. Może pożyczonym od brata samochodem zastawiła Williamowi bramę wjazdową, przeklinając w duchu swoje jedyne jazdy, sprzed lat odbywające się jak na złość na wozie z automatyczną skrzynią biegów. Jednak twardo upierała się, że nie potrzebuje pomocy i w końcu uda jej się ruszyć. Tak, więc po niespełna godzinie uwolniła zniecierpliwionego Williama od swojego towarzystwa. :lol:
ambitny krab
e.
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Regan Buckley pisze: 29 wrz 2021, 18:51

meredith fernsby w takim razie widziałabym Regan i Meredith jako dobre koleżanki! Buckley momentami jest tak nieogarnięta, że bez dwóch zdań przydałaby jej się jakaś dobra duszyczka w nieco ponurych, szpitalnych murach. A poza tym myślę, że z Williamem mogli mieć okazję poznać się w sąsiedztwie, gdy Regan postanowiła przenieść się do brata. Może pożyczonym od brata samochodem zastawiła Williamowi bramę wjazdową, przeklinając w duchu swoje jedyne jazdy, sprzed lat odbywające się jak na złość na wozie z automatyczną skrzynią biegów. Jednak twardo upierała się, że nie potrzebuje pomocy i w końcu uda jej się ruszyć. Tak, więc po niespełna godzinie uwolniła zniecierpliwionego Williama od swojego towarzystwa. :lol:
Jestem za! 8) Z Meredith niech będzie szpitalna sztama, a z Willem to możemy dać im takiego lekkiego, sąsiedzkiego hejta póki co, takiego bardziej zabawnego, niż poważną spinę :hm: I potem się zobaczy jak się to rozwinie, czy jednak się polubią jako sąsiedzi, czy nie do końca, jeśli ci pasuje ofc! :wohoo:
patriotyczna dusza
-
lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Regan Buckley
Witam. No więc przedstawiam sprawę z mojej strony: Rusty to najlepszy kumpel mojego Kirby'ego, więc naturalnie, że musiał znać jego dziewczynę i niedoszłą narzeczoną. Jestem pewna, że zdarzały się momenty kiedy Kirby był irytującą częścią waszego związku i z dumą przyjmował pozycję piątego koła u wozu. Tym samym chciałabym powiedzieć, że jak dla mnie to Kirby może baaaardzo lubić Regan i ich zerwanie bardzo złamało mu serce. Pewnie nawet bardziej niż powinno :lol:
ambitny krab
Bianca Del Rio
ODPOWIEDZ
cron