Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Delilah Hammknd
Zawieszona między szczęściem, a upadkiem. Pracuje w ratuszu, jako sekretarka. Kiedyś miała problem z narkotykami, ale nikt tym nie wie - na pewno nie wie o tym rodzina. Uwielbia dłubać w autach, spędzać czas na świeżym powietrzu: z zwierzętami, uprawiając sport czy po prostu wylegując się nad wodą. W wolnej chwili rysuje ilustracje do książek dla dzieci. Ma słabość do alkoholu, mężczyzn i oglądania walk na ringu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
M.
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
o hej, z Dickiem mamy ustalone, podrzucam jeszcze Julia Crane-Hale skoro się przyjaźni z Lorenzo Delilah Hammond
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
As she deceived me I watched and went out of my mind.
Why, why, why, Delilah?


Obyśmy nie skończyli jak w tej piosence, najdroższa Delilah Hammond.
przyjazna koala
Falcone
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Delilah Hammond może kiedyś złapałaś się na stopa? A może nie raz i nie dwa, a więcej?
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Mogę Ci zarówno zaoferować mojego Luca Hepburn jak i Jeffrey Prescott
Luca pracuje w Shadow i polewa tam drinki, więc spełnia warunek bycia mężczyzną i ogarniania alkoholu 8)
Jeffrey za to jest mechanikiem, więc... może kiedys się pokłócili jak jej coś w samochodzie wysiadło i jej to naprawiał, a ona mu się wymądrzała nad uchem? :D
Delilah Hammond
przyjazna koala
mkj
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Richard Remington

Wszystko zależy od tego, czy Julka będzie lubić Delilah, czy tylko ją tolerować 😈❤️

Lorenzo Thompson

Przekleństwo piosenki, której bd nienawidzić. 😂Nie no, jedyną rzeczą jaką stracą narazie to tylko talerze i szklanki. 🥺🥰


Emmanuel Costa Ogólnie bardzo często Delilah łapie stopa,bo samochód swój bierze od święta, więc ... Może być osobą, która bardzo często zatrzymuje Emma poza Lorne. Podczas pierwszego spotkania mogła dosłownie wskoczyc mu na maskę, bo pierwotnie mógł nie chcieć jej podrzucić 😈🥰

Damien Blanc

Jako stała bywalczyni klubów nocnych jestem za tym, by bardzo często trafiała akurat na Lucę za barem. Nie pierwszy więc raz i nie ostatni widział nawaloną Del - gdy odreagować musiała problemu w niebie z Lorenzo. Mogła nawet któregoś razu wskoczyć na ladę barową, aby potańczyć sobie. Źle wymierzyła jej szerokość i mogła dosłownie zlecieć za bar. Nie narobiła przy tym szkód za wielkich, poza rozcięciami i siniakami. Ale....

Co do Jeffreya... Do niego mógł ją odesłać jakiś znajomi Hammondów. Mimo, że Delilah zna się na autach jak mało kto, akurat tej usterki nie potrafiła naprawić. I to ją denerwowało. Miała zostawić mu auto, a zamiast tego patrzyła mu na ręce. Przez co pokłócili się i to dość mocno, bo non stop go krytykowała.


Każda z tych relacji możemy rozwinąć w różnym kierunku 😈 od hejtu , wrogów, przyjaciół, przyjaciół z bonusem,aż do romansu. Tutaj pełna dowolność do wyboru 🤣😈
sumienny żółwik
M.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Julia uważa, że oboje z Lorenzo sobie robią krzywdę, ale to raz nie jej sprawa, a dwa jest na tyle hahaha dwulicowa, że dzieli się tymi informacjami tylko z Lorenzo Delilah Hammond
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Delilah Hammond pisze: 25 wrz 2021, 23:14
Emmanuel Costa Ogólnie bardzo często Delilah łapie stopa,bo samochód swój bierze od święta, więc ... Może być osobą, która bardzo często zatrzymuje Emma poza Lorne. Podczas pierwszego spotkania mogła dosłownie wskoczyc mu na maskę, bo pierwotnie mógł nie chcieć jej podrzucić 😈🥰
jak Delilah łapie stopa w taki koszulkach jak na avku, to... nawet święty by się zatrzymał.
już prędzej by mu się pomylił gaz z hamulcem

ogólnie biorę i jak będziesz chciała podwózki, to daj znać - zagramy ^^

Delilah Hammond
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Julia Crane-Hale idealnie. W końcu wszyscy nie muszą jej kochać 🥰


Emmanuel Costa no jakiś czas temu więcej odsłaniała niż zasłaniała także 🥰 także odezwę się
sumienny żółwik
M.
28 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były marynarz, który próbuje odnaleźć się w roli sternika, a gra w życie jeszcze nigdy nie była tak ciężka.
Posiadacze mustangów powinni trzymać się razem ;>
niesamowity odkrywca
5IQ
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Delilah Hammond to jesteśmy umówione! <3
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Julien Macfarland

Nocne przejażdzki i wyścigi po Lorne Bay ^^ <3 ?
Del uwielbia rywalizację, w szczególności gdy może udowodnić komuś, że będąc kobietą nie jest słaba. I nie jest taka grzeczna, na jaką wygląda ^^

Julia Crane-Hale :exited:
sumienny żółwik
M.
ODPOWIEDZ