lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Phillips Winfield
Trzydziestosześcioletni pilot, który przeszło sześć lat temu zdecydował się na odejście z sił powietrznych po rozstaniu z ówczesną narzeczoną. Charyzmatyczny cynik, ceniący sobie przeróżne fortele. Twardo stąpa po ziemi i nienawidzi przegrywać. Bez dwóch zdań hedonista, który nie kryje się ze swoim egoizmem na dłuższą metę. Nieczęsto zawiera nowe znajomości, nie mając głowy do zjednywania sobie ludzi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
e.
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
to w imię dawnego wiza zgłaszam się do relacji z Dickiem i Julią Phillips Winfield
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Richard Remington z Richardem musisz mi trochę pomóc, natomiast z Julką poszłabym w jakieś dawne znajomości z młodzieńczych lat, bo w zasadzie są równolatkami. Może nawet łączyła ich niegdyś przyjaźń? Dodałabym do tego także dość niezobowiązujący romans, coś, co oboje traktowaliby jako odskocznię od codzienności lub niewinny flirt, zakładając, że Julia nie chciałaby przyprawiać mężowi rogów do samego rozwodu.
ambitny krab
e.
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Julia była w małżeństwie tylko 4 lata więc wcześniej możemy myśleć o fwb nawet :lol: Phillips Winfield co do Dicka to dam ci znać na pw jak się odkopię z odpisami
rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
kochaj siostrę swoją, nawet jeśli jest stuknięta ;(
generalnie to zabawne, że wszystkie dzieciaki odchowali tam, że każde z nich poszło do wojska :lol: ktoś tu chciał stworzyć własną armię!

Phillips Winfield
sumienny żółwik
-
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Richard Remington o to idealnie! Może ich relacja rozgrywała się przed ślubem Julii, czyli jakoś niedługo po tym jak Phillips rozstał się z narzeczoną <3

Eleanore Winfield jasne, że tak! On tak na dobrą sprawę nie jest normalniejszy, tylko oderwany w nieco inną stronę :lol: Phillips to dupek jakich mało, ale z rodziną starał się żyć w zgodzie odkąd sprowadzili go do Lorne Bay jako zasmarkanego dzieciaczka! A co do wojska to upsi, czytałam wasze karty, ale jakoś chyba zamuliłam w akcji i umknął mi ten fakt, że tworzę kolejnego ex żołnierza :lol: <3
ambitny krab
e.
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
agatha, philips... :roll: :idk:
a ja w sprawie leonie i philipsa, bo niby wszystko wiemy, ale... chyba musimy dograć to i owo, nie? :hm:
no i polecam się, co by coś rozegrać - retro or spotkanie po latach :idk:

Phillips Winfield
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Phillips Winfield pisze: 19 wrz 2021, 15:39
Richard Remington o to idealnie! Może ich relacja rozgrywała się przed ślubem Julii, czyli jakoś niedługo po tym jak Phillips rozstał się z narzeczoną <3
oki, poczytam i dam ci znać jak się nam układają kalendarze! Phillips Winfield
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
leonie turner, oto jestem! Tak, myślę, że jeszcze parę technicznych kwestii możemy sobie dopracować, żeby wszystko czasowo poukładać. A dogadać możemy się w sumie przed grą na pw! 8)

Richard Remington okejka <3
ambitny krab
e.
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
czy Phillips Winfield chce może trzymać sztamę z Nevą? :hihihi:
Spoiler
Obrazek
może go lubić nawet zakrwawionego :lol:
Ebenhartowie
Magda
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Neva Ebenhart jak najbardziej! On mało kogo lubi, więc możemy założyć, że Nevie udało się jakoś dotrzeć do zakrwawionego (lub nie) Phillipsa i jakoś go do siebie przekonać :hihi: A, że w niedalekiej przyszłości czeka go wiele życiowych zawirowań, to zdecydowanie przyda mu się towarzystwo! Tak, więc będzie częstym gościem jej antykwariatu, skutecznie odstraszając większość klienteli, ale cóż, bywa :lol: </3
ambitny krab
e.
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Hejeczka Phillips Winfield, wiadomo, starszego brata też proszę kochać, bo on by za Phillipsem w ogień skoczył <3 No i widzę, że łączą nas w trójkę wspólne ciągoty militarne o których już wspomniała Lean, ale to tym lepiej! Będzie o czym rozmawiać na imprezach rodzinnych i podczas jakiegoś wspólnego picia whisky z bratem *.* Jakbyś chciała ode mnie jeszcze kogoś, to zachęcam! Mogę dać Pearl, bo ona jest młodszą siostrą pierwszej żony mojego Franka :lol: I... wiekowo najbliżej mam chyba Laurissę, ale generalnie polecam się <3
sumienny żółwik
Lilka
ODPOWIEDZ