Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Hazel Ebenhart
Ex-baletnica, instruktorka tańca. Spędza dużo czasu w parku czytając książki lub uprawiając yogę;
Neva Ebenhart
starsza siosta

marlon vanderberg - POZYTYWNE
znajomy; w sumie to nie znają się zbyt dobrze - zwykle kojarzyli się z widzenia, ze względu na to, że oboje są z branży tanecznej. Po tym jak Hazel przeszła na przymusową, baletową emeryturę, Marlon zaprosił ją na kawę i ciastko, chcąc pokazać jej wsparcie w związku z tym co ją spotkało. Może powstanie z tego coś więcej niż zwykła znajomość?

kellan jones - POZYTYWNE
dobry znajomy; poznali się w Rezerwacie Koali w trakcie wolontariatu. Od słowa do słowa doszło, że Hazel ma cieknący kran i Kellan jako złota rączka zaproponował pomoc. Ogólnie całkiem przyjazna relacja, będąca dowodem na to, że przyjaźń damsko - męska istnieje.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Cześć Hazel Ebenhart, jeśli by ci na coś pasowała Darby albo gemma macfarland to mogę ci je podrzucić :hihi:
babeczka
-
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hej Hazel Ebenhart <3

Mogę Ci zaproponować Jonę i Remka, bo obydwoje bywają w miejscach, w których można spotkać Hazel. Biegają w parku, a Jonathan mieszka w tym samym budynku, więc miałybyśmy jakiś punkt zaczepienia :3
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
darby macleri, powiem Ci, że ta Twoja postać to jest szalona : D Przeczytałam KP i znalazłam parę wspólnych miejsc: obydwie jeżdżą rowerem, Derby lubi teatr i sztukę. A że mieszka w Australii już siedem lat, to istnieje szansa, że była na jakimś przedstawieniu baletowym Haze. Hazel też kocha zwierzątka - może się poznały na jakimś wolontariacie w schronisku? Wiesz akcja typu "wyprowadź bezdomniaka" :D

Z Gemmą trochę ciężej mi coś znaleźć, ale jeżeli na coś wpadniesz, to przyjmę <33

Jonathan Wainwright no hej!

Hazel wróciła do Lorne Bay stosunkowo niedawno (ok. pół roku temu). Mogła zostać wystawiona przez firmę przeprowadzkową, przez co wszystko musiała sama tachać do mieszkania. Jona mógł się nad nią zlitować i pomóc i tak się ta sąsiedzka znajomość zaczęła. Widzę też mocny pierwiastek wspólny w kwestii życia - Haze przez większość czasu też miała bardzo sztywne ramy przez fakt bycia profesjonalną baletnicą, wiele z tego jej do dziś zostało - jak np. trzymanie diety. Sama sobie wszystko gotuje, może kiedyś wpadła do Jony z jakimś fit wege obiadkiem ^^

Jeżeli zaś chodzi o Remka!

Ogólnie kiedyś brałam udział w takich akcjach, że się spotykało i można było rozmawiać z ludźmi w danym języku - może był jakiś event wymiany językowej i Remy się zaoferował w kwestii francuskiego. Hazel francuskim włada biegle, no ale czasem trzeba sobie odświeżyć. Haze pewnie kojarzy jego program przyrodniczy.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hazel Ebenhart pisze: 01 paź 2021, 17:10

Jonathan Wainwright no hej!

Hazel wróciła do Lorne Bay stosunkowo niedawno (ok. pół roku temu). Mogła zostać wystawiona przez firmę przeprowadzkową, przez co wszystko musiała sama tachać do mieszkania. Jona mógł się nad nią zlitować i pomóc i tak się ta sąsiedzka znajomość zaczęła. Widzę też mocny pierwiastek wspólny w kwestii życia - Haze przez większość czasu też miała bardzo sztywne ramy przez fakt bycia profesjonalną baletnicą, wiele z tego jej do dziś zostało - jak np. trzymanie diety. Sama sobie wszystko gotuje, może kiedyś wpadła do Jony z jakimś fit wege obiadkiem ^^

Jeżeli zaś chodzi o Remka!

Ogólnie kiedyś brałam udział w takich akcjach, że się spotykało i można było rozmawiać z ludźmi w danym języku - może był jakiś event wymiany językowej i Remy się zaoferował w kwestii francuskiego. Hazel francuskim włada biegle, no ale czasem trzeba sobie odświeżyć. Haze pewnie kojarzy jego program przyrodniczy.
Świetnie! I pewnie Jonathan by wcale zadowolony nie był, że został jakby "zmuszony" sytuacyjnie do pomocy, wiec wypadłby zapewne jak zwykle na nieprzyjemnego gbura, ale to tylko dlatego, że on by to lepiej zaplanował, tak? :lol: I właśnie fajnie, że też może ich łączyć to, że w sumie gdzieś tam są, czy byli całkiem do siebie podobni <3
A co do Remka, to myślę, że on z chęcią w takich akcjach brałby udział, bo to chłopak do tańca i do różańca, także podoba mi się ten francuski wąteczek <33

Hazel Ebenhart
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Jonathan Wainwright, no i super, biorę bez zastanowienia! Jeżeli masz ochotę pograć, to uderzaj na PW, ja mam tylko jedną sesję teraz, więc z chęcią popiszę <3
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Hazel Ebenhart Adonis i Kellan są do Twojej dyspozycji ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
adonis brooks, a wiesz, że obczajałam wczoraj Twoją kapejkę? :D

Ogólnie to Adonis i Hazel żyją w jednej dzielnicy, więc to już jest jakiś punkt zaczepienia! W sumie mogli też spotkać się na siłowni, Haze co prawda woli ćwiczenie na powietrzy, ale pogoda nie zawsze przecież dopisuje, a ona nie odpuści sobie ćwiczeń. Może gdy była w restauracji, w której Adonis pracuje, była zachwycona wegetariańskim posiłkiem, jaki jej podano i poprosiła kucharza? : D

W kwestii zaś Kellana - Hazia też lubi zwierzątka, więc koniecznie się musieli poznać na jakimś wolontariacie w rezerwacie Koali! Od słowa do słowa mogło dojść, że Haze się popsuł kran w kuchni (podnosząc go sam się zamykał, gagatek jeden!) no i Kellan zaproponował pomoc, a ona w zamian pewnie upiekła jakieś ciastko czy coś :D
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
Hazel Ebenhart możesz sprawdzić PW. Tam się szerzej rozpisałam na ten temat :)
sumienny żółwik
żuczek#2609
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Hazel Ebenhart pisze: 01 paź 2021, 17:10
darby macleri, powiem Ci, że ta Twoja postać to jest szalona : D Przeczytałam KP i znalazłam parę wspólnych miejsc: obydwie jeżdżą rowerem, Derby lubi teatr i sztukę. A że mieszka w Australii już siedem lat, to istnieje szansa, że była na jakimś przedstawieniu baletowym Haze. Hazel też kocha zwierzątka - może się poznały na jakimś wolontariacie w schronisku? Wiesz akcja typu "wyprowadź bezdomniaka" :D

Z Gemmą trochę ciężej mi coś znaleźć, ale jeżeli na coś wpadniesz, to przyjmę <33
DerbyDarby może być jej towwarzyszką rowerowych podróży, mogą chodzić razem do teatru ^^ I historia poznania też mi pasuje, Darby bardzo dużo gada, więc pewnie jej od razu pół życia swojego opowiedziała :lol:

A z Gemmą, to w sumie mogła kiedyś trochę podrywać Hazel, ale nie wiem czy ona się dała, więc tutaj sobie zdecyduj :hihi:
przyjazna koala
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Hazel Ebenhart trochę Ci zwiałam siostrą, więc w zamian podrzucam kogoś ode mnie :lol: Najbliżej wiekowo jest Ryder, ale jeśli chodzi o parki i książki, to pasuje chyba Rusty :crab:
ryder fitzgerald
nata#9784
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
gemma macfarland, sorki, nie zauważyłam Twojej odpowiedzi!

Derby biorę od razu, bez zastanowienia :D Jakaś psiapsia się przyda <33

Jeżeli zaś chodzi o Gemmę - ogólnie to Haze jest w Lorne Bay od jakiś sześciu miesięcy i nawet jakaś jednonocna przygoda mogła mieć miejsce, ale Hazel jest daleka do angażowania się i zapewne od razu to Gem powiedziała. Jeśli Ci coś takiego pasuje!

ryder fitzgerald, nieładnie :/ Najpierw namawia a potem ucieka!

Z Ryderem to jedyne co mają wspólnego to właśnie wiek i wydają się z dwóch różnych światów i ciężko mi w sumie coś tutaj wymyślić :/

Jeśli chodzi o Rusty'ego - może kiedyś robił z Hazel jakiś wywiad jako baletnicą tańczącą w Sydney Opera House a pochodzącą w Lorne Bay czy coś w ten deseń, a potem mogli się ponownie spotkać w antykwariacie dziadków Haze i byłoby takie "o, to Ty" : D
ODPOWIEDZ