FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra Brooks
Jeden z siedmiu braci. Prawie najmłodszy. Pracuje jako fotograf kryminalny. Taki całkiem do rany przyłóż. Poszukuje relacji wszelakich – byłych randek i to męskich, i damskich, przyjaciół, wrogów i do szukajek przyszłych.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
:hugging: :hugger:
A poza tym to z Riverem w sumie niewielka różnica :hm:

ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka! <3
Z Liska to wiemy, ale jeśli chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało, blisko wiekowo mam Mari, ale ona nie jest z Lorne :3

ezra brooks
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
halko, to też wpadam, co mi dasz? :hihi:
babeczka
-
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Na mieście mówią, że znasz moją córcię :bandit: ezra brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Wiadomo, Blake Hargrove niech mu porządnie to życie uratuje ;> A River Sheppard – pewnie znają się ze szkoły jeszcze. Skoro z Rivera taka dusza towarzystwa to na pewno zaczepił któregoś dnia Ezrę. Czy to w bibliotece szkolnej, czy na stołówce, czy tak po prostu. Jak dla mnei to mogli mieć nawet wspólnych znajomych, bo podejrzewam, że obracali się w podobnych kręgach. I dałabym im dobrych kolegów. ;> Możemy nawet zgapić relkę z naszych poprzednich wcieleń i dać im, że River go troszku uratował przed kimś, kto go chciał obić? :P Albo nie zdążył i sam uczestniczył w bójce? Jak już wolisz.

Lisbeth Westbrook wiadomoo :llama: I chciałabym znowu coś z Divina Norwood, bo po pierwsze pewnie słyszał o zaginięciu jej ojca, bo jednak na posterunku jest stale, a po drugie, myślę, że oni by się spokojnie dogadali, bo oboje są tacy... ułożeni? On co prawda ma problemy w kwestii wiary, no, ale są inne tematy. I pewnie byłoby mu jej trochę szkoda, a jednocześnie bardzo by ją podziwiał, bo widziałby w niej sporo odwagi. I zagrałabym nimi też, więc jak będziesz mieć wolną, to dawaj znać. :fox: Z Mari Chambers pomysł mam taki, że mogli na siebie wpaść właśnie w kancelarii? Może ktoś z kancelarii zapomniał zabrać kopertę z zabezpieczonymi zdjęciami dowodowymi z posterunku i Ezra wyciągnął najkrótszą słomkę i musiał tyrać do kancelarii. Pewnie na nią dosłownie wpadł, może jakaś kawa została przy tym wylana i Ezra uznał, że jest jej winien tą kawę (ale nie jako podryw, tylko po prostu z wyrzutów sumienia!) – pewnie jej numer nawet udało mu się zdobyć jakimś cudem, bo przecież tutaj tylko o tą niewinną kawę chodzi (przynajmniej z jego strony) i wkrótce się zbierze i upomni się o "odkupienie" tej kawki?

Jakby... kocham podsumowanie życia w profilu darby maclerie :haha: I czy Ezra może być tym jednym, który poprawnie wypowiada pełne imię Darby? No, bo postarał się chłopak i nauczył :lol: Jeśli dobrze liczę to czy Darby przeprowadziła się do Lorne na swój ostatni rok nauki? Bo jeśli tak, to może oboje zawsze byli parowani do różnych zadań? Bo miałam propozycję, że przez kilka miesięcy mogli się nawet spotykać z racji fascynacji "tą nową" – takie krótkie zauroczenie. Mogło nie pyknąć, ale zostali przy kumpelstwie? A jeśli źle myślę, co jest możliwe, to może zaprosił ją na randkę po tym jak ją parę razy widział w cukierni, gdzie najpierw pracowała? I tak samo nie pykło, ale nie mają żalu do siebie. Powiedz jeśli coś nie pasuje. :frog: Przygarnę też Gemmę, tylko trochę nie mam pomysłu już. *.*

Olivia Westbrook kiedyś to wobec mojej postaci była taka obrona :pleading:
Jeszcze nie znam, dopiero raz się z nią widziałem – i to publicznie, bez kombinatorstwa! :fox:
Tutaj też nie mam za bardzo pola do popisu, ale myślę, że Ezra po prostu kojarzy panią Westbrook, a co potem to się okażę, bo może przyjdzie mu się przedstawić oficjalnie, kto wie. Albo nawet przez przypadek. :idk: Dajesz kogoś jeszcze? Bo jeśli Andrew Finnigan to praktycznie sąsiedzi, więc na pewno się znają, pewnie nawet poprzez starszych braci Ezry. Czy tak w ogóle po sąsiedzku. Ale widzę, że masz Diane Mason i ona najbliżej wiekowo! Co prawda Diane to taki człowiek zagadka trochę, ale może udałoby się coś wymyślić. ;>
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
Hejka! Przychodzę z Lizzie, bo są w tym samym wieku wiec nawet ze szkoły sie mogą znać, plus oboje są fotografami, co prawda ona takim zwykłym, ale jednak xD
przyjazna koala
catlady#7921
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
ezra brooks pisze: 16 wrz 2021, 22:45


Jakby... kocham podsumowanie życia w profilu darby maclerie :haha: I czy Ezra może być tym jednym, który poprawnie wypowiada pełne imię Darby? No, bo postarał się chłopak i nauczył :lol: Jeśli dobrze liczę to czy Darby przeprowadziła się do Lorne na swój ostatni rok nauki? Bo jeśli tak, to może oboje zawsze byli parowani do różnych zadań? Bo miałam propozycję, że przez kilka miesięcy mogli się nawet spotykać z racji fascynacji "tą nową" – takie krótkie zauroczenie. Mogło nie pyknąć, ale zostali przy kumpelstwie? A jeśli źle myślę, co jest możliwe, to może zaprosił ją na randkę po tym jak ją parę razy widział w cukierni, gdzie najpierw pracowała? I tak samo nie pykło, ale nie mają żalu do siebie. Powiedz jeśli coś nie pasuje. :frog: Przygarnę też Gemmę, tylko trochę nie mam pomysłu już. *.*

dziena! :lol: :lol: I w sumie dobra, jolo, pewnie Corvo też wie jak w oryginale je powiedzieć, ale i Ezra mógł się nauczyć 8) A znać się mogą przez Lizzie wyżej, bo się z nią Darby przyjaźni, a jednak sama Darby już po szkole średniej tutaj przybyła, bo ona chodziła w Szkocji do szkoły :lol: Więc później mogli bywać w jej cukierni, iść na randkę, albo nawet i kilka, no i ostatecznie zostali ziomkami :hm: :hm:
A z Gemmą są po sąsiedzku, to mogą się na tym polu znać, albo mogła mu kiedyś złamać serce jeśli chcesz :lol: :lol: Albo mogą się przyjaźnić, bo coś jej się skurczyło grono przyjaciół, a to jak wiadomo zawsze jest w cenie 8)
babeczka
-
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Hejcia <3

Mavis i Ezra są w tym samym wieku, więc podejrzewam, że mogli chodzić razem do szkoły.
Miller to bogata rodzina, prowadzą własną stadninę, dodatkowo matka jest weterynarzem, ma klinikę obok domu.
Czytając Twoją kartę wywnioskowałam, że Ezra unikał tego typu dziewczyn, a Mavis lubiła i wciąż lubi być w centrum uwagi. W szkole miała dobre stopnie, czasem bywała wyniosła, czasem przemądrzała i wszędzie miała układy. Ezra mógł jej się podobać i pewnie próbowała do niego kilka razy jakoś zagadać, ale rozmowa nieszczególnie im się kleiła. Może wynikało to z przekonań, może z wyniosłego tonu dziewczyny — nieważne!
Starała się, żeby ją polubił, dlatego gdy miał kłopoty, stawała po jego stronie, próbując mu jakoś pomóc, żeby nie miał w szkole zbyt dużego przypału. W szkole, gdy wybuchł protest, zamiast to zignorować, również tam była, olała kilka lekcji, ale to nic, bo przecież była tylko nastolatką dla której liczyło się to, żeby została doceniona. Czy została, czy też nie — wybór należy do Ciebie. Mogli wtedy zacząć normalnie rozmawiać, bo okazało się, że ona wcale taka zła nie była. Mogła go tylko irytować, bo próbowała być za bardzo, a mogli nawet później złapać jakiś kontakt, lepszy, czy też gorszy. Zostawiam tutaj otwartą furtkę!


Rzuciłabym Ci jeszcze Deana, pracował jako kryminalny, w wydziale zabójstw jeszcze nie tak dawno temu. Ezra mógł przyjść do pracy, gdy staż Deana w policji dobiegał końca ;3

ezra brooks
ambitny krab
-
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Matka i córka na zawsze numerem jeden w mym sercu <33
Dobra, to niech ją kojarzy, a potem zobaczymy, jesteś młody, Olivia raczej cię polubi, a już na pewno polubi cię ojciec :lol: A pewnie, że dam ci Andrew, właśnie do czegoś takiego. Zna starszych braci Ezry, znają się z sąsiedztwa i tak się to kręci. Diane jest w mieście krótko, ale jeśli Ezra był jakoś niedawno w Shadow, to mogła go obsługiwać ^^
ezra brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
hej Lizzie Blackford – jak najbardziej mogą się znać ze szkoły. Mogli się nawet lekko przyjaźnić, może pomimo tej urody Lizzie, Ezra nie czuł się onieśmielony w jej towarzystwie i całkiem okej się dogadywali, a nawet po szkole grali na konsoli czy generalnie w gry. ;> Poza tym skoro ona tak nienawidzi robić zdjęć na weselach to może raz czy dwa poprosiła Ezrę o zastępstwo albo asystę? Co prawda Ezra ma nieco inną specjalizację w fotografii, ale chciał być pomocny. :hm: Ale prawdopodobnie jak go na którymś weselu osaczyły te wszystkie ciotki, matki, kuzynki to stwierdził, że never again, bo jeszcze mu życie miłe. :haha: PS: No i pewnie poznała go z Darby!

No to skoro tak to z darby maclerie mamy ustalone! Poznali się przez Lizzie, potem randeczka/i i ostatecznie są ziomeczkami. A gemma macfarland mogła być tą dziewczyną, z którą się rozstał półtora roku temu i to by nawet fajnie fabularnie wyszło, ale chyba za dużo szczegółów podałam w kp i nie wiem czy podpasuje. Pewnie nie :meh: Ale jako psiapisę-sąsiadkę, której będzie się zwierzał po butelce wina i vice versa wezmę, nie pogardzę. :frog:

Same u mnie panie, ale no dobra :lol: Ale bardzo doceniam za przyjście z takim super pomysłem Mavis Miller :pleading: I jak najbarrdziej najpiew mógł byc trochę uprzedzony przez jak Mavis się "nosiła" i przez ten jej ton. Niby nie chciał jej dać tego odczuć, ale jednak to, że nie jest zainteresowany jakoś jej subtelnie acz dosadnie okazał. I to się zmieniło, gdy faktycznie stawała po jego stronie. Niby ostrożnie do niej podchodził, ale na pewno się trochę przełamał i stwierdził, że da się ją lubić. Pewnie go irytowała czasami, bo była "trochę za bardzo", ale chyba trochę też na tym polega przyjaźń, a z czasem jestem żeby jednak się stali przyjaciółmi. Mogą się często nie zgadzać i kłócić czy droczyć, ale jednak się kumplować. I jeśli chcesz to pociągnąć to Ezra może wiedzieć o tym, że poroniła i jakoś mógł ją wspierać po jej rozstaniu z chłopakiem – jeśli by mu oczywiście powiedziała o tym. Tak samo ona mogła jego myśli rozpraszać jakimiś głupotami, gdy Archer był w szpitalu. :fox:

Dean Washington oni generalnie by się chyba nie polubili, ale chyba dosłownie się minęli w tej policji, więc myślę, że to mogła być taka znajomość dość neutralna. A jak będziemy czegoś potrzebować fabularnie u nich to jakoś pociągniemy na podstawie, że się znają z pracy.

Olivia Westbrook :exited:
Zabrzmiało groźnie :lol: Ale Ezra się nie da! :idk: No to z Andrew mamy ustalone, a od Diane mógł spróbować pozyskać numer dla kolegi. :laugh: Ale serio dla kolegi, bo myślę, że któregoś faktycznie spróbowałby z nią wyswatać. ;> Pewnie z Riverem, bo na razie innych kolegów mu brak.
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Pań, jak zwykle dużo xD
Cieszę się że mój pomysł Ci się spodobał. Po tym, jak się zaprzyjaźnili i polubili, Ezra na pewno stał się Powiernikiem jej sekretów, więc na pewno wie, że była w ciąży i on również mógł dzielić się z Nią myślami i obawami, ona zawsze chętnie go wysłucha i jakoś wesprze. Będą świetnymi przyjaciółmi, tak czuje <3

ezra brooks
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ