neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
będą piękne relacje, ale zanim...
1/ tak, Enrica jest stara,
2/tak, jest nieprzyjemna,
3/tak, jest mamą Hudsona

Mogę wymyślać i gmatwać, dajcie staruszce pożyć!
sumienny żółwik
enchante #8234
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
enrica duke-macnee przychodzę po obiad jako ukochany przyszły zięć :exited:
ambitny krab
naleśnik puchaty
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
enrica duke-macnee dzień dobry pani mamo Hudsona, mogę liczyć na zaproszenie na filiżankę herbaty? :oops:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Wiek i kolor włosów to podstawa pięknej przyjaźni <33 :exited:
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Marcellus Charlemagne zróbmy inaczej! skoro Enrica to taka Brytyjka z krwi i kości to sprawmy, by podejrzewała cokolwiek, coś jej nie pasowało w Marcelu i starała się go przyłapać na kłamstwie, ot taka gra dla znudzonych mężatek :lol:
Raine Barlowe szykuj się na podwieczorek, dziecko, Enrica musi dostać raport ze skandalicznego postępowania Hudsona :lol:
Olivia Westbrook widzę tu przyjaźń od stażu, wzajemne wsparcie w pozyskiwaniu funduszy i leczeniu trudnych przypadków, a nade wszystko rozmowy przy winie o ogrodnictwie i swoich jakże kochanych dzieciach :lol:
sumienny żółwik
enchante #8234
transplantolog — cairns hospital
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
enrica duke-macnee jak bardzo mnie pani doktor nie może znieść na szpitalnych korytarzach? </3
ambitny krab
son of laërtes
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
bardzo, zapewne wita cię chłód, niechęć i totalne ignorowanie, których przyczyny kompletnie jeszcze nie znasz, ale już widzę jakieś milutkie spotkanie w sali męża <3

odysseus lonsdale
sumienny żółwik
enchante #8234
transplantolog — cairns hospital
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
enrica duke-macnee no to w takim razie nie mogę się doczekać, wpadaj na pw jak będziesz chciała zagrać <3
ambitny krab
son of laërtes
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
oki, jak coś zwolnię to napiszę <33

odysseus lonsdale
sumienny żółwik
enchante #8234
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
enrica duke-macnee

Cassandra jest stałą rezydentką w szpitalu odkąd się urodziła jako wcześniak i pozostawiona przez biologiczną rodzinę. Ma głównie chore serduszko, ale nie zdziwiłabym się, gdyby na pewnym etapie jakieś neurochirurgiczne konsultacje też były potrzebne! Cass cały personel szpitala traktuje jak rodzinę, więc zapewne Enrica nie raz od niej na święta jakiś drobiazg w ramach prezentu dostawała, czy jej się to podobało czy nie :lol:
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Cassandra Hammond ja myślę, że to wygląda tak, że Enrica się nie przyznaje, ale ma ogromną słabość do tej dziewczyny i zawsze jak jest w szpitalu to niby przypadkiem się znajduje niedaleko, ot, taka wróżka chrzestna jak Jolie w Czarownicy
sumienny żółwik
enchante #8234
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
enrica duke-macnee, totalnie mi coś takiego pasuje! I pewnie Cass udaje, że wcale jej nie widziała i potem udaje zaskoczoną "o, dzień dobry pani doktor, jak się pani miewa? Szarlotki?" <3
ODPOWIEDZ